Skocz do zawartości

Praga


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

No to szybka akcja potrzebuje jakiś sprawdzony nocleg w Pradze na 1 noc z soboty na niedzielę 23-24.07. Potrzebne coś sprawdzonego i z parkingiem bo w tym mieście z tym jet problem. Ma ktoś coś? 

 

http://www.hoteljelenidvur.cz/ - bardzo przyzwoity hotel z parkingiem w bardzo dobrej lokalizacji (niedaleko głównej drogi i bardzo blisko zamku na Hradcanach). Jeśli lubisz ciszę, warto dopłacić za pokój od podwórka (z widokiem na zamek) bo od ulicy słychać tramwaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Poleci mi ktoś miejsce na nocleg w Pradze? Ma być coś wspaniałego i niedrogo ;) na 3 noce dla dwóch osób. Jadę na koncert i przy okazji chcę tam chwilę się poszwendać ;)

Wspólna łazienka nie wchodzi w rachubę...

 

Niekoniecznie w centrum, raczej z parkingiem i opcją metra, jeszcze nie wiem jak tam dotrę, być może samochodem, być może samolotem, jeszcze o tym nie myślałam.

 

Obiecuję pomuki za pomoc :mrgreen: ... ktoś jeszcze pamięta co to był "pomuk"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Hotel Svornost. Hiper tanio moze nie jest, ale wszystkie pozostale warunki spelnia. Jakies 3 przystanki od starego miasta kolejka-w 15 minut jestes na miejscu. Maja chyba 2 lokacje, ta ktora mam na mysli to taki stary budynek przerobiony na hotel, nie pamietam ulicy ale bez problemu wygooglasz. Zatrzymywalem sie tam juz kilka razy, problemem moze byc wolny pokoj... No i na parterze "Pivnice III kategori Jezek" :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 21:31, Aga napisał:

ktoś jeszcze pamięta co to był "pomuk"? ;)

 

Byli nawet "łowcy pomuków" w tamtych czasach :biglol:

Byłem w Pradze w grudniu, nocleg z airbnb koło Hradczan ale metra tam chyba żadnego nie było w okolicy. W każdym razie odkąd od kilku lat korzystam z airbnb, nigdy więcej noclegu w hotelach...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.01.2019 o 14:51, GREGG napisał:
W dniu 26.01.2019 o 21:31, Aga napisał:

ktoś jeszcze pamięta co to był "pomuk"? ;)

 

Byli nawet "łowcy pomuków" w tamtych czasach :biglol:

łowca chyba został, tylko pomuki ponoć zniknęły wraz z nowym Forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że zarezerwowałam, zupełnie bezmyślnie, tzw. apartament w odległości ok. 500 metrów od centrum, gdzie będzie koncert :mrgreen:

 

Najpierw zarezerwowałam, później sprawdziłam, kolor włosów zobowiązuje ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakbyście szukali (BTW tego słowa w Czechach lepiej nie używać :D) informacji wszelakich o Pradze to polecam kanał Honest Guide na YT. Janek z Czech nakręcił wiele odcinków z poradami dla turystów. :ok:

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 4/9/2019 at 10:28 PM, przemekka said:

Jakbyście szukali (BTW tego słowa w Czechach lepiej nie używać :D) informacji wszelakich o Pradze to polecam kanał Honest Guide na YT. Janek z Czech nakręcił wiele odcinków z poradami dla turystów. :ok:

Janek z Honest Guide dobrze radzi, korzystałem z jego sugestii i się nie zawiodłem.

Ja sam nie muszę, ale moi znajomi czasem korzystają z hotelu Akademii Sztuk Muzycznych na Malej Stranie: https://www.amu.cz/en/all-about-amu/university-organizational-structure/accommodation-and-training-facilities/amu-hotel/

A jakby ktoś potrzebował zaparkować auto, to też wiem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...