Skocz do zawartości

Lambo ? Atom? Viper ? Ferrari ?


lukasdraz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, niestety nie kupuję jednego z tych samochodów a szkoda :P

Dostałem ostatnio voucher na przejazd 4 kółek w Viperze ale mam możliwość zmiany jego na coś innego z ich listy.

I teraz się zastanawiam czy wymieniać czy nie.

Viper jak wiadomo to drogowy zabójca, a jadąc nim pierwszy raz raczej będę walczył żeby się tylko utrzymać na torze, więc myślę, że lepiej będzie zmienić pojazd na coś innego.

Tylko pytanie na co ?

To wszystkie samochody jakie oferują :

http://go-racing.pl/37-samochody

Gallardo - wiadomo marzenie z dzieciństwa

Atom, KTM - chęć zobaczenia jak się jedzie szybkim kartingiem?

Ferrari- wiadomo marzenie każdego fana motoryzacji ;)

 

No i co tu wybrać, żeby była z tego przyjemność z jazdy a nie walka o utrzymanie się na torze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinię przedmówcy, jeśli ma być fun, sądząc po wszelakich testach w mediach pozwoli go osiągnąć na torze GTR. Być może trafią się tu praktycy, ale czy tacy co wypróbowali więcej niż 3 z wymienionej listy - wątpię. Bierz pod uwagę, że nie jesteś kierowcą wyścigowym, Atom pewnie dałby lepszy czasy i frajdę profesjonaliście.. na amatorskie potrzeby GTR wydaje się optymalnym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz to co Ci się podoba bo i tak nikt nie da Ci tymi samochodami tak na prawdę poszaleć. Będzie to bardziej forma szybszej przejażdżki z wszystkimi systemami 3literowymi włączonymi.

 

Ja bym brał Atoma. Oddziela chłopców od mężczyzn i nie ma elektronicznych nianiek ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Vipera albo Atoma a kolejnymi bryczkami przy następnej okazji aż zaliczysz wszystkie  ;)

 

Ostatnio miałem okazje pojeździć bryczkami z najwyższej półki i generalnie byłem rozczarowany... 100 razy bardziej bym wolał się karnąć prawdziwą rajdówką albo wyścigówką niż wozić "sportowymi". 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym KTM'a lub Atoma przetestował, pozostałe auta to są taczki a nie supersamochody :)  Natomiast z innych to chciałbym się przejechać DB9 jako autem, które za kilka lat będę brał pod uwagę przy zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to też bym wolał przejechać się jakąś rajdówką a najlepiej na jakimś OS z porządnym kierowcą ;) Ale o takie coś to jednak trudno. GTR na pewno jest najłatwiejszy w prowadzeniu dzięki technice ale jednak to Nissan. Lambo czy Ferrari brzmi lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper - spalisz opony - Super

Lambo - dźwięk, szaleństwo - SUper

Ferrari - dźwięk, szaleństwo, legenda - SUPer

Ariel - zwierzęce dozwania, nie ma nic podobnego, dźwięk zostanie daleko w tyle, szaleństwo - chwilo trwaj - maseczka na twarz --> nieocenione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz to co było Twoim największym marzeniem z dzieciństwa. Ferrari? Lambo? Tak jak ktoś wyżej wspomniał i tak nie pozwolą Ci cisnąć na maksa, plus przez 4 okrążenia nie zdążysz poznać samochodu, a tak przynajmniej marzenie będziesz miał odhaczone :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gallardo jako marzenie z dzieciństwa? Toż Ty młody jako tako jesteś :)

 

jako,że to raczej turystyczne zapoznanie sie z pojazdem ,to pewnie nie masz sie co martwić,że będziesz z nim walczył na torze,bo ostatnia rzeczą jaka by chcieli ,to to ,żebyć pociągnął auto po granicy gdzie sie utrzyma lub nie ;)

Jeśli chodzi o opowieści przy piwie to Lambo czy Ferrari brzmi najlepiej ,ale jakbym ja miał wybierać jesli chodzi o przeżycia to ten x-bow ,lub atom :)

 

Siak czy tak - czekamy na wybór i jakieś foto ;)

Oraz oczywiście opis na co pozwalają ,a czego nie pozwola nawet za opłatą pod stołem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...