Skocz do zawartości

Jakie wozidełko do 60k ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście proponowali , jako codzienne auto po mieście 

Warunki. Ma być nowe , przebieg do 10k rocznie , wygodne , 5dzrwi , dobrze wyposażone , budżet max 60k. brutto. 

Narazie mój faworyt to Fiesta Titanium 1.0T 100KM ( można zmapować spokojnie na 150-160KM) , ale może coś jest na rynku równie dobrego , a mało czasu mam na siedzenie i analizę . A może jestem w błędzie z tą fiestą . 

Wszelkie opinie miło słyszane :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście proponowali , jako codzienne auto po mieście

Warunki. Ma być nowe , przebieg do 10k rocznie , wygodne , dobrze wyposażone , budżet max 60k. brutto.

Narazie mój faworyt to Fiesta Titanium 1.0T 100KM ( można zmapować spokojnie na 150-160KM) , ale może coś jest na rynku równie dobrego , a mało czasu mam na siedzenie i analizę . A może jestem w błędzie z tą fiestą .

Wszelkie opinie miło słyszane :)

Pamiętaj o przeglądach Forda :P, samochód ci nie podpowie że należy jechać na przegląd. Takim sposobem przejechałem 7tys więcej

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą opcją będzie Swift Sport 1.6 136KM 6MT

Silnik 1.6 ma już swoje lata, ale to sprawdzona jednostka i naprawdę daję radę :)

Cena wyjściowa ~68k, ale można utargować w okolicach 60k

Hmm no nawet nie głupi pomysł , jeździłeś tym , zawieszenie nie jest twarde ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tego swifta sporta (poprzednia generacja). Jako wozidlo - meegaa! Koszt serwisow budzil wielki usmiech na twarzy :)

 

dzięki ale , cholera on jest tylko 3 drzwiowy , musze mieć 5DR . Przy dziecku ma to kolosalne znaczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiesta fajna, suzuki jeszcze fajniejsze, ale ja bym szukał czegoś z automatem. Fabia zmieści się w tej cenie z DSG i 110 koni. Fajność jednak taka sobie.

 

DSG fajna rzecz , tylko Fabia beznadziejna , ble…. ;)

To Suzuki sport rzeczywiscie rewelacja , sa nawet na allegro http://otomoto.pl/oferta/suzuki-swift-sport-136km-czarna-perla-zamiana-na-inne-nowy-bez-przebiegu-ID6yluXp.html#d1d6ddda88

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Skode :) dokupisz kapelusz i bedzie jak znalazł .

 

Bęben …. mam wkleić filmik który Ci wczoraj na FB przesłałem ?  :twisted:  :mrgreen:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawą opcją będzie Swift Sport 1.6 136KM 6MT

Silnik 1.6 ma już swoje lata, ale to sprawdzona jednostka i naprawdę daję radę :)

Cena wyjściowa ~68k, ale można utargować w okolicach 60k

Hmm no nawet nie głupi pomysł , jeździłeś tym , zawieszenie nie jest twarde ?

 

 

carfit jeździłem tym jakiś czas, jest utwardzony, ale umiarkowanie, do codziennej jazdy jest bardzo ok, Sport jest tylko 3DR

Potwierdzam koszty serwisu raczej pasztetowe :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport jest tylko 3DR

To go niestety przekreśla , muszę mieć 5 drzwiowe auto , jeśli nie,  kupiłbym pewnie Fiata 500 Abarth , albo Fiestę ST , mimo że budżet przerasta. 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przekonałeś mnie

 

zaraz zrobie edit

 

 

Bierz Skode :) dokupisz kapelusz i bedzie jak znalazł .

Bęben …. mam wkleić filmik który Ci wczoraj na FB przesłałem ? :twisted::mrgreen:;)
Teraz już nie możesz nie wkleić ;)

Sorka ale to nie wchodzi w grę :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sport jest tylko 3DR

To go niestety przekreśla , muszę mieć 5 drzwiowe auto , jeśli nie,  kupiłbym pewnie Fiata 500 Abarth , albo Fiestę ST , mimo że budżet przerasta. 

 

 

Swift przy 500 Abarth to ponton ;)

Abarth bardzo fajna zabawka, miałem 160KM i w tym małym pudle lepsze wrażenia niż Subaru 300+ ale, plomby można pogubić :)

może 500X 1,4 140KM ? w budżecie się mieści  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze mi chodzi po głowie Clio w wersji GT i nie wiem co lepsze Fiesta czy Clio GT 

http://otomoto.pl/oferta/renault-clio-gt-tce-120-km-automat-ID6y4yIx.html#b06d737aa5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Clio w wersji GT

 

 

Żona ma tylko nie wersja GT i jest zachwycona , taka bida 0.9 Tce 90KM ale w mieście daje rade

 

attachicon.giftce.jpg

 

 

No własnie coraz bardziej mi to Clio GT chodzi po głowie , 120KM skrzynia typu DSG + łopatki , super wyposazenie , chyba pojade w poniedziałek to ogladnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nienawidze fordów, Carfit wiedz ,że jak kupisz forda to na drugim końcu Polski płacze jakiś mechanik :biglol:

cowy, poszaleliście, ja rozumiem ,że wszyscy tak jak ja (kiedyś) słysząc ford macie przed oczami Capri,ale czas sie obudzić :P

nie tak na serio, jak widze z czym przyjeżdzają fordy i jakie mają tragiczne rozwiązania (lub wręcz pułapki) to mnie łeb boli :mellow:
moje ulubione: to kumpel od focusa który zamykając auto robi ze 3 rundki w koło auta bo centalny świruje.
to samo auto- w losowym momencie licznik cofa sie o ok 10-20 tyś, 300 000km świętowało już chyba ze 6 razy :mellow:

mały druczkiem napisz co Ford zrobił Maździe przy okazji 6 pare lat temu. Mazda powinna sie wstydzić za ten alians...

niby Ciebie by to nie tyczyło, bo kupujesz nowe i masz głowe wolną.

ale wiedz ze za pare lat ktoś powie "nie wierze że ktoś kiedyś za to **** tyle kasy w salonie dał" :P

 

a już mówiąc całkiem na serio- z tego co widze, albo nawet jakbym sam był "zwykłym, średnio zorientowanym cywilem" to celował bym w Skode,Hyundaia lub ew Kije
przyjeżdzają mi często i30 i i40 , musze przyznać ,że nie mają sie czego wstydzić w zestawieniu z europejczykami
 

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...