Skocz do zawartości

Wywalenie kata w GT MY95


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

3 miesiace temu zalozylem downpipe'a 2,5' koncowy tez mam przelotowy auto jezdzi fajnie ale po zmiania turbo na TD04 jest za ciche :evil: Czy mozna wywalic ten drugi kat wstawic zwykly lacznik bez zadnych modow i strojenia? wydech bedzie wtedy przelotowy 2,5'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace temu zalozylem downpipe'a 2,5' koncowy tez mam przelotowy auto jezdzi fajnie ale po zmiania turbo na TD04 jest za ciche :evil: Czy mozna wywalic ten drugi kat wstawic zwykly lacznik bez zadnych modow i strojenia? wydech bedzie wtedy przelotowy 2,5'.

 

mozna, ale bedzie sporo glosniej.Najbardziej caly uklad wyciszaja wlasnie katalizatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace temu zalozylem downpipe'a 2,5' koncowy tez mam przelotowy auto jezdzi fajnie ale po zmiania turbo na TD04 jest za ciche :evil: Czy mozna wywalic ten drugi kat wstawic zwykly lacznik bez zadnych modow i strojenia? wydech bedzie wtedy przelotowy 2,5'.

 

mozna, ale bedzie sporo glosniej.Najbardziej caly uklad wyciszaja wlasnie katalizatory.

na tym mniejszym turbo TD04 jest wyraznie ciszej niz z TD05, dla mnie za cicho, skoro nie ma obaw ze bedzie przeladowywac to wywalam kata jak tylko zloze auto do kupy pod koniec tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF,

 

Ja w swojej od turbo do końca mam 2,5" i tylko ostatni tłumik. Sprężarka została seryjna i wierz mi wcale nie jest głośno i nic się nie dzieje.

postanowione - wywalalm :twisted: jak tylko deska wroci z flokowania i uda mi sie ja zamontowac samemu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
smialo mozesz wywalac

Czy w SI GT MY99 też mogę śmiało zrobić przelot od turbiny do końca i nie będzie żadnych problemów? (ciś.doład.1,1bara)

 

mozesz ale moze zajsc potrzeba regulacji cisnienia doladowania skoro juz teraz masz 1,1

 

ps. adamus to mial prawie pusta rure a nie tlumik przelotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smialo mozesz wywalac

Czy w SI GT MY99 też mogę śmiało zrobić przelot od turbiny do końca i nie będzie żadnych problemów? (ciś.doład.1,1bara)

 

mozesz ale moze zajsc potrzeba regulacji cisnienia doladowania skoro juz teraz masz 1,1

 

ps. adamus to mial prawie pusta rure a nie tlumik przelotowy

 

ale co zle podeszla do STI :?: :mrgreen: pod duza turbine rewelacyjna - pod TD04 za duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...