Skocz do zawartości

Subaru WRX STI - Best Cars 2016!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nam ogromnie miło zakomunikować, że w największym w Europie motoryzacyjnym plebiscycie (organizowanym wśród czytelników pism motoryzacyjnych z rodziny "auto motor i sport") tj. Best Cars w klasie kompaktów, drugi rok z rzędu zwyciężyło Subaru WRX STI:yahoo:  :thumbup:  :puchar:

 

Link: http://www.auto-motor-i-sport.pl/nowy_numer/szczegoly,36

  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się nim świetnie, a po przesiadce do starego auta można złapać dwudniową depresję... ;) No i wiem czemu jednak został 2,5T a nie DIT - to zupełnie dwa inne dźwiękowe światy.

bo STI musi bulgotać, a w DIT o bulgot trudno - gdy DIT bulgocze to znaczy, że coś się sypnęło ;)

swoją drogą, ciekawe, czy uda się FHI zrobić bulgoczącego DIT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przez jakieś pudło rezonansowe?

 

Owszem, rura prowadzaca od dolotu do kabiny poprawiajaca wrazenia akustyczne we wnetrzu. Czyli nic nie jest generowane komputerowo, a jedynie przez odpowiedni zabieg lepiej slychac gang silnika w srodku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przez jakieś pudło rezonansowe?

 

Owszem, rura prowadzaca od dolotu do kabiny poprawiajaca wrazenia akustyczne we wnetrzu. Czyli nic nie jest generowane komputerowo, a jedynie przez odpowiedni zabieg lepiej slychac gang silnika w srodku :)

 

zawsze to lepsze niż nagrany dźwięk puszczany z głośników :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Owszem, rura prowadzaca od dolotu do kabiny poprawiajaca wrazenia akustyczne we wnetrzu. Czyli nic nie jest generowane komputerowo, a jedynie przez odpowiedni zabieg lepiej slychac gang silnika w srodku

 

I bardzo łatwo się to wyłącza - zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nam ogromnie miło zakomunikować, że w największym w Europie motoryzacyjnym plebiscycie (organizowanym wśród czytelników pism motoryzacyjnych z rodziny "auto motor i sport") tj. Best Cars w klasie kompaktów, drugi rok z rzędu zwyciężyło Subaru WRX STI:yahoo:  :thumbup:  :puchar:

 

Link: http://www.auto-motor-i-sport.pl/nowy_numer/szczegoly,36

Do dzięki Pani Michalinie: powiedziała wszystko co należało powiedzieć na temat WRX STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo łatwo się to wyłącza - zapalniczką.

To teraz dają zapalniczki? Paaanie to już segment premium, bo u mnie tylko plastikowa zatyczka.

 

@@Sebastian32, wiem wiem, tak się tylko droczę. :lol:  

 

I filmik w temacie (dźwięku):

Edytowane przez citan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie znalazłem tematu odnośnie plebiscytu Auto Motor Sport dlatego pozwolę sobie założyć nowy. Tegoroczna edycja zasługuje na naszą szczególną uwagę gdyż Subaru WRX STI zwyciężyło w klasie aut kompaktowych. Zdobyło 7,2 % głosów. Drugie miejsce zajęła Alfa Giuletta (7,1%), a trzecie Mazda 3 (7%). Powiem szczerze, że kategoria w której umieszczono STI trochę mnie zaskoczyła ale wśród aut sportowych konkurencja była delikatnie mówiąc z innej półki. ;) Porsche 911 - zwycięzca, Ferrari F12 - drugie miejsce, Aston Martin Vanquish 3 - miejsce. Ciekawostką jest fakt, że Subaru w żadnym innym kraju nie zdobyło nawet podium. 

Jestem ciekaw Waszego zdania. Miejsce zasłużone ? Kategoria w której umieszczono STI właściwe ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Subaru ☺ Czy kompaktowe? W porównaniu do Golfa ?

Golf chyba też był w tej kategorii. Jednak nie ma go nawet w pierwszej dziesiątce. Dalsze miejsca patrząc od 4. to: Merc CLA; Astra; Merc A; Octavia; Infiniti Q30; Megane; Volvo V40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...