Skocz do zawartości

WRX Spec LPG


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mysle, ze wolnosc Tomku w swoim domku... Jak ktos jezdzi na gazie to jego sprawa.

WRX na gaz to chyba niezly pomysl. Jednak gdybym zobaczyl STI jescze podlubane, przeznaczone stricte do upalania i byloby na gaz to bym dziwnie popatrzyl...Ale jak ktos sobie WRXem wszedzie jezdzi to czemu nie. W rodzinie mam Ml 430 na gaz i jezdzi normalnie. Ale swojego autka do upalania bym nie zagazowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wielu fascynatów i posiadaczy Subaru Imprezy zapewne zastanawia się czy można w takim aucie zamontować instalację LPG. Otóż odpowiedź jest twierdząca. Firma Auto Gaz we współpracy z firmą Czakram (importer BRC - włoski potentat w produkcji samochodowych instalacji gazowych) w trzyletniej Imprezie zainstalowała jeden z zestawów z oferty firmy BRC przeznaczony do montażu w turbodoładowanych silnikach z przeciwosobnym układem cylindrów. ..."

C.D. - http://www.subaruimpreza.bajtnet.pl/ind ... &tresc=lpg

hmm... czyżby to była reklama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak sobie poczytałem i myślę, że to fantastyczna sprawa- impreza z turbo na gaz, do tego 250km i tylko jakies 1500zloty drozsza, mysle ze technika powinna zmierzac w tym kierunku. Bo po co przepłacac za paliwo są inne metody wydawania pieniędzy, np częściej zmieniać auto lub wypić wieczorem wino o 20zł droższe niż sophia itp itd. Poza tym gazem mniej zatruwamy sobie i tak trudne życie. chętnie poczytam jeśli ktoś ma inne zdanie. czekam na kilka maili w tej sprawie. Pozdrowienia z Lublina, michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Japonczycy co prawda chwala projekt, ale narazie wsztrymuja sie z gwarancja, co by oznaczalo, ze SIP w razie czego buli :? Stad tez testy jeszcze trwaja, zeby sie pozniej nie okazalo, ze one sa strasznie awaryjne. Ale wyglada na to, ze poznamy to dopiero w nowej budzie za rok :)

 

A co do wtryskiwaczy to chyba jest ok, ale dowiem sie. Narazie dzialaja jako zraszacze do kwiatkow w SIPie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...