Skocz do zawartości

NURBURING wiosenny wyjazd


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

opony 2 000

klocki 500

benzyna 1500

spanie jedzenie 1000

 

i to lekka reka.plus olej ew laweta

 

Eeeee... to ja potrenuje u nas na wsi po Torze Poznań jeszcze... jak złamię barierę 2:00 minut to wtedy pomyślę.

 

Popieram :smile:

Ja to nawet nigdy leglnie na Torze Poznań nie jeździłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że byłbym chętny na taki wyjazd, mam nawet do dyspozycji mieszkanie 60km od Nurburing, tam gdzie spalismy z Dawidem i Lewapem jak byliśmy Hockenhaim. Możemy tam spokojnie spac w 8 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan, pamietasz ile nas wyszedl Ring w tamtym roku? Cos ok. 5000pln na glowe? Mysle, ze trzeba liczyc sie z tego typu kwota. Szczegolnie, ze chcemy sie lepiej przygotowac niz mialo to miejsce ostatnio.

 

Może trochę mniej - ale niewiele mniej.

Czy ty kombinujesz w ramach naszego wyjazdu, czy robisz jakiś inny wyjazd konkurencyjny?

Ja na 100% jadę, nawet jeśli opcja z lorą nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna 1500

 

Na torze. Musisz jeszcze doliczyć dojazd w jedną i drugą stronę :twisted:

 

wiem . dlatego mysle ze pomimo stanu kawiora zapakuje subaraka na lawete.subarak na slickach,wymyty pachnacy.a skodzinka 900km na baku ropy pojedzie.a w razie awari jakiejkolwiek tez jest czym wracac :cool:

 

ps ile km z wawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z W-wy - śjakieś 1300km

 

hm czyli jadac wrxem i robiac 350km na baku tankuje prawie 4 razy... 4x350km daje 1400km czyli 250pln za bak czyli 1000 pln .w jedna strone...drogo. to ja za dyzla zplace

200pln za bak i zrobie z laweta 700km czyli potrzebuje 4 baki czyli 800pln .hm no to oszczedzam 1200pln czyli na 2 tyszerty i kurtkie z toru starczy...

 

 

no jak nie jak tak... ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc do cro z łodzią (ca 800-900kg przyczepa, graty i łódź) w tempie okolo 100km/h, Honda pożerala w tempie 10-12 l/100km po niemieckich autobanach i w miarę równym terenie. Sądzę, że Wasze wyliczenia sa dziebko niedoszacowane. Na tabliczce lub dowodzie sprawdźcie, jaka jest DMC przyczepy z hamulcem. Coś nie chce mi sie wierzyć, aby było grubo powyżej 1,5t

Laweta i WRX na pewno tą masę przekraczają. Jeżeli zatrzymają Was lodziarze to jedziecie na najbliży policyjny parking z całym kramem + kilkaset euro w plecy. O takim drobiazgu, jak kategoria "E" w prawku nie wspominam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...