Skocz do zawartości

NURBURING wiosenny wyjazd


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

maciekSubru, jestem na etapie kombinowania jak to zrobic, aby wszystko mialo rece i nogi. Jezeli chcemy pojechac po kosztach, to musimy jeszcze wykombinowac dwa vany (najlepiej diesle), bo inaczej cala zabawa nie ma sensu. Hotel mamy juz sprawdzony - schludnie i w miare tanio. Tym razem na pewno biore drugie kola i zapasowe klocki hamulcowe. Mysle o terminie kwiecien/maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan, pamietasz ile nas wyszedl Ring w tamtym roku? Cos ok. 5000pln na glowe? Mysle, ze trzeba liczyc sie z tego typu kwota. Szczegolnie, ze chcemy sie lepiej przygotowac niz mialo to miejsce ostatnio.

 

yyyy.... to ja na Poznańskich ALT-ach poprzestanę, no i z Poznania Laweta taniej w razie co wychodzi... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:58,4 GTkiem z hamulcem i wydechem...

 

Poznań poznaniem, a ja już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu na Ring :twisted:

 

A ja mam nawet pewien chytry plan. Knuje jakby wozy lohra przetransportowac na Ring. I co mnie najbardziej cieszy moze misio bedzie juz wtedy 400+ :evil::twisted::mrgreen:

 

o tym samym mysle, gt na przyczepe za tramwajem, klocki, kola plyny i kiszke do srodka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, jestem na etapie kombinowania jak to zrobic, aby wszystko mialo rece i nogi. Jezeli chcemy pojechac po kosztach, to musimy jeszcze wykombinowac dwa vany (najlepiej diesle), bo inaczej cala zabawa nie ma sensu. Hotel mamy juz sprawdzony - schludnie i w miare tanio. Tym razem na pewno biore drugie kola i zapasowe klocki hamulcowe. Mysle o terminie kwiecien/maj.

 

myslisz o jakiejs lohrze na pare aut? to moze sie kalkulowac. ja bede chcial zabrac kiszke z narzedziami, czyli full serwis rajdowy:)

 

kwiecien/maj brzmi dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też, mnie też weźcie :mrgreen:

 

No przecież Ciebie i matiego miałem na myśli pisząc o trzech autach ze mną włącznie

 

Czyli nas trzech, emil -czwarty, michal - piąty, przemeq też chce?, vert? jeszcze inni chętni?? i oczywiście kiszka serwisowa

 

I wychodzi TIR - lohra i bus 9 osobowy :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nas trzech, emil -czwarty, michal - piąty, przemeq też chce?, vert? jeszcze inni chętni?? i oczywiście kiszka serwisowa

 

W sumie niby nie moja sprawa, ale tak z ciekawości zapytam czy Kiszke to się na codzień tak traktuje i nim rozporządza czy tylko od święta. Chyba Witek musi rzucić robotę w STT. Jezeli mógłbym wobec tego prosić o udostępnienie go w przyszłym tygodniu celem złożenia mojego silnika - byłbym zobowiązany. Dziękuję bardzo.

PS. Nie jestem adwokatem KAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nas trzech, emil -czwarty, michal - piąty, przemeq też chce?, vert? jeszcze inni chętni?? i oczywiście kiszka serwisowa

 

W sumie niby nie moja sprawa, ale tak z ciekawości zapytam czy Kiszke to się na codzień tak traktuje i nim rozporządza czy tylko od święta. Chyba Witek musi rzucić robotę w STT. Jezeli mógłbym wobec tego prosić o udostępnienie go w przyszłym tygodniu celem złożenia mojego silnika - byłbym zobowiązany. Dziękuję bardzo.

PS. Nie jestem adwokatem KAS.

 

coz za zazdrosc:) kiszka musi byc wzruszony:) :mrgreen:

z Witkiem wstepnie rozmawialem o wyjezdzie i byl zainteresowany, chodz szczegolow jeszcze nie ustalalismy.

 

Mysle ze troszke przereagowales, Norbert.

 

Mysle ze do wiosny znajdzie czas na Twoj silnik:). Aktualnie nie ma czasu na moj uppipe, plyte pod silnik, zawor blow-offa, itp. itd... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, much more adrenaliny, znaczna roznice wzniesien i jazde ze znacznie wieksza predkoscia (trzy razy 6-ty bieg w STi). Poza tym odkryjesz, ze samochod lata na hopie, ABS dziala w powietrzu, a po wyladowaniu musisz sie zlamac w prawy zacisk, albo... Nie ma co porownywac. Do tego tego klimat panujacy na padoku. Inny swiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości co więcej na Ringu dostane oprócz dłuższego toru z liczbą zakrętów nie do spamiętania w stosunku do Toru Poznań. ?!

 

 

Większe szybkości, gwałtowne zmiany wysoości, podjazdy, spadania, ślepe niewidoczne zakręty przez szczyty, nierówności nawierzchni w łuku, tłok na torze, ogólnie chała nie jedź ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...