Skocz do zawartości

Czarny langur


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Robi się tak ładny że nawet nie sposób o nim powiedzieć lanos :)

To jest naprawdę wspaniały komplement :D

 

Oczywiście, że myślałem nad oklejeniem tej listwy. Obecnie, brakuje na to trochę czasu, ale bez problemu do lata to się zrobi. W tym samym czasie pójdzie na warsztat blenda z tylnej klapy.

 

Będziesz chciał uzyskać bulgot zapewne ;)

O nic innego nie chodzi :D

 

W sumie dość powszechna operacja na forum jeśli chodzi o wolnossaki i zdecydowanie warta zachodu :P

Jeśli komuś bardzo zależy na osiągach, to niekoniecznie. Bulgot w wolnossaku to mniej ciągu na niskich obrotach... Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Śmiało mogę polecić czarną najceimniejszą 80% chyba, ja taką mam, i jeśli chodzi o noc czy deszczowe wieczory to nie mam problemów z parkowaniem pod blokiem. Do czarnej fury czarna folia

Edytowane przez Szymon Chowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałoby się dużo, a czasu i kaski trochę brak. Miały być szyby, a tu padł wtrysk do elpegie, który trzeba kupić nowy, bo czyszczenie ultradźwiękami nic nie dało :(

Ale z tego, co czytam, to nie jestem jedyny, któremu prosty projekt ciągnie się w nieskończoność ;)

 

SFKZSrc.jpg

 

2yobr2H.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wertuje temat od pierwszego postu i stwierdzam, że wykonałeś kawał dobrej roboty  :yahoo:

Jako, że powoli będę zabierał się za "ulepszanie" swojego lanosa to chętnie skorzystam z obecnych doświadczeń i będę śledził kolejne kroki, tym bardziej, że mój też czarny :) 

 

To co do tej pory zrobione, zdecydowanie na "plus" :) Grill "siatka" tez dobry mod będzie, natomiast nie ukrywam, że najbaczniej będę śledził info na temat wydechu, bo też bym chciał, pobulgotać na wolnych obrotach :D  

 

 

 

I potwierdzam tezę, że kolektor różnoodległościowy w wolnym ssaku zabiera moc. Nawet moja żona zauważyła, że subarak gorzej się zbiera...
 

 

Czyli u ciebie już zmiana kolektora nastąpiła? Jest aż tak źle? Co z bulgotem? pojawił się czy nie za bardzo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo :)

 

Bulgot jest (bardziej był). Co do spadku mocy, to powiem szczerze, że różnica jest mocno odczuwalna. Dodatkowo, w tym kolektorze, który nabyłem (produkcji el-tec) nie ma kata. Wybieram się w sobotę do Francji na mecz naszych, więc dzisiaj zmieniłem kolektor z powrotem na serię, środkowy to przelot, a końcowy to seria WRX.

Brzmi to naprawdę fajnie, ale to nie prawdziwy bulgot :) Coś za coś. Może po powrocie ten kolektor z el-teca zabiorę do jego miejsca urodzenia i powiem, żeby panowie uszyli mi coś na miarę ;)

 

Ale jak pisałem, dzisiaj powrót do seryjnego kolektora, nowy olej i filtry. Francjo, nadchodzimy :D

 

 

EDIT: Wie ktoś jak zdjąć lampkę środkową z podsufitki? Chodzi o tą, która zapala się z otwarciem drzwi. Żarówka się spaliła, a cykam się, że jakiś zaczep zaraz połamię ;)

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało się wrócić. W obie strony wyszło 4300 km, co bardziej nadgorliwi na forum już olej by wymieniali  ;)  

Z wydechu obecnie jestem zadowolony. Bulgotu na razie nie ma, ale przelot środkowy i końcowy z WRX dają cichy i przyjemny dla ucha pomruk...

 

 

 

 

 

Tak sobie to tłumaczę, ale na razie musi wystarczyć  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na wyjeździe udało się nawet zrobić parę fotek. Może nie najlepszej jakości, ale dla fanów piłki nożnej są inne cymesy ;)

 

Allianz Arena:

post-18062-0-53146900-1467901822_thumb.jpg

 

Juventus Stadium:

post-18062-0-34665100-1467901824_thumb.jpg

 

Stadion Wrocław:

post-18062-0-80407200-1467901829_thumb.jpg

 

Stade Vélodrome:

post-18062-0-80688000-1467901826_thumb.jpg

 

A tu z nowym kolorem felg - szary mocno upierd...lony :D

post-18062-0-23824100-1467901828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...