Skocz do zawartości

Broda z wąsami czy bez? A może "trzydniowy"? ;)


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To powiem Wam cos :)

 

Czesto jezdzilerm do Chin bo firma dla ktorej pracuje ma tam fabryczke.

Mamy tam taka Pania, wszyscy na nia mowimy niania bo sprzata gotuje itd. (to Chinka - wiec zarcie zawsze jest po prostu SUPER)

 

No ale ale, mamy tez takiego znajomka ktory mieszka w CN juz ze 20 lat, ma tam zone (druga w PL) a zajmuje sie serwisem maszyn cnc.

Jezdzi po calej Azji i czasami tam do nas wpadal, glownie jak sie cos spieprzylo ale nie o tym...

 

Pewnego razu Jacek przywiozl nam kawe. Wlasnie taka fajna wydlubana z g....

 

Zaparzylismy, wypilismy, szalu zdecydowanie nie ma, mozna odfajkowac.

Ale reszta tej kawy stala sobie zawinieta w takie zlotko-sreberkowe opakowanie, a bylo tego sporo.

 

Jako ze niania kawy nie pije a cos jej na blacie lezalo w jakims smieciu, po prostu to wywalila do kosza.

Zorientowalismy sie pare dni pozniej. Tak sie skonczyla moja przygoda z gufniana kawa :)

 

 

:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Wam cos :)

 

Czesto jezdzilerm do Chin bo firma dla ktorej pracuje ma tam fabryczke.

Mamy tam taka Pania, wszyscy na nia mowimy niania bo sprzata gotuje itd. (to Chinka - wiec zarcie zawsze jest po prostu SUPER)

 

No ale ale, mamy tez takiego znajomka ktory mieszka w CN juz ze 20 lat, ma tam zone (druga w PL) a zajmuje sie serwisem maszyn cnc.

Jezdzi po calej Azji i czasami tam do nas wpadal, glownie jak sie cos spieprzylo ale nie o tym...

 

Pewnego razu Jacek przywiozl nam kawe. Wlasnie taka fajna wydlubana z g....

 

Zaparzylismy, wypilismy, szalu zdecydowanie nie ma, mozna odfajkowac.

Ale reszta tej kawy stala sobie zawinieta w takie zlotko-sreberkowe opakowanie, a bylo tego sporo.

 

Jako ze niania kawy nie pije a cos jej na blacie lezalo w jakims smieciu, po prostu to wywalila do kosza.

Zorientowalismy sie pare dni pozniej. Tak sie skonczyla moja przygoda z gufniana kawa :)

 

 

:)

Ja raz zamówiłem tą kawę w knajpie. Potwierdzam że oprócz wysokości rachunku różnicy nie zauważyłem. Broda szybciej po niej nie rośnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biało za oknem... przez chwilę, bo śniegu napadało może ze 2 cm a jest odwilż :(

że kawka, problemy z netem i dalej szarość za oknem - aha, dok vis a vis okna znowu pusty, a w basenie portowym kra...

czy są szanse na słońce na dzikim zachodzie naszego kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam, w Lodzi kazdy tak ma :P

Łódź to piękne miasto :D na pewno ładniejsze od centrum Bytomia:)

 

 

 

 

 

Wyszło słońce i jakoś tak cieplej sie zrobiło

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...