Skocz do zawartości

Wolny dziad i turbodziad - legacy I i legacy turbo


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.11.2017 o 23:15, sredniaq napisał:

Do tej pory przejechałem może 1km, więc za wcześnie na podsumowanie wrażeń, ale dopiszę jak tylko trochę pojeżdżę.

 

I jak wrażenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
I jak wrażenia? 

Jest fajnie.
Może nie jakiejś kolosalnej różnicy, ale auto nabrało lekkości przy przyspieszaniu. Moim zdaniem warto było, tym bardziej, że robota nie należy do najtrudniejszych i nawet mój "niesubarowy" mechanik nie miał żadnych problemów. Na razie jeżdżę dosyć mało, z racji tego, że drugim autem jeżdżę z żoną 50/50 a drugą polowe czasu korzystam z pociągu, którym do pracy dojeżdżam w 7 minut Oszczędności przy takim użytkowaniu są dosyć wymierne, więc do wiosny sprawa nie ulegnie zmianie...
Właściwie tylko w weekendy na obecną chwilę Subaru jest prawie niezbędne :P

Moje lekkie pęknięcie na przedniej szybie powiększyło się do rozmiarów wielkiej szramy przez całą szerokość i pewnie w niedługim czasie będę wymieniał, na razie są inne priorytety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno nic nie pisałem, aż wątek prawie poszedł w zapomnienie.

Bordowy jeździ, odpala w największe mrozy. Niestety mam podejrzenie, że nagrzewnica może być uszkodzona. Czasem śmierdzi płynem. Jak doleję do pełna to przez chwilę czuć zapach, a potem przestaje. Tak jakby przy dużym ciśnieniu coś było jednak nieszczelne... Póki co nie ma problemu, więc zajmę się tym jak zrobi się ciepło, ale...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy trzeba odpuścić i odłożyć hobby/marzenia/plany itp. na półkę. Przymierzamy się do zakupu mieszkania i może się okazać, że będę musiał zrezygnować z subaraków :wacko: Powoli rozważam sprzedaż jednego lub w wariancie pesymistycznym obu dziadków. Bordowy jeżeli do tego dojdzie będę wystawiał tutaj w Norwegii.. Zielone kombi stoi sobie w garażu i niestety nie jeździ, bo mnie nie ma. Ale jeżeli go wystawię, to tylko na forum i tanio nie będzie. Miałem plan sprowadzić go do Norwegii, ale nie wiem czy do tego dojdzie :( 

Ewentualnych zainteresowanych proszę o info. Póki co decyzja nie zapadła i nie mam żadnego deadline. Pożyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a @sredniaq - machniom t-dziad za RAVkę z lpg? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Robi się poważnie.

 

 

 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎31‎.‎03‎.‎2018 o 05:18, sredniaq napisał:


Zamiany nie są brane pod uwagę. Tzn. są, ale tylko za gotówkę :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A może ktoś na Podhalu, Spiszu albo Orawie potrzebuje RAVki - i wtedy... :);) 

 Przywiozę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Edmund napisał:

Dziękuję

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

...znalazł waćpan?

https://forum.subaru.pl/topic/95357-toyota-rav4-4wd-20-vvt-i-150km-129000km-2-gi-właściciel-nowe-lpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem rok temu, przez budowę domu, padła myśl żeby sprzedać STI, rozeslalem oferty do gości którzy piszą raz za czas: "czy chciałbym sprzedać ".. był nawet jeden zdecydowany kupiec, ale powiedziałem sobie: "nie, później takiego nie kupie już ", odwołałem całą akcje, później bym sobie tego nie wybaczyl.. Stwierdziłem że trzeba ciężej pracować :lol:

Tego samego Tobie życzę ;)

Nie sztuka sprzedać subaru... A później trzeba się męczyć non stop z jakimś durnym VAGiem czy innym nudnym volvo:wacko:

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mateusz22 napisał:

powiedziałem sobie: "nie, później takiego nie kupie już ", odwołałem całą akcje, później bym sobie tego nie wybaczyl..

Wcale mi nie pomagasz. :blink::krecka_dostal::thumbup:

49 minut temu, Mateusz22 napisał:

Tego samego Tobie życzę ;)

Problem jest taki, że w zasadzie nasze życie przeniosło się do Norwegii na dobre i widzę coraz mniej racjonalnych przesłanek do zatrzymania go. W pl bywam raz w roku, a może i rzadziej?!...

52 minuty temu, Mateusz22 napisał:

Nie sztuka sprzedać subaru...

I tu kolejny problem. Ja nadal mam 2 to nie jest tak, że rozstaję się z marką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie będziesz musiał wybrać który jest bardziej przyszłościowy/opłacalny do zatrzymania. W Twojej sytuacji to trochę jak wybrać swoje ulubione dziecko z dwójki :) które posłać na studia, a które do domu dziecka.

 

Co by się nie działo, to będzie w dobrych rękach: albo nadal Twoich, albo kogoś z forum. Chętnych nie brakuje :)

Edytowane przez Mihuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...