Skocz do zawartości

Wolny dziad i turbodziad - legacy I i legacy turbo


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wrzucam trochę zdjęć turbodziadka, bo w wątku chyba ich już nie ma. Na zdjęciach brakuje bocznych listw, ale są już na aucie.

 

IMG_3133.jpg

IMG_3131.jpg

 

Foty od blacharza z odbudowy kielichów:

 

19987612_1534187139977239_413375095_n.jp19904692_1534187436643876_1560927691_n.j

 

Moja klapa nie nadawała się do reanimacji, więc kupiona była druga:

 

19457813_1513935672002386_701846354_o.jp

 

Obecnie zamontowane fotele z wrx'a uk, ale uważam, że siedzi się za wysoko. Ori stołki mam.

 

IMG_3027.jpg

 

IMG_2941.jpg

IMG_2948.jpg

 

Na zimówkach:

 

IMG_2791.jpg

IMG_2786.jpg

IMG_2497.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo dobrze, jak na 26 lat ;)

Chociaż widzę, że sporo masy bitumicznej już zjadło, odkąd robiłem konserwację (chyba 2006 rok :biglol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie na urlopie.

Jeszcze tego samego dnia po przyjeździe i zameldowaniu się w domu poleciałem do garażu odpalić Turbodziadka :)

Szybka lista kontrolna:

- olej JEST

- płyn chłodniczy w wyrównawczym JEST

- płyn chłodniczy z wodnym IC JEST

- płyn hamulcowy JEST

 

Odpalam. Działa :) 

Wyjechałem z garażu, krótka runda pomalutku po wsi. Coś ściąga w prawo. Zajechałem na stację - kontrola ciśnienia w oponach, 2.1 przód, 2.2 tył :icon_arrow: jedzie prosto. Zaświecił się CEL. Hmmm...

Pojeździłem, zgasiłem, odpaliłem i CEL zniknął. Auto rozgrzane, spróbuję ciut szybciej :wub: Wszystko działa, auto jeździ jak trzeba. Mimo, że auto więcej stoi niż jeździ to chwilowo przeszła mi ochota na jego sprzedaż. Rozum mówi: szkoda żeby stał, serce mówi zostaw :krecka_dostal:

IMG_4314.jpg

Auto zostawiłem umyte, pod pokrowcem, ale i tak się trochę zakurzyło. To fotka dzisiaj z rana jak wrzuciłem wydech do bagażnika :evil2:

Chyba brakuje mi uszczelek, żeby go założyć. Zamówiłem...

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dawno nie było update:

Jesienią zeszłego roku pożegnałem się z Turbodziadkiem. Przyjechał zdecydowany klient i zabrał auto.
Jakby tego było mało w zeszłym tygodniu czerwony też odjechał :(
Chłopak szukał Imprezy w sedanie, ale Legac też spełniał jego wymagania. Przyjechał, obejrzał i zabrał :(

Po 10 latach zostałem bez Subaru

Miejsce czerwonego zajął duży rodzinny karawan:
e411c832b4e39483eac070a7f55c5e13.jpg

Miało być Legacy IV lub Outback, ale najpierw nie byłem zdecydowany, potem nie dogadałem się ze sprzedawcą i nagle pojawiło się ogłoszenie o Volvo 40km ode mnie. Pojechałem, obejrzałem i dwa dni później było moje...

Mam nadzieje, że wrócę do Subaru, bo żony Skoda przyprawia mnie o mdłości :) Może zostawię jej XC a sam wrócę do Subaru
Pożyjemy, zobaczymy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

P.s. Zdjęcie z zeszłego tygodnia, kiedy mieliśmy intensywne opady śniegu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Gdyby kogoś interesowało, wrzucam małe info odnośnie aktualnego wozidła, czyli volvo xc70.
Od zakupu przejechałem prawie 30kkk, na budziku 326kkm: 2 wymiany oleju i filtrów, hamulce tył, amorki ze sprężynami przód i jakieś pierdoły w zawieszeniu. Raz padło łożysko koła z prawej strony, co zaowocowało stresem i lawetą... Ogólnie jeździ dobrze, pali swoje, skrzynia pracuje ok: raz wyskoczył na autostradzie błąd elektrozaworu skrzyni ale po ponownym odpaleniu już zniknął. Ogólnie jestem zadowolony, na trasy mega wygodne ale na pewno nie zakochany. Tęsknie za Subaru :(
9a8bdde8856cd809d380ec19d36ba0e1.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...