Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

moje drugie tankowanie 16,03l/100km czyli tendencja zwyzkowa :)

jade w nad morze jutro wiec postaram sie jechac bardzo ekonomicznie :) do 140-150km/h tyle ze z deską WS na dachu.. zobaczymy jak to bedzie :cool:

 

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 7:31 pm ]

WRC fan, dzieki, a ile wynosi rezerwa (czyli od pierwszego zapalenia sie lampki) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich doswiadczen (obserwacja tymczasoweg spalania w S40 2.0TD) paradoksalnie na I biegu pali najwiecej -ok 12-16l/100 , srednie 6,5l/100.

Chodziło mi o tryb Inteligent :P

 

Harvester, Przez te I to spalanie w mieście rośnie. Ciągle noga sama wciska gaz w podłogę, nie mogę tego zrozumiec....

Czyli jest bezużyteczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jak to wyszło, sprawdzę przy kolejnym tankowaniu, może chodzi o to, że jak pisałem zaczęły się wakacje i nie ma korków (zresztą staram się jeździć w takich godzinach gdy jest ich mniej), no i z pracy do domu (najczęstsza ostatnio trasa) mam ok 12 km, tak więc nie ma dramatycznie krótkich przebiegów...z drugiej strony klima chodzi, więc sam nie wiem...dla pocieszenia Jeep Grand Cherokee MY 95 - wg komputera średnie z trasy (tak do 100 km/h) i miasta 17/100 km :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem niemałe zdziwienie.

 

Przejechałem moim GT 411 km, z czego jakieś 340km w trasie na.... 36l paliwa. Czyli spalanie 8,75 l/100km :shock:

 

Trasa cały czas dwujezdniówką, ~130 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa nad morze, deska na windsurfingowa na dachu, 3 osoby, bagaz, 130-140km/h w porywach wiecej.

"tam" - 11.01l

"z powrotem" - 10.46l (tu jeszcze po miescie jazda ze 150km)

z moich badan wychodzi ze rezerwa ma okolo 9-10l

pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa - Warszawa Centrum - Gdańsk Ossowo - Opener Gdynia - pare kursów tam i nazad - Gdańsk Ossowo Warszawa - 110 litrów na 986 km .....chyba duzo ..albo i nie :mrgreen:

 

A tak na marginesie to oddany fragment autostrady A1 jest słaby ....a na tym to ja sie akurat znam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

zawsze zastanawiało mnie skąd bierze się opinia o paliwożerności Subaru, a turbo to już w ogóle, 40 litrów w mieście... chodzi tu o cechę boxera, po prostu lubi wypić, czy raczej o to, że właściciele Subarek jeżdżą szybciej? wiem jak to jest jeździć szybkim ( :mrgreen: ) autem 4x4 i wiem, że gdy ma się moc pod nogą to się jej używa :)

 

taki sobie ogórkowy temat człowieka rozważającego zakup GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...