Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i już nie wiem.

Chcę kupić zwykłą imprezkę 2.0 lub nawet 1.6, rocznik ok. 2000.

Butowanie średnie, tzn. normalna jazda, ale niech mnie ktoś wqrwi, to docisnę ...

Ile toto wciągnie? W 10 po mieście jest szansa?

Edytowane przez kodyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę zmartwiliście, bo to trochę dużo. Dużo jeżdżę. A ja przyzwyczajony do klekotów, przez które dychy nawet nie da się przelać :-(

Tym bardziej że subarak nie służy do oszczędnego turlania... i jak sie go nie dociśnie to się może pogniewać, że go traktuję jak geja ... ojojoj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma też co przesadzać, 2.0 125-konne w mieście przy jeździe 70% normalnie, 30% dynamicznie, będzie palić około 12 litrów.

 

Zgoda, w lecie i bez korków w okolicach 12/100, jednak przy obecnej aurze przy "ciągle niedogrzanym" silniku pewnie okolo 13-15/100. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, zaraz pewnie dostanę bana, ale audikowi quattro też nic nie brakuje w trakcji, ma 140 KM, ciągnie równo 200, a żłopie zupy 8 l po mieście (A6 czyli półtora subara), autostrada do 140 - 7, autostrada 150 200, ale przeważnie 10 - 9.5. A jak zabrakło paliwa i musiałem dojechać do stacji 60 km/h - 4.4

no fakt, że design szwabski, fotel niewygodny i wszyscy takiego moga mieć ... to jednak przemawia za subaru ...

trudny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zupka i klekot :)

ale na razie i tak się rozglądam za subarkiem.

Szkoda, ze klekoty są tylko w nowych subaru...

 

Poprzednie audi 100 miąłem też Quattro, 2,3 benzyna i palił jeszcze więcej niż subki

Edytowane przez kodyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejej

 

Własnie wróciłem z Bydgoszczy. Wyjeżdzając z Bydgoszczy skończył mi się gaz i auto przeszło na benzynę. Prędkość ekonomiczna do 90 km/h spalanie 7,2 l. Zajechałem na Orlen (bo wspieram co Polskie) zatankowałem gazu i dalej autostradką (na gazie) w stronę Gdańska z prędkością również ekonomiczną 100 km/h... spalanie 7,4.

*** byłem zmęczony stąd ta ekonomia...

 

A tak w ogóle to jestem bardzo zadowolony z samochodu. Kupiłem go na początku grudnia. Wcześniej jeździłem Hondą Civic Type S. Też fajny samochód z charakterystyką w stronę go-karta ale Subru bardzij jednak mi odpowiada. No i ten dzwięk boksera...bezcenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o miasto, zimą... Po za tym kto wie, może i moja Impreza spaliła by podobnie (?) - tylko, nie potrafię poruszać się z takimi prędkościami...

No własnie tu jest problem z takimi pytaniami. Większość użytkowników subaru ma je po to, żeby pocisnąć i wtedy musi wypić. Mało kto ma doświadczenie z ekonomiczną jazdą tymi autami.

 

Ja jeżdżę normalnie, jak biały człowiek, ale ponieważ od 15 lat mam quattro i syncro, to doceniam zajebistą trakcję przy normalnej jeździe i przy trudnych warunkach zimą.

Zbutować też lubię, ale nie jeżdżę tak bez przerwy, to raczej incydenty

Jak potrzebuję z Wrocławia do Kraka pojechać autostradą i będę grzecznie jechał 140 cały czas, to naprawdę musi k... zjarać 10 litrów?

No i z miastem to porażka, bo tu chyba nie ma co zaoszczędzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zjeżdżam, zjeżdżam - 14 :D

 

:biglol: A u mnie, przy obecnych mrozach i dogrzewaniu kilkuminutowym po porannym odpaleniu - 13. :P

 

Ale to nie było moje ostatnie słowo, póki co za bardzo cieszę sie autem :) ale za miesiąc - dwa, bedzie 11,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...