Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

 

To ja ze swoimi 700km nie mam co sie pokazywac? :)

 

o autach z awarią to do innego tematu :mrgreen:

 

No moze i racja. Stworzyc osobny temat.

 

Pomocy ! Malo mi pali :)))

 

Dobijam powoli do 50k km i z religijnie prowadzonych zapiskow wynika ze srednia rowna sie........

 

 

 

uwaga

 

 

 

 

 

8.76 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja napisze mimo że nie subaru już :P

 

silnik 5,7 V8 :arrow: 390km na 85L :arrow: 21,79L/100km :mrgreen:

 

tak więc rewelacja, a gaz ciągle w podłodze :twisted:

pickup kupiłeś? :twisted:

nie, sedana :mrgreen:

oj dana, dana, kupie se sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tankuję na Statoil diesel gold (wg mnie najlepsze w Polsce). Będąc w Kaliningradzie zatankowałem na przypadkowej stacji zwykły ON i zauważyłem, że auto dostało więcej mocy.

Okazało się, że zużycie paliwa jest niższe o ok. 0,7l/100. Sprawdziłem to kilkakrotnie, efekt zawsze taki sam. O cenie nie wspomnę :mrgreen: , w przeliczeniu trochę ponad 3 zł/l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa 220km spokojna jazda zgodnie z przepisami, mało wyprzedzania, paliwo BP Ultimate. Komputer po korekcie pokazuje w miarę prawdziwe dane. Zdjęcia z telefonu, ale widać co trzeba.

 

20120722200302.th.jpg

 

20120722200314.th.jpg

 

H6 bywa zatem oszczędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobi1972 - jaka to jest spokojna jazda ? Jak wiesz różnie z tym bywa :)

 

tak 80-100 km/h poza obszarem zabudowanym bez zbędnych wyprzedzeń tzn. jak jedzie kolumna to jadę w niej a nie wyprzedam na raz wszystkich, w zabudowanym zwalniam do 60 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekka męczarnia ale wynik zacny. :)

 

szczególnie jak się trafi na kolumnę co nie potrafi utrzymać stałej prędkości. Zresztą żona na mnie krzyczy jak próbuje coś bardziej dynamiczniej wyprzedzać, a ruch był spory i inaczej nie było można :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK 2.5 MT, 80% trasa, bez dróg ekspresowych, najniższe zanotowane przeze mnie spalanie przy dystrybutorze 7,86 l/100 km (7,2 wg komputera). Przy jeździe mieszanej w okolicach 60/40 trasa/miasto rzeczywiste spalanie oscyluje w granicach 8,3-8,9 l/100 km (7,8-8,4 wg komputera).

 

Moje rekordowe spalanie według komputera na całej trasie Nowy Sącz – Mszana Dolna – Lubień – Myślenice – Kraków (~120 km) przy załadowanym aucie i 4 osobach to 6,8 l/100km, jadąc zgodnie z przepisami (+VAT na artykuły spożywcze ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze,to nie byl mieszany cykl,raczej blizszy przyjaznej trasie,korki zapewne dobily srednia,ale....zabawa tempomatem mnie pol drogi intrygowala.W jedna strone jechalem na blizej nieokreslonym apliwie-poprzedni wlascicel tankowal,zapewne dobre paliwo,ale nie wiem,czy 95,czy 98?Ja w powrocie mialem juz 98 z mojego miasta,nowej stacyjki.

Czy warto wierzyc we wskazania kompa?Slyszalem,ze do wskazan nalezy dodac lekko 1 l.Acha,ja mam automata,czyli pali ciut wiecej ,jak manual,tak?

Sankcje dotyczyly pieniedzy,gotowki na Subaraka :-)albo 3.0 ,albo nie bedzie brakujacej mi sumki.....POza tym,lekko mi wyprostowano poglady na temat 3.0,wlasnie w zakresie spalania po miescie....Ech,Zobaczymy.

 

Ok, daj znać w takim razie jak objeździsz go po mieście, jestem ciekaw czy spalanie będzie bardzo odbiegać od cyklu, który opisałeś.

Fakt, w automacie można przyjąć 1L więcej, ale nie jest to regułą, za to fajna sprawa jak nie masz zapędów do upalania :lol:

Pozdrowienia i niech się toczy 8)

 

Witam serdecznie,

 

U mnie przy spokojnej jeździe po mieście 9,8 ze wskazań komputera 2.0 NA 165HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...