Skocz do zawartości

Sylwester - Warszawa


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też chętnie się pojawię! Tylko gdzie? Nie znam interesujących miejscówek które można wynająć - tutaj liczę na rodowitych warszawiaków. Jutro wyjeżdzam na tydzień także wpisujcie mnie na listę jeśli takowa powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się w mordę Przemek obraził na mnie ostatnio,no weźże napisz cuś. Do żarcia wystarczą jak dla mnie koreczki śledziowe(orzeszki też mogą być, byle gorzały było opór, ale to ponoć nie problem w Twojej lodówce) :D

 

Cholera, trochę mnie nie było na forum - jak to w każdy weekend, walczyłem z zapasami gorzały w lodówce swojej, oraz warszawskich klubów.

 

I znów przegrałem :mrgreen:.

 

A zapasy te faktycznie nie są problemem, bo używam ich jako pretekstu: jak ktoś mi mówi, widząc zawartośc mojej lodówki (wódka, ogórki, soczek/coca-cola) że jestem pijak, to ja mu mówię, że jakbym był, to wszystko byłoby już dawno wypite. I wtedy 100% tych ktosiów się zamyka, a ja nie dopowiadam, jaki jest wskaźnik rotacji zapasów w mojej lodówce :mrgreen:.

 

Oczywiście Lucek i jarmaj sylwester z demolką jest opcją niezwykle radosną. Koreczki będą, ogóreczek też się znajdzie, a do kompletu w programie sylwestra brakuje mi tylko walenia się po mordach, ale domyślam się, że o tym nie trzeba specjalnie pisać, bo jest to oczywiste :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pomysl przezacny, i jak 99% naszego spoleczenstwa i my czekamy do ostatniej chwili, nie wiem czy wchodzi w gre sylwek wyjazdowy, swego czasu bylem na sylwku w Kopalinie na morzem www.kopalino.pl ( goralska chata nad morzem ), ale obawiam sie ze terminy juz maja dawno zaklepane, pozostaje jeszcze opcja www.interhome.pl znalazlem bardzo zana chalupe z basenem :)) w tych terminach IMHO max. 12 osob wiec mocno kameralnie.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati moze jakis plener ehehe na sylwka:) ja pisze sie takze jak uzgodniłem wczesniej z blue... mielismy plan wynajac lokal i zrobic impreze w stylu lat 70-tych ale nie ma ludzi jak narazie o lokalu :(((( chyba ze na sztachoteke gdzies za warszawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

araquiel czy ty masz ten kolczyk w wardze ? tak pytam bo mi sie podoba i nie wiem czy dobrze kojarze ?

 

To właśnie ona.

 

To wlasnie ja :mrgreen: . He, he - mam nie tylko w wardze :cool: :wink: .

 

robi sie ciekawie - czekam na ciag dalszy :twisted::mrgreen:

 

a na impreske pewnie sie pisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...