Skocz do zawartości

Sylwester - Warszawa


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oooo - to mi się podoba.

 

Pokażemy Żabojadom, jak się bawią polskie kawiory i alkoholicy :mrgreen:.

 

Powiem tylko że oni już wiedzą jak sie bawią Polscy alkoholicy, a ja wiem jak wygląda francuski areszt od środka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko że oni już wiedzą jak sie bawią Polscy alkoholicy, a ja wiem jak wygląda francuski areszt od środka. :wink:

 

My Nigga!!!! Mozemy wymienic doswiadczenia. Ja opowiem Ci jak wyglada ciupa w Reichu i USA ;)

 

to ja Wam moge opowiedziec jak wyglada cela w Austrii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee... to ja najwyraźniej jestem typowy wigger, bo jeszcze w żadnej ciupie nie siedziałem... :roll:

 

Ale obiecuję, że się poprawię! Ot, choćby na tym planowanym wspólnym Sylwestrze :mrgreen:.

 

Ale przynajmniej widzialem jak lutnales gosciowi, a on potem Tobie ;D Ja jeszcze nie mialem takiej akcji... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by nowe ciuchy Burtona kupic zeby lansik byl.

 

Wydawało mi się to tak oczywiste, że nawet o tym nie pisałem :roll:. Podobnie jak o innych elementach wizerunku prawdziwego deskarza (rozbiegany wzrok, wielodniowy zarost, na tych ciuchach jakieś plamy, szwy i w ogóle - żeby nie wyglądały jak prosto ze sklepu, a jak wprawione w boju itp.).

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej widzialem jak lutnales gosciowi, a on potem Tobie ;D Ja jeszcze nie mialem takiej akcji... :mrgreen:

 

Dobre to było :mrgreen:.

 

Ale wiesz - idzie facet, dziwne kroki robi, mina też jakaś taka pasztetowa, to co - miałem tak przejść obojętnie?!? :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej widzialem jak lutnales gosciowi, a on potem Tobie ;D Ja jeszcze nie mialem takiej akcji... :mrgreen:

 

Dobre to było :mrgreen:.

 

Ale wiesz - idzie facet, dziwne kroki robi, mina też jakaś taka pasztetowa, to co - miałem tak przejść obojętnie?!? :roll:

 

:mrgreen:

 

A najlepsze, ze wkrecilismy ochronie, ze to oni zaczeli ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by nowe ciuchy Burtona kupic zeby lansik byl.

 

Wydawało mi się to tak oczywiste, że nawet o tym nie pisałem :roll:. Podobnie jak o innych elementach wizerunku prawdziwego deskarza (rozbiegany wzrok, wielodniowy zarost, na tych ciuchach jakieś plamy, szwy i w ogóle - żeby nie wyglądały jak prosto ze sklepu, a jak wprawione w boju itp.).

 

:mrgreen:

 

Ja już nabyłem nową collection autum/winter i będę dbał, żeby każdego dnia lśniła w słońcu.

Oczywiście deseczkę będę wpinał bardzo sporadycznie, bo jeszcze paski od wiązań odbiją mi się na butach.

 

:mrgreen: :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście deseczkę będę wpinał bardzo sporadycznie, bo jeszcze paski od wiązań odbiją mi się na butach.

 

A nie chcemy przecież do baru na stoku wejść w butach, które wyglądałyby tak, jakbyś je używał od poprzedniego sezonu, no nie? Jeszcze ktoś gotów pomyśleć, że to ubiegłoroczny model i będzie wstyd...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robić reklamy, ale jeżeli stwierdzi że czas wymienić mi sprzet to chetnie.

problem jest taki że rok temu mi to zrobił, i rok temu na zawodach złamałem łape :-)

i tamten sezon miałem troche w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...