Skocz do zawartości

Antykorozja warszawa


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie polecam autowis. Zrobili mi ranty na błotnikach jak w polonezach sie robiło , sam musiałem doczyścić.  Felgi popryskane na czarno , zaciski zmatowione od jakiejś  ostrej chemii przy myciu  i  tez z czarnymi kropkami. Szlag mnie trafił prawie bo były świeżo po renowacji. Przy odkręcaniu felgi porysowane gniazdo przy śrubie , a zwracałem uwagę żeby to bardzo delikatnie robili. No i drogo biorą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja robilem u wyszynskiego. W okolicy dworca zachodniego. Gwarancja 2 lata. Nie mam narazie zastrzezen. Trzymali 4 dni.

 

Umowilem sie dzisiaj w Wyszynskim na 30-11. Chcieli 'tylko' 1000pln za GC8, czyli wychodzi na to ze to jednak duzy sedan jest... Mam nadzieje, ze tez nie bede mial zastrzerzen B)

 

Pierwsze wrazenie pozytywne. Kulturalni panowie i sprawiaja wrazenie solidnych :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pewnie bede tam kolo 8:30. Poznasz mnie po bialym samochodzie ;-)

 

Piszesz wczesniej że robiles ogledziny. Cos z tego wyniklo czy pokiwaliscie tylko glowami i stanelo na standardowej usludze i cenie?

 

Sent from my Lenovo B8080-F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby bylo wszystko ok :) nie chcialbym miec pozniej wyrzutow sumienia :)

jak coś, to będzie właśnie na Ciebie  :D

 

@@yaareq, na oględziny wybierałem się do innego warsztatu. Ostatecznie jednak odwołałem i umówiłem się do Wyszyńskiego. Ja będę w okolicach 8:00, więc duża szansa, że na siebie wpadniemy. Jak coś, to srebrny bugeye  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja robilem u wyszynskiego. W okolicy dworca zachodniego. Gwarancja 2 lata. Nie mam narazie zastrzezen. Trzymali 4 dni.

 

Umowilem sie dzisiaj w Wyszynskim na 30-11. Chcieli 'tylko' 1000pln za GC8, czyli wychodzi na to ze to jednak duzy sedan jest... Mam nadzieje, ze tez nie bede mial zastrzerzen B)

 

Pierwsze wrazenie pozytywne. Kulturalni panowie i sprawiaja wrazenie solidnych :)

 

Za 1000pln za płytę podłogową, bez profili zamkniętych (drzwi, pokrywy silnika i bagażnika)? Ja za taką opcję usłyszałem 1100pln + 400pln za profile zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że 1000 to jest bez drzwi i pokryw ale z profilami zamkniętymi podwozia (podloznice, progi...). Jak będę zostawiał samochód to dogadał szczegóły i dam znać ale wygląda na to że będzie trochę taniej...

 

Sent from my Lenovo B8080-F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiem w piatek jak odbiore :-) albo jutro jak podjade rano. Chociaz jutro to pewnie sie bedzie suszyl przed zabezpieczaniem.

 

Kolejne wolne terminy sa na 21go grudnia. O czyms to swiadczy...

 

Jak bede mial zdjecia przed i po to wrzuce (maja zrobic i udostepnic).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilka postow wyzej :-) i tak jak u nich na stronie internetowej.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odkopie temat. Gdzie w Wawie zrobic antykorozje podpwozia, ale gdzie zrzuca sanki, bak, itp, żeby usunac mechanicznie stary baranek i nalożyć na czystą blache nowy, a nie popryskac tylko nowym po starym bez czyszczenia miejsc, gdzie ruda juz dziala...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada jest taka że starego baranka się nie  usówa jeśli nie odłazi i jest ok. miejsca gdzie coś się dzieje wiadomo czyścimy podkładujemy itd. a ze zdjęciem sanek i baku to chyba ciężko bo w takich miejscach to  raczej tylko tam gdzie widać ewentualnie zdejmują osłony i jakieś pierdoły.

tam gdzie chłopaki robili czy u Wyszyńskiego,jest całkiem ok. ojca auto było tam   robione i wygląda to solidnie ale o zdejmowanie wszystkiego ich nie posądzam :) takie zabiegi to samemu trzeba wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2017 o 01:08, M_isza napisał:

odkopie temat. Gdzie w Wawie zrobic antykorozje podpwozia, ale gdzie zrzuca sanki, bak, itp, żeby usunac mechanicznie stary baranek i nalożyć na czystą blache nowy, a nie popryskac tylko nowym po starym bez czyszczenia miejsc, gdzie ruda juz dziala...

 

napisz do kolegi 'badyl'. moze ci pomoze,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zakład u Wyszyńskiego na Prymasa jest czynny?

Jak sie ornientowałem jakiś czas temu to  zakład był zlikwidowany. Koleś od zabezpieczeń podwozia z Wyszyńskiego pracuje chyba w serwisie na Mlądzkiej (tam gdzie serwis Jeep - smarymary.pl )

W miejscu gdzie był Wyszynski chyba bloki budują na Woli.

 

Chyba że sie coś zmieniło. Ja interesowałem sie tematem w kwietniu.

Ja zrobiłem zabezpieczenie podwozia w Mazda Gołębiewscy na Pradze. 

https://www.sztukawyciszania.pl/antykorozja/

 

koszt jak dobrze pamiętam to 1,6 tys, auto stało 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.07.2017 o 11:22, Ronin napisał:

Panowie,

odkopię temat, bo właśnie stoję przed wyborem warsztatu. 
Gdzie w Wawie polecacie zrobić zabezpieczenie? czy u Wyszyńskiego, to dobry wybór?

pozdro.

Ja nie polecam. Robilem tam Focusa dawno temu, chyba 2011, po dwoch latach zaprowadzilem do autowisu (w tym roku zlikwidowanego niestety) i potem jeszcze Mitsubishi tam robilem (autowis). Fakt, troche reliktu PRLowskiego bylo, ale robota rzetelna. 

Za to Wyszynski okazal sie niedokladny, nawet nakladek na progi nie sciagneli itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonsal napisał:

Ja nie polecam. Robilem tam Focusa dawno temu, chyba 2011, po dwoch latach zaprowadzilem do autowisu (w tym roku zlikwidowanego niestety) i potem jeszcze Mitsubishi tam robilem (autowis). Fakt, troche reliktu PRLowskiego bylo, ale robota rzetelna. 

Za to Wyszynski okazal sie niedokladny, nawet nakladek na progi nie sciagneli itd.

 

Odnośnie autowis to słyszałem ze warto. W porównaniu z Wyszynskim to jest trochę drożej...

Aktualnie chłopak/ki z autowis którzy robili zabezpieczenie przenieśli sie do warsztatu przy ul.Mlądzkiej 17. Dlatego jak cos to tam mozna ich znaleźć. :)

 

Jutro dzwonię na Bodycha. 

@skwaro dzieki za info.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...