Skocz do zawartości

4x4 - polsat


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham program 4x4 na polsacie, zwlaszcza glos tego dziadka mowiacego nadobnym tonem wszechznawcy o tym ze cos jest... NIESAMOWITE ;), dzisiaj na ten przyklad, przy okazji jakiejs imprezy mercedesowej prezentujacej 4matic, z ust jego padly zdania takie (mniej wiecej) o to "wszyscy znamy rozwiazanie z wiskotycznym sprzeglem gdzie naped kol tylnych jest dolaczany dopiero przy ich uslizgu" a troche wczesniej, "wszyscy znawcy uwielbiaja samochody z tylnym nepdem, natomiast dla zwyklych szarakow pozostaje naped 4x4" a pod koniec z uznaniem dla supernowoczesnego ultra skomputeryzowanego dziecka mercesedesa "czyli prawdziwy naped na 4 kola" (wszystko to w tonie jak by tylko mercedes produkowal auta z "prawdziwym" napedem na 4 kola)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Komenatator tego programu Włodzimierz Zientarski jest straszliwy (syn w V-maxie daje jeszcze radę). Jak dostaną zaproszenie na jakąś oficjalną premierę samochodu dla prasy, gdzieś w świat, to koncentruje się najbardziej na przepięknej bujnej roślinności i historii kraju zamiast na tym na czym powienien.

Ja tego nieoglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...osobiscie uwazam ze 4x4 to jest totalne dno...nigdy go nie ogladam ale wlasnie dzis po paru latach jakos wpadl mi przed oczy, o zgrozo !!!

 

pamietajcie: " naped tylni jest dla prawdziwych twardzieli, 4x4 dla mieczakow" :lol::lol::lol:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh a Vmax jest nie lepszy - dzis to prawie tarzalismy sie ze smiechu podczas ogladania :lol:

a co sie dzialo bo nie mialem przyjemnosci ogladania (bylem na KJS :wink: )

qrcze bo to prawie nie program o motoryzacji - tylko debilne i texty prowadzacych :lol: tak glupie ,ze az smieszne ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja zdecydowanie popieram inicjatywe Grubego!!! Mimo,ze mam w pokoju televizor 29" to chyba tez go przepije bo go wogole nie ogladam bo takie farmazony tam opowiadaja :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu paru programow stwierdzam ze jedyne co ten fecet potrafi powiedziec to to co napisali w broszurce reklamowej tyle ze uproszczone zastapieniem co techniczniejszych zwrotow slowani "piekne" i "niesamowite" aha no i oczywiscie "nowoczesne"

 

Dokładnie tak jakbym czytał reklamę w gazecie. Oni potrafią mówić tylko o tym jakie te samochody są super. A V-max nie da się oglądać bo jak cos pokazują to wszystko skacze, mruga, zmienia kolory tak żeby jak najmniej pokazać. Na ogół po 5 minutach tracę cierpliwość i zmieniam kanał ( już wiem dlaczego trwa on tylko 25 minut) a ich żałosną, kretyńską gadkę pozostawię bez komentarza. Mała rada dla nich, niech oglądają uważnie Top Gear i się uczą.

 

Pozdrawiam AdamK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham program 4x4 na polsacie, zwlaszcza glos tego dziadka mowiacego nadobnym tonem wszechznawcy o tym ze cos jest... NIESAMOWITE ;), dzisiaj na ten przyklad, przy okazji jakiejs imprezy mercedesowej prezentujacej 4matic, z ust jego padly zdania takie (mniej wiecej) o to "wszyscy znamy rozwiazanie z wiskotycznym sprzeglem gdzie naped kol tylnych jest dolaczany dopiero przy ich uslizgu" a troche wczesniej, "wszyscy znawcy uwielbiaja samochody z tylnym nepdem, natomiast dla zwyklych szarakow pozostaje naped 4x4" a pod koniec z uznaniem dla supernowoczesnego ultra skomputeryzowanego dziecka mercesedesa "czyli prawdziwy naped na 4 kola" (wszystko to w tonie jak by tylko mercedes produkowal auta z "prawdziwym" napedem na 4 kola)

 

zdarzylo mi sie przelaczyc akurat na to

bosh

i to powiedzial facet, ktory kiedys rozwinal telewizje motoryzacyjna

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, przestańcie sie na bidnej rodzinie Zientarskich wyżywać. Chopy sie tyko leciuśko skomercjalizowały. Nie bedo se Zientary ździerać jenzora za friko. Jak sie na co dzień takie fury ogląda i na dodatek można sie tym pobujać, to sie człowiek porzyzwyczaja i chce se na takie zarobić. No to reklamujo co się da za przysłowiowe bóg zapłać ..... a raczy za Reklamodawco zapłać. Każden ludź jest tera wyposażony w dwa lica. Żeby jedno lico mogło mieć ideały i zachcianki, drugie musi na to tyrać i szczępić se jenzora nie dbając o temat i wiarygodność. Jak chcecie szybciuśko se zaparkować w swoi stodole STi-ja, to musicie se wyrobić nazwisko, a potem możecie pierdzielić jak nie przymierzając Prezydent Wałęsa na swoich wykładach i to za ciężkie piniondzory. Cel uświęca środki..... pół środki i obrzeża.

 

Siwy - jeszcze altuista, bo jeszcze mało znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy - jeszcze altuista, bo jeszcze mało znany.

 

dobrze powiedziane :)

 

JOY: no co? Ty nie masz takich i seler wala Ci się po podłodze i wpada pod pedały, co może spowodować wypadek - więcej respektu dla oplowskiej dbałości o szczegóły!!!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po piąte kochają samochody i jazda nimi naprawde ich cieszy...az milo popatrzec i posluchac tego pana z Top Gear jak sie podnieca jakims autkiem :wink:

 

Miło też jest popatrzeć jak Jeremy Clarckson z Top Gear jedzie po jakimś aucie. Oglądał ktoś Top Gear jak testowali Touarega? Całkiem nieźle zjechał tego VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie ogladac wszystki odcinki Top Gear :)

O Tauregu powiedzial, ze nic poza silnikiem w tym aicie nie jest dobre :D, ze prowadzi sie tragicznie :D, zjechal tez Lexusa SC 430, ze jest kompletnie nijaki :P, fajny program :)

4x4 i V-max wogole nie ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam V max sie podoba a szczególnie odcinek o Panu z wyscigów, który testując Volvo chcial wyrwac hamulec reczny 8) nie wspomne juz o zademonstrowaniu Fiata 126 P o mocy 140 KM z silnikiem Alfy :twisted: a ma powstac wersja 350KM 8) Scigacze Polcy drżyjcie :twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...