Skocz do zawartości

Nowa seria 7


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale w sumie czego oczekiwać, jak 90% posiadaczy/kupujacych beemke podchodzi pod taki profil ;)

 

Jestem tego samego zdania :drinks:

 

Wg. mnie raczej to krzywdzący stereotyp postrzegania właścicieli BMW, umiejętnie podsycany przez media i internet (np. relacje z wypadków). Dużo fajnych ludzi jeździ tymi samochodami i są taki samymi fanami motoryzacji jak my a czarne owce są wszędzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ale w sumie czego oczekiwać, jak 90% posiadaczy/kupujacych beemke podchodzi pod taki profil ;)

Jestem tego samego zdania :drinks:

Wg. mnie raczej to krzywdzący stereotyp postrzegania właścicieli BMW, umiejętnie podsycany przez media i internet (np. relacje z wypadków). Dużo fajnych ludzi jeździ tymi samochodami i są taki samymi fanami motoryzacji jak my a czarne owce są wszędzie ...

Jak najbardziej sie zgadzam, dlatego tych normalnych jest tylko 10% ( przynajmniej z tyloma mialem styczność )

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak najbardziej sie zgadzam, dlatego tych normalnych jest tylko 10%

 

Nie jest aż tak źle... ale wystarczy spędzić chwilę w salonie i... są typy wybitne, nawet sprzedawcy czasem popłyną, np. nam gość opowiadał jakie fajne jest to BMW, które Państwo oglądacie, "laski się pakują same do auta..." auta szukaliśmy dla żony... :biglol:  

 

Sprzedawcy nawet brewka nie dygnęła po tym tekście i był z siebie wybitnie zadowolony  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ze zdjęć wygląda, że była to świetna prezentacja. Gratulacje. Jak będziesz organizował premierę nowej 5-ki daj znać :):idea: W ogóle kiedy jest planowana premiera, w 2016 roku?

 

A pytanie... dlaczego na premierę wybraliście taki ciemny kolor samochodu? 

 

Patrząc po uczestnikach, obowiązywał pewno strój wieczorowy ... także 7-kę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję - opracowałem się dniami i nocami, ale warto było - kolejna premiera do przodu.

Faktycznie nie było tyłu samochodu... ale w necie jest pełno tyłów :D

Co do serii 5 - dopeiro w grudniu się wypowiem, jak dostanę marketingowy plan działań na 2016 - ale wydaje mi się, że dopiero w 2017 (mogę się mylić)

 

Panowie, takiego samochodu jak seria 7, gdzie trzeba za niego zapłacić ok. 600 tys w zakupie przez dealera, nie wybiera się do prezentacji, tylko zamawia się pod sprzedaż :) dlatego ciemny 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...