Skocz do zawartości

SLOMCZYN 9 GRUDZIEN !!!!!!! o puchar A.Kopera


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 910
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

carfit, jakby jakimś cudem moje poskładali do tego czasu to moim tez możesz

 

Naprawdę dziękuję, za propozycję i zaufanie, ale ja cholernie nie lubię nie swoimi autkami jeździć, jak rozwale czy zepsuje, to wolę swoje bo potem jest trochę głupio :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jakby jakimś cudem moje poskładali do tego czasu to moim tez możesz

 

Naprawdę dziękuję, za propozycję i zaufanie, ale ja cholernie nie lubię nie swoimi autkami jeździć, jak rozwale czy zepsuje, to wolę swoje bo potem jest trochę głupio :cry:

 

gupio jak gupio - zawsze mozna wyciagnac portfel i ogarnac temat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha prosze mnie zlisty nie wykreślać, jeżdził nie będe ale przyjade, chyba że spadnie śnieg to Forysiem zawalczymy :razz:

cieszę się, jak będzie biało też postaram się powalczyć z imprezami, jak nie popada, będę walczył w barze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloo alooo, załapę się jeszcze? Tam można coś potrenować? Bo wypadałoby przełamać lody i na jakiś pierwszy upalankowy spocik się wybrać ale widzę, że tu zawody grubej rangi i taki szaraczek bez panowania nad furakiem nie ma co się pchać?

 

Emil, wsominałeś o Wróblu, oczywiscie się piszę jak takiego zieleńca nie wyśmieje.

 

Co myślicie chłopaki? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloo alooo, załapę się jeszcze? Tam można coś potrenować? Bo wypadałoby przełamać lody i na jakiś pierwszy upalankowy spocik się wybrać ale widzę, że tu zawody grubej rangi i taki szaraczek bez panowania nad furakiem nie ma co się pchać?

 

Emil, wsominałeś o Wróblu, oczywiscie się piszę jak takiego zieleńca nie wyśmieje.

 

Co myślicie chłopaki? :oops:

 

jesli nie panujesz nad autem i bedziesz kozaczyl to licz sie z zaliczeniem bandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Jak pamietasz jeden kolega walna w sierpniu a drugi prawie walna.

Jezeli jestes zdania ze jezeli ktos NIE PANUJE NAD AUTEM i KOZACZY to NIE MUSI sie liczyc z zaliczeniem bandy to zmienie moje zdanie o Tobie

Kolega nie byl, pyta sie, wiec nalezy mu sie obiektywna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos NIE PANUJE NAD AUTEM

.. to nie powinien wsiadać za kółko ... :mrgreen:

a jak

KOZACZY
.. to na własne zyczenie może stać sie kuku...

 

Pamietam, jak na I Cynie wynosiło mnie z zakrętu (gumy 195/65/15), bo uskakiwały mi opony... faktycznie bałem się, zeby nie wylecieć...na bandę...

 

Niestety moje Legacy jest nie tylko do szaleństw... gdyby tak było to wtedy można sobie pozwalać na wiele więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az. Emil ma racje.slomczyn jest piekielnie zdradliwy.pamietasz jak w sierpniu zatrzymalem sie bokiem o 2 milimetry od bandy ? a jak bedzie snieg... tak czy siak jak ma byc szybko to jest zdradliwie :mrgreen:

 

przypominam nie ma zapisow zadnych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...