Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W Płocku też sypie i topi się, za to na wiejskich drogach gruntowych jest cienka warstwa śniegu, na subie mam letnie opony i pierwszego banana na twarzy tej zimy :twisted:

Nie no to gratki :smile:

Od razu człowiek inaczej kładzie się spać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem sobie z kolega. On Yariska na zimowkach i takimi dziurawymi drogami jechalismy. Dojazd do skrzyzowania nie duzego. My pod gorke. Ledwo ledwo i jeszcze raz ledwo podjechal. W mojej glowie narodzil sie niecny plan zeby przyprowadzic w te samo miejsce Subaru na letnich. Ale nic, jedziemy dalej, miedzy jakimis domkami, sniegu troche lezy. Fajnie. Dojechalismy do kolejnego malego skrzyzowanka. Skrecamy i zjezdzami z gorki. On przyspiesza z gorki a auto prawie stoi i mieli kolami. To tylko potwierdzilo moja chec przyprowadzenia Subaru w te tereny. Pozniej przesiadka. Hamowania na sniegu na letnich nie ma, przy przyspieszaniu stawia troche bokiem, ale ogolnie da sie jechac. Dojezdzam to pierwszego skrzyzowanka pod gorke. Mam male watpliwosci czy na pewno sie uda podjechac. Bez kontroli trakcji, na luziku. Jestem w szoku, jedziemy dalej, dojezdzamy do drugiego skrzyzowania, najpierw w dol zjazd, wszystko ok. Zawrot zeby zrobic podjazd pod gorke, w miedzy czasie puszczam Avensis, ktore musi sie rozpedzic pod gorke, podjechal. No to ja jade. Wyhamowane do 0 i proba. Na kontroli trakcji wjechal. Wsteczny i w dol, bez kontroli proba.... wjechal, ale znosilo w lewo z tego powodu ze duzo obrotow bylo, przy obrotach do 2000 lekko idzie bez znoszenia. No juz pobudzony jestem i odpowiadajac na inny temat na tym forum mozna powiedziec ze S-AWD nie jest przereklamowane. Ale ok jeszcze proba. Z innej strony pod ta sama gorke. Pierwszy wjazd bez kontroli, wjechal, wsteczny, na kontroli po innych sladach wjechal, no ale kolega ma watpliwosci, ze po tych samych wyjezdzonych sladach pojechalem, ostatnia proba. Bez kontroli i jeszcze po innych sladach, wjechal, troche na prawo znosilo z powodu krzywizny terenu. Ogolnie zadowolony z trakcji, gorzej z hamowania.

Oponki seryjne Bridgestone Potenza RE070 (?)

Usmiech na twarzy. Yariska jakis tam wybitnych opon zimowych nie miala, nawet nie kojarze co to za opony, ale waskie. Nie mowie ze to jakis test byl, nie wiadomo jaki miarodajny. Po prostu bylem ciekawy czy w tych samych warunkach Subaru na letnich da rade i powiem ze DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Kolega nie był do końca pewien, stąd "?" po oznaczeniu opony. W Legacach były RE050, o ile się nie mylę.

Z numerem nie bylem pewien czyli dokladnie jak kolega napisal znak zapytania to byla moja watpliwosc. O tych RE070 chyba za duzo na tym forum sie naczytalem i dlatego tak palnelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...