Skocz do zawartości

Drony


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sebastian32 napisał:

 

Po przeczytaniu oferty. Majac 2,5k na uzywanego drona mozna juz przebierac w ogloszeniach.

przeczytaj jeszcze raz bo glupoty wypisujesz, moj zestaw kosztowal lekko 4 tysie, a konsekwencje upadku zostaly naprawione w serwisie DJI w niemczech na calkowicie nowa kamere z gimbalem.

2 godziny temu, akir napisał:

Przebierać nie, lecz znajdzie się coś

cos sie na pewno znajdzie, kwestia wiedziec czego sie szuka,  jakich dodatkow wymaga i od kogo kupuje, bo bezwypadkowych po kretach wiecej niz passatow od lekarza 

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ayo napisał:

rzeczytaj jeszcze raz bo glupoty wypisujesz, moj zestaw kosztowal lekko 4 tysie, a konsekwencje upadku zostaly naprawione w serwisie DJI w niemczech na calkowicie nowa kamere z gimbalem.

 

Życzę ci zebyś sprzedał za tyle i ile zechcesz. Niestety towar jest wart tyle ile kupujacy beda chcieli zapłacić. Jak z autami - moze byc cacy, nacierany woskami serwisowany ale wiek przebieg i ew ,,kret" w przeszlosci wyznaczaja wartosc. Wg mnie chcesz duzo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemanko!

Zastanawiam się nad zakupem nowego drona bo poprzedni (zresztą pierwszy) był dość słabej konstrukcji i dopiero zaczynałem poznawać sprzęt. Zastanawiam się nad DJI Mavic Pro. Bo i cena w sensownych granicach a parametry ma według mnie bardzo fajne. Ale z drugiej strony zainteresowała mnie też firma Parrot, tylko tu jeszcze tak dokładnego rozeznania w produktach nie robiłem. Tak więc co sądzicie o Mavic Pro? Macie jakieś modele godne polecenia? Na pewno coś solidnego bo jednak lubię latać wśród drzew i różnych przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Mavica od jakiegoś czasu i jestem zachwycony.
Chyba żaden dron nie będzie na tyle wytrzymały, żeby przeżyć uderzenie w drzewo. Ale tu za kilka stówek dokupujesz DJI Care i w ciągu pierwszego roku możesz wydzwonic dwa razy. I za niewielkie pieniądze wymienia ci na nowy/refurbishowany lub naprawia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dron potrzebny właśnie do zabawy, robienia zdjęć/filmów z wakacji i częściowo do pracy bo przy architekturze i budownictwie tez się taka zabawka przydaje.

Pomiedzy Mavickiem, a Sparkiem jest jednak duża roznica w cenie. A może w ogóle wystarczyłby Spark? Jak z racji swojej wagi zachowuje się taki Spark podczas latania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaluje ze sam mavica nie kupilem, odwiedzilem ostatnio kilki fajnych miejsc i bylyby spoko zdjecia, targanie phantoma odpadalo na samym poczatku.

spark niby spoko, ale kamerka srednia plus gimbal 2 osiowy, teoretycznie dla amatorkiej zabawy i tak za duzo.

 

co do karmy to jest spoko zestaw, jezeli uzywasz duzo gopro to bedzie to super opcja, ale gabarytowo plecak tez swoje zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...