Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Adama Kornackiego!


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie oglądam.

Czy słyszałem o 4-ro cylindrowym silniku 3.0 ?

dokładnie powiedział : czterocylindrowy typu bokser ale to było o 2.0 165 KM

Subaru DEWOJ :shock:

 

No właśnie, dyrygent kupił czy nie?

 

ps. "subarowa pogoda" rządzi!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Fakt, odcinek niezły. W sumie pozostałe auta to były tak na siłe, bo wypadało cos jeszcze obejrzeć. Najlepsze, że kobieta Merca ML nawet nie chciała jechać oglądać :mrgreen: Jakoś czuję, że ta Pani, a już na pewno jej mąż często tu na forum zagląda, bo jak inaczej tłumaczyć taką determinację w wyborze marki. Może sie ujawni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to prawda, że Forek jest na tej samej płycie podłogowej co Impreza??

No i przy okazji- obiło mi się o oczy :) , że Legaś się kiepsko prowadzi zapakowany. Czy to dotyczy także OBK (MY00-01) ?? A jak Forek-zmienia się jakość prowadzenia po załadunku??

Nie , no wiem, że generalnie nie jest to samo co puste auto, ale gdzieś ktoś pisał , że jest raczej kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem załoga!

 

Dawno mnie nie było, przyznaje, ale takie życie, taka praca :mrgreen: Po odcinku z Foresterem postanowiłem zajrzeć, więc jestem :) Spieszę odpowiadać na pytania: dyrygent kupił Legacy i jest baaaaaardzo zadowolony. W sumie bardzo fajny gość, z dużym poczuciem humoru i dobrze, że jeździ Subaru. Co do "doli od SIP" - proszę bez takich... sam jeżdże Subaru od dwóch lat i nigdy nawet nie byłem w siedzibie SIP w Krakowie, mało tego - w ramach ciekawostki - pracuje w motodziennikarstwie już 11 lat i NIGDY nie miałem testowego Subaru!!!!!! Od początku TVN TURBO (4 lata!), chyba tylko Automaniak zapisał się kilka aut i to wszystko. Dziwne, ale prawdziwe - nie pokazujemy tych aut w programach testowych, choć na pewno byłoby o czym mówić. Nie wiem dlaczego SIP ma takie podejście do sprawy i dlaczego im nie przeszkadza, że inne auta są 100 razy częściej od nich na antenie, ale widać jakoś im to nie wadzi. Szkoda... Tak więc o Subarakach w ZK mówię, co mi ślina na język przyniesie, co wiem z własnych doświadczeń i tyle. A że są to pozytywy? Sami sobie odpowiedzcie dlaczego! :)

 

pozdrawiam wszystkich i dzięki za wszystkie opinie,

 

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, super ze sie pojawiles. Jakosc Twoich programow i Twoich gadek jest coraz lepsza, widze ze pozwalasz sobie na coraz wiecej luzu w tych programach i mimo ze sa one niskobudzetowe, oglada sie je ciekawie, tzn. bardziej SŁUCHA. Musisz tylko podszkolic tego kompana z irkoezem ze Sparingu bo wyraznie odstaje :wink:

 

Co do Pani z Forysia - widac ze babeczka uswiadomiona, moze to jednak Forumowiczka? Halo, prosze Pani????? Jak sie jezdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...