Skocz do zawartości

Twoja pozycja na forum - czy jesteś wciąż nowy czy stary ???


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hubeeert, Ty chyba jednak lubisz siać zamęt i uprzykrzać innym życie. Gdybym łądował po ostrzeżenie za każdym razem jak się któryś z forumowiczów zabierze do pisania po butelce wina to by nie miał kto tu pisać.

 

Poza tym "głupia" nie jest tu najwłaściwszym okresleniem - wolałbym bezczelna, wredna ale żeby głupia?

 

Ależ dokładnie właśnie głupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, byłem :mrgreen: polecam - spadł śnieg i sie okazało że tylko ja mam ciepłe ubranie i buty które się nie ślizgaja a niektórzy to w koszulce i sandałkach wyszli na górę :cool:

 

Wydaje mi sie, ze za bardzo na polnoc od Zakopanego sie urodziles, zeby zrozumiec to porownanie w sposob wlasciwy :mrgreen:

 

Zapytaj Verta, co to znaczy byc w czasie burzy na Giewoncie (co porownalem do zadzierania z Kuba) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powie mi tak ktos jaki ja jestem ... czy jeszcze mam chwalebny status freszmint :D ? czy jescze jestem fajny... i czy moge brac jeszcze stowke za godzine czy sie juz zestarzalem :D ? :cool:

 

stary z taka ilością postów to Ty możesz się jedynie dzieciom w przedszkolu chwalić, że oglądasz czasami takie fajne forum z takimi fajnymi samochodzikami :mrgreen: :wink:

 

Oczywiście żart, wszyscy są równi a nie ma podziału na równiejszych. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powie mi tak ktos jaki ja jestem ... czy jeszcze mam chwalebny status freszmint :D ? czy jescze jestem fajny... i czy moge brac jeszcze stowke za godzine czy sie juz zestarzalem :D ? :cool:

 

stary z taka ilością postów to Ty możesz się jedynie dzieciom w przedszkolu chwalić, że oglądasz czasami takie fajne forum z takimi fajnymi samochodzikami :mrgreen: :wink:

 

Oczywiście żart, wszyscy są równi a nie ma podziału na równiejszych. :grin:

 

masz racje ... dzieki ze mnie oswieciles :( szkoda myslalem ze juz moze jestem cos wiecej coz Leszek prawda boli :D

 

prawda... tylko ze czemu sa i Ci równiejsi vert przemeq ktorzy stosuja w obec innych jawna dominacje :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości wpisałem sobie Ciebie w kalendarzu na 29-10-2007 (nie 28 bo niedziela) czyli dokładnie za rok, żeby zobaczyć ile będziesz miał postów, takie małe badanie. Jeśli obaj jeszcze tu będziemy to zobaczymy, ok?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert jest upierdliwiec, nie da się ukryć. Ale zgadzam się z nim tym razem - prowokacja wcale nie była "głupia". Gdyby był z Hubeeerta upierdliwiec całkiem sieriozny, to powinien zażądać, żeby za użycie tego epitetu w stosunku do forumowicza pewien użytkownik (będący akurat modem, ale to chyba nieistotne?) dostał pasek...

 

Azi - jak Cię lubię - to czytając początek tego wątku i widząc Twoją reakcję pomyślałem sobie: "uuu, prawda w oczy kole".

 

Bo widziałem kilka Twoich reakcji moderatorskich - bardzo szybkich i zdecydowanych, gdzie "pasek był szybszy niż myśl". I widziałem np. wczorajsze, delikatne i żartobliwe, upominanie carfita za ciężki bluzg.

Którego to carfita też lubię, dla jasności, ale pewnie lubiłbym bardziej, gdyby nie rzucał mi na forum k...mi bez sensu. Nawet po pijaku. Bo, jak wiadomo, nadużycie alkoholu nie stanowi w polskim prawie żadnej okoliczności łagodzącej...

 

To tak, gwoli sprawiedliwości i zasadzie, że głupota jest głupotą - bez względu na to, kto ją popełnia - dodałem ja, Jarząbek Wacław, trener II klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...