Skocz do zawartości

Dywaniki XV


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bartek1989 napisał(a):

 

O takich chyba nigdy nikt nie pisał

Wyglądają fajnie a cena umiarkowana, jakbym potrzebował to bym kupił ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2023 o 11:15, bartek1989 napisał(a):

Używał ktoś dywaników no.77? Jak to pasuje? 

Ja kupiłem te w zeszłym roku:
https://allegro.pl/oferta/dywaniki-brisk-subaru-xv-2017-subaru-impreza-v-11696035065

Są bardzo spoko ale koleżka widzę mocno z ceną przegina. Były w ubiegłe wakacje za 350, Teraz cena jest o ponad 130PLN wyższa. O ile dobrze pamiętam, to można było znaleźć jakiś kod rabatowy w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zamówiłem ostatnio. Do środy powinny być to dam znać. Sam szukałem ale w necie nic sensownego nie ma. A te mają aż 4cm wysokości, na jesień i zimę powinny być spoko.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XVKermit napisał(a):


Ja zamówiłem ostatnio. Do środy powinny być to dam znać. Sam szukałem ale w necie nic sensownego nie ma. A te mają aż 4cm wysokości, na jesień i zimę powinny być spoko.

Moje "dostane" przy zakupie chyba już drugi sezon odpoczywają w garażu... w komplecie z legendarnymi zaczepami.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7latach w oryginalesach Subaru zrobiła się dziura pod piętą przy gazie. Założone mam od dopieroco EVA dywaniki, zobaczymy jak z trwałością bo wygląd i funkcjonalność jest super. W Forku mam je od ponad 2 miesięcy i jest bardzo dobrze, zatrzymują całe błoto z syfem wyglądając przy tym nieźle. Ciekawe czy za rok będę nadal z nich zadowolony.

20230408_180521.jpg

20230408_180455.jpg

Edytowane przez adamW202
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja właśnie zauważyłem w dwóch miejscach wytratowanie dywanika tekstylnego, od strony kierowcy oczywiście. Po 4 latach, 78kkm i częstym raczej wsiadaniu i wysiadaniu. Chyba sobie kupię nowy bo podoba mi się na nim napis SUBARU :biglol: . Tylko te 421,77 PLN brutto.. za komplet 4 szt. oczywiście.

 

O! Są i po 249,94 zł brutto. Za komplet 4 szt. oczywiście, te nawet bardziej mi się podobają. A może po prostu znajdę tapicera samochodowego który mi wypruje i wszyje do dywanika co trzeba :yahoo: ?

 

Czy ja tu gdzieś na TF nie widziałem linku do dywaników na sztuki?

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy przerabial ktos temat dywanikow do auta z kierownica po prawej stronie?

Czy trzeba sie martwic tym nieidealnym designem oryginalnego dywanika kierowcy? Czy ta wykladzina na zalamaniu pod pedalem gazu sie przetrze z czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
4 godziny temu, taif napisał(a):

W xv z 2013 roku nie mam stoperów które trzymają dywanik kierowcy.  Teraz mam założone gumowe dywaniki, które mają otwory na stopery. Czy ktoś może polecić jakie stopery kupić?  

Chodzi o te legendarne zaczepy, które ktoś z TF drukował na drukarce 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

Chodzi o te legendarne zaczepy, które ktoś z TF drukował na drukarce 3D?

A nie znam tematu. Sprawdzały się te zaczepy?? 

Szukam po prostu patentu na to, żeby dywanik się nie przesuwał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wieala napisał(a):

Patentu nie trzeba. Wystarczy pasek blaszki aluminiowej o grubości ok. 2mm odpowiednio wygięty z zamocowanymi do niej dwoma kołeczkami. Ja ma oryginalne. Kiedyś urwał się jeden, więc naprawiłem za pomocą kleju i śrubki.

IMG_20220525_183034.jpg

IMG_20220525_183048.jpg

Pod siedzeniem jest otwór na ten plastikowy wkręt? Muszę przedziurawić wykładzinę w tym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod siedzeniem masz dwa otwory (jeden na każdy stoper) w które wchodzą te kołki co widać z lewej strony. Na ten grzybek z prawej nakładasz dywanik. Wykładzina pod fotelem kończy się tam gdzie są otwory. Nic nie trzeba dzurawić (przynajmniej w moim z 2017r.).

Edytowane przez wieala
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli ktoś jest chętny na oryginalne gumowe dywaniki  z XV II MY18 to mam swoje do sprzedania. Stan niemal idealny, na tym od strony kierowcy ma lekkie otarcie od pięty, poza tym nie ma się czego przyczepić. W sprzedaży nie mogę jeszcze zakładać tematów  a nie chcę tworzyć pustych postów aby dobić do setki ;)

 

 Więcej info - proszę pisać PW

 

Nie śmiać się ;) Może ktoś chce zastąpić szmatkę kawałkiem gumy, a nie zależy mu na korytku. Oddam dużo taniej niż w sklepie.

Edytowane przez Czarny1975
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...