Skocz do zawartości

Dywaniki XV


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ponieważ te przetarcia powodowały uszkodzenie wykładziny podłogi :) Taniej dać nowe dywaniki, niż wymieniać całą wykładzinę. 

 

PS: Mam przed sobą rachunek - Fussmatten auf Kulanz getauscht - czyli Dywaniki wymienione w ramach gestu handlowego :P


_____
Błędy w pisowni i niepasujące do kontekstu słowa sponsoruje
iPhone + Tapatalk

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

post-19626-0-47281300-1444533192_thumb.jpgpost-19626-0-47281300-1444533192_thumb.jpgCzesc  
Zdaje  sie  ze  w moim xv  problem  jest  rozwiazany. :)
Za  dwa  dni przyjda  dywaniki jakie  widzialem  u sasiada  w jego  Crosstreku.
jedyny  mankament  to  cena.  okolo 200$.
Ale  wygladaja  naprawde solidnie i pokrywaja  ta  nieszczesna  podporke na stope.

Edytowane przez zlyNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam oryginalne gumowe na jesień /zimę i welur na wiosnę lato. Żona zawsze w szpilkach, dywaniki całe, w świetnym stanie. Wykładzina nie przetarta. Przebieg 60000 km.

Wycięcie pod pedałem przyspieszenia też wkurza ale pamiętając problemy Toyoty z odszkodowania nie sądzę by producenci ryzykowali blokowanie pedałów dywanikiem.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

taki urok tych aut. Ja moje gumowce "podkleilem" guma ktora wzialem sobie z firmy. Ale i tak w tym roku ida na smietnik. W dodatku tak rysujacych sie plastikow wewnatrz auta nie mialem w zadnym ze swoich bylych aut. Co za japoński inzynier bezmozg  wyposazayl ten samochod w czarny twardy plastik... Jak juz chca robic twarde plastiki to niech przynajmniej beda jasne zeby rys nie bylo widac a tak kazda rysa na czarnym twardym plastiku robi sie biala. Zeby nie bylo ze marudze bo auto jest calkiem fajne ale ten samochod jest najgorzej wykonczonym wewnatrz autem - jezeli chodzi o jakosc plastikow czy akcesoriow np dywanikow jakie mialem... A szkoda

 

Ps

ogarniamy grupowy zakup pozadnych dywanikow ?

na ukrainie produkuja cos takiego:

http://www.ebay.com/itm/Fully-Tailored-Rubber-Set-of-5-Car-Floor-Mats-Carpet-for-SUBARU-XV-2012-2016-/262254479944?fits=Make%3ASubaru|Model%3AXV&hash=item3d0f95ca48:g:RPcAAOSwqYBWoqL~&vxp=mtr

wygladaja na porzadne

albo:

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie załatwić gumę z podnośnika taśmowego i samemu wyciąć, bo normalnie mnie coś trafia. Mnie by było wstyd na takim kiepskim produkcie umieścić logo Subaru. Ale widocznie jakość oryginalnych dywaników nie odbiega od całości wykonania Subaru. Po prostu nie ma mnie to już nawet siły drażnić i mi to zwisa. Po prostu przeciętna taniocha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich spostrzeżeń do dywaników, to pierwsze miałem gumowe i dziura zrobiła się przy około 95kkm. Kupiłem drugie w ASO welurowe aktualnie mam 118k km i zaczynają nosić wyraźne ślady użytkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem otrzymałem odpowiedź od Subaru Austria, że dywaniki nie będą wyminione w ramach gestu handlowego, lecz otrzymam 50% zniżkę na "dywaniki premium" :/ Zobaczę, jak one wyglądają, jeśli będą OK, to wezmę, jeśli nie, pozostaje szukać alternatywy. 

 

W Internecie znalazłem kilka firm, które robią idywidualne dywaniki do samochodów, np. http://www.onlinefussmatten.de/bestellen/Luxevelours/?merkid=63&typeid=2267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Christoph

Tez premium sa do kitu...

Dostalem je gratis przy  odbiorze auta.

 

Uzywam "WetherTech" (Made in USA)

Chronia dobrze i z utrzymaniem szystosci bez problemu.

 

Drogie jak cholera, ale po 20 000 km jazdy w terenie i z blotem na butach ciagle jak nowe.

 

Jeszcze lepsze sa "Husky" (USA).

Wygladaja gozej ale chronia lepiej jak WetherTech (i sa tansze o 40-50 EUR).

 

Subaru dywany sa jak cala reszta plastiku w Subaru.

Gdybym nie kochal mojego Forka za jazde- dostal bym wscieklizny.

 

Auto za 32k EUR ma jakosc wnetza jak ruski Gazik, tylko ze trzeszczy i skrzypi bardziej niz Gazik :biglol:

Najgorsze jakosciowo wnetze jakie widzialem od 30 lat i najwiecej radosci z jazdy od urodzenia ... ach Subaru

Edytowane przez Forest Gump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę jadę obejrzeć kolejne dywaniki do auta. Miałem szare, miałem grube czarne, a teraz ma być całkowicie nowy produkt. 

 

W sumie to powinienem się cieszyć, że do wymiany tylko dywaniki, a nie sprzęgło, dwumasa i shortblock. A tak przy 60.000 km mam pierwszy silnik, pierwsze sprzęgło, pierwszą skrzynię, drugi zderzak, drugą szybę czołową, drugi komplet opon zimowych i letnich i będą trzecie dywaniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dywaniki, niestety tak jak się spodziewałem, takie same, jak te oryginalne, które miałem wraz z autem, jedynie kolor ciemniejszy. Ale jak za pół ceny, to wziąłem :( 

 

Na zarzut, że widocznie mam nieodpowiednie obuwie, odpowiedziałem, że po pierwsze to nie jestem kobietą, żebym jeździł na szpilkach i robił dziury w podłodze. Po drugie, że zawsze jeżdżę w wygodnych i eleganckich butach w zależności od okazji i w żadnym samochodzie, nawet we Fiacie dywaniki i podłoga po dwóch latach i 50.000km wyglądały jak nowe. A po trzecie, to niech sobie poszukają innego dostawcy, bo na takim "szajsie" wstyd by mi było umieścić napis SUBARU. 

 

Zasadniczy problem to ten, że z powodu wadliwego dywanika przeciera się wykładzina na podłodze. Ale odnoszę wrażenie, że wymiana dywaników to tylko przykrywka, bo grają tylko na zwłokę, aż gwarancja minie. Kiepskie materiały, że aż boli. Dobrze, że za kierownicą jest szmatka, być może się nią kolejną dziurkę podklei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...