Skocz do zawartości

Dywaniki XV


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W zeszłym tygodniu rozpakowałem nowe dywaniki przy okazji odkurzania auta. To już trzecie dywaniki w przeciągu 63.000km przebiegu, śtednio więc co 21.000 km i 10 miesięcy zmieniam dywaniki ;)

 

Jakież jest moje zdziwienie, kiedy zauważyłem taką plakietkę na oryginalnym produkcie Subaru: b3b8ba8ed8cc62d1fc317db8d3d54f0f.jpg

 

Czy produkt Made in Poland to w tym przypadku gwarancja jakości, czy zapowiedź kolejnej zmiany dywaników w niedalekiej przyszłości, a więc 10 miesięcy lub 21.000 km?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dywaniki od rezew plastku są bardzo dobre , w jednym aucie przejechały 14 lat  

zwykle pasują lepiej niż fabryczne 

http://www.rezaw-plast.pl/index.php?action=towar&search=xv&x=0&y=0

 

nie polecam tylko tej maty bagażnika z pianką bo po 4 latach zaczęła się wykruszać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem XV. Generalnie szczęśliwym.
Niemniej jednak samochód ma kilka niedociągnięć a dywaniki są jednym z nich.
Zrobiłem mały research i zakupiłem na test dywanik kierowcy od Forestera III.
Moim zdaniem pasuje całkiem niezłe. W tej chwili używam go jako dodatkowej ochrony tego newralgicznego miejsca pod pedałem gazu. Na niego położyłem jeszcze oryginał.
Myśle jednak ze jak się skończy oryg. to będę używał tych od Forestera III jako jedynych dywaników.
Pozdrawiam

Edytowane przez Elvis116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tutaj moje "Ustrojstwo"

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/89266-forester-sj-pomysly-wlasne-obce-i-fhi-czesc-4-dywaniki-do-forka-i-nie-tylko/

 

 

To moje ustrojstwo zostalo zamoderowane na smierc.

Przesuniete w Nirvane  :unsure:


...to sie nazywa:  "Dobra Moderatorska Zmiana"

Edytowane przez Forest Gump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Co jest? Problem dywanika kierowcy w Subaru XV zniknął?

Szukam tego, bo obawiam się o wykładzinę w miejscu przed pedałem gazu. Może coś tam nalepić (na rzepy). Podajcie jakiś pomysł, skoro fabryka do tego czasu nie rozwiązała problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wieala napisał:

Co jest? Problem dywanika kierowcy w Subaru XV zniknął?

Szukam tego, bo obawiam się o wykładzinę w miejscu przed pedałem gazu. Może coś tam nalepić (na rzepy). Podajcie jakiś pomysł, skoro fabryka do tego czasu nie rozwiązała problemu.

Nie ma problemu, jest w Łodzi firma, na zamówienie zrobiła komplet welurowych dywaników premium do XV II, z otworami (nieco za dużymi) pod kołki, ale ten kierowcy świetnie zakrywa newralgiczne miejsce pod pedałem gazu. Działają u mnie od dwóch lat. Wcześniej miałem w Legacy z tej samej firmy i przejechały w nim 13 lat :) Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2022 o 14:47, wieala napisał:

Co jest? Problem dywanika kierowcy w Subaru XV zniknął?

Szukam tego, bo obawiam się o wykładzinę w miejscu przed pedałem gazu. Może coś tam nalepić (na rzepy). Podajcie jakiś pomysł, skoro fabryka do tego czasu nie rozwiązała problemu.

 

https://www.weathertecheurope.com/pl/subaru/2018/xv/floorliner-digitalfit/

 

Najlepsze według mnie. Mam, uzywam, polecam.

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś czas temu ( w ubiegłym roku albo 2 lata temu ) kupiłem brisk'a . Całkiem spoko ale raz błyszczą się co mi się średnio podoba , dwa nie mają wycięcia na wajchę od otwierania baku paliwa, trzy wierzchnia warstwa z pvc nie jest jakoś super wytrzymała - zauważyłem że mam małe dziurki od wożenia pasażera w butach narciarskich. Wydawanie 200 eurusów za dywaniki do samochodu to chyba lekka przesada. Z perspektywy czasu uważam że zakup gumowych oem razem z autem ( które się zresztą przebiły ) było najrozsądniejszym  rozwiązaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ovi napisał:

Dwa i pół roku temu dałem za nie 129 eurasow... Nieźle zdrożały.

Wtedy była promocja, bazowo kosztowały podobnie. Jak kupowałem to myślałem że na lato będę wkładać welurki, WeatherTech okazał się tak praktyczny że leżą cały czas, a tył który zakrywa tunel + biegające po nim dzieciaki to strzał w 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, keyman napisał:

a tył który zakrywa tunel + biegające po nim dzieciaki to strzał w 10.

 

Ja mam tył od Briska i sprawdza się bardzo dobrze

Z przodu mam Weathertech'a bo Brisk przedni mnie irytował i wymieniłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RedSasza napisał:

Co z nim było nie tak (w porównaniu z WT)?

 

1. Nie ma wycięcia na cięgno od klapki baku i trzeba przy tankowaniu grzebać pod nim

2  Nie ma otworów na haczyki i przez to przesuwa się trochę

3. Trochę dziwny materiał, z którego jest wykonany, przez to boki trochę odstawały 

 

Z plusów, jest bardzo rozbudowany tzn. ma wysokie boki, które mimo lekkiego odstawania zakrywały wszystko, także dobra opcja dla kogoś, kto musi często wchodzić do auta z brudnymi butami 

 

Ten mój jeszcze chyba leży w garażu, jakby ktoś chciał mogę oddać gratis, ale z uwagi na gabaryty musiałby być odbiór osobisty (Katowice albo Kraków)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 17:02, bmbm napisał:

 

https://www.weathertecheurope.com/pl/subaru/2018/xv/floorliner-digitalfit/

 

Najlepsze według mnie. Mam, uzywam, polecam.

Coś mi tu nie pasuje. Ze zdjęć wynika, że jeden nie jest dopasowany do tego garbu pod pedałem gazu, a ten drugi nie ma wycięcia na dźwignię otwierania klapki paliwa. Czy dywanik XV 2.0 MY'18 różni się czymś od MY'17? Za taką cenę chciałbym żeby przynajmniej pasował.

Dywanik kierowcy.PNG

Dywanik kierowcy_2.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...