Skocz do zawartości

Dywaniki FXT MY14


zk

Rekomendowane odpowiedzi

Bede wdzieczny za konkretne wskazanie jak wyeliminowac i czym zastapic problem dziurawej podlogi w zwiazku z tym iz oryginalne dywaniki sa jakie sa czyli do d..... Jak i tu pytanie do DT SIP mozna taka popeline sprzedawac?post-3275-1431637943,5934_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze rozwiązanie, to zrobienie szablonu według własnego uznania i zwrócenie się do firmy, która robi dywaniki materiałowe na wymiar. Gumowe natomiast udało mi się jako tako dobrać w firmie produkującej dywaniki uniwersalne.

 

Ten sam problem jest już w trzeciej z kolei generacji OBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to nienormalne jest .... Czy leci z nami ktos z SIP ? Moze odpowiedziec / doradzic/ wskazac droge?

Up! Znajdzie aie dobra dusza ktora powie co gdzie jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Up! Znajdzie aie dobra dusza ktora powie co gdzie jak ?

Tu masz rozwiązanie.

 

 

Chyba najlepsze rozwiązanie, to zrobienie szablonu według własnego uznania i zwrócenie się do firmy, która robi dywaniki materiałowe na wymiar.

Dywaniki dla SIP-u są prawdopodobnie szyte w Polsce,to kwestia dogadania się co do zmian formy,ale.... ;) 

Firm które szyją dywany z form klienta jest trochę w Polsce,można wygrzebać w sieci. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akir! Straszne dzieki, ale uczynie to jak oficjalnie od SIP uslysze tak mamy tylko takie badziewie jak to na zdjeciach bo gdybysmy mieli inne to pewnie bysmy Panu zaoferowli?

Akir ale taniedywaniki.pl to domena na sprzedaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisalem do sklep.subaru.pl i uzyskalem odpowedz ze w ofercie SIP nie ma dywanikow dopasowanych do samochodow ja uderzylem glowka o kant stolu. No wariactwo totalne. Madox przybywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

 

 

wszystkie sa tak samo slabe jak oem bo nie zakrywaja podlogi pod pedalem gazu i to miejsce sie przeciera. Ja rozumiem ze "nieprzemyslane" rozwiazania sprzedawane sa przez firmy "krzak". Ale zeby subaru ( a raczej ten kto dla nich produkuje dywaniki)  cos takiego wypuscilo - a inni kopiuja zostawiam bez komentarza. Wyciecie pod pedalem gazu jest po prostu zbyt duze - w xv i obk jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli nie ma nic lepszego?

Jeśli koszt nie gra roli, to są

http://www.weathertecheurope.com/pl/subaru/2014/forester/floorliner-digitalfit/

 

Na amerykańskim forum goście się tak jarają tymi dywanikami, jakby dodawały 50 koni. Mi starczają darmowe gumy od dealera.

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze lepsze od tych zaproponowanych przez Alfika, ale cena też zaporowa.

Poczytaj o moich poszukiwaniach dywaników do OBK http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/84491-obk-my2015-solidne-gumowe-dywaniki-gdzie-kupić/

 

Pozostaje nam tylko czekać aż jakiś producent krajowy dostrzeże problem i zacznie produkować dywaniki na miarę ale we wszystkich kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki, czyli nie ma nic lepszego?

Jeśli koszt nie gra roli, to są

http://www.weathertecheurope.com/pl/subaru/2014/forester/floorliner-digitalfit/

 

Na amerykańskim forum goście się tak jarają tymi dywanikami, jakby dodawały 50 koni. Mi starczają darmowe gumy od dealera.

Połączenie tylnych dywaników w jeden to już jak dla mnie gruba przesada. Po to żeby zakryć środkowy tunel? Dywanik osłania wszystko tylko kto to wyjmie, jednocześnie wszystko wyspie i wyleje i pewnie nie tylko na podłogę. Czy ten kwadracik wykładziny pod pedałem przyspieszenia i zakrycie go jest tak istotne? Mnie dywaniki OEM odpowiadają, są trwałe, grube gdzie trzeba, mają od spodu kolce (nie przesuwają się). Dla mnie są Ok.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...