Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jakbym nawet napisał, że sam się wybrałem, to za jakiś czas przeinaczysz to odpowiednio do własnych potrzeb. 

Zatem, w świetle Twoich oskarżeń dot. podszywania się pod pracownika SIP, jak i pozostałych konfabulacji nie odpowiem Ci na to pytanie. 

Myślę, że mógłbyś je zadać w tym mailu co go piszesz.... Piszesz? Napisałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, co tu się dzieje...

 

Tak trochę wracając do problemu powstania wątku, to Sebachon jest w kontakcie z SIP i mam nadzieję, że zostanie szybko przywrócony.

 

I idąc za ciosem oraz w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości warto by było sprecyzować regulamin oraz określić jasno relację forumowicze - moderatorzy forum.

Co, jak też wiem, zostało poruszone na samej górze.

Czekamy teraz na konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilmark, w nawiązaniu do Twojego posta #220, wątek który cytujesz (słynny bezwypadkowy nissan350Z) to odniosłem wrażenie, szalenie obiektywne, iż byłeś jednym z tych, którym zależało na ustaleniu PRAWDY. Swoim uporem i determinacją prawdopodobnie uratowałeś komuś życie z TF, ktoś inny, mniej obeznany z tym medium, może nie mieć tyle szczęścia. Szacun.

 

Jeżeli chodzi o kulturę wypowiedzi,  to można to zrobić w eleganckich rękawiczkach, jak z jajkiem  albo w TEN sposób. Facetów poznaje się po tym, jak potrafią wyłożyć kawę na ławę nie szczędząc przy tym słów oraz po tym, jak taką krytykę biorą na klatę bez podnoszenia sobie niepotrzebnie poziomu adrenaliny we krwi.  Dziołchy mają problem, jak się powie o jedno słowo za dużo, niektórzy moderatorzy też są na tym punkcie jak widać przewrażliwieni, zwisa mi to.

 

Przypomniała mi się sytuacja z wczoraj, kiedy dwie kobiety otrąbiłby moją żonę (ja byłem na mega kacu po wygranej z legią i potulnie siedziałem na prawym) uwaga...za zatrzymanie się na zielonym bo jechała karetka na sygnale. Dobra spieszyło się, obca rejestracja, ale potem zrównały się, szybka w dół i inwektywy z machaniem rączkami. Tutaj czasami jest podobnie, tylko szabelki w dłoni inne, takie dziecinne ;)

 

Dawanie ostrzeżeń, banów za "handlarzynę" , "pikniki - to moje :) " , "nieuczciwych sprzedawców"  tylko potwierdzają tę tezę.

 

Kiedy z  forum Wisły Kraków zniknęły cycki i kuciapki, 99%  męskich użytkowników była przeciwna ale wszyscy się pogodzili z decyzją moderatorów. Z tym, że tam nikt nie banuje za nazwanie innego faceta burakiem, bo w świecie kibiców jest coś czego tutaj nie ma i nie będzie - honor. Wjechać możesz po całości z wyjątkiem rodziny i nikt z tego awantury nie robi. TF jest jedynym miejscem, gdzie ilość napisanych a skasowanych przeze mnie postów jest większa niż tych opublikowanych. To o czymś świadczy ;) Komuś przeszkadzał wątek kibicowski gdzie nikt nikogo nie zmusza ani do czytania, ani do wypowiedzi a mimo to znajdzie się jeden wariat, któremu przyklaśnie moderator. No i zawsze podciągnie decyzję pod regulamin, bo przecież to jest w tym wszystkim najważniejsze.

 

Ja mam propozycję - ostrzeżenia powinny wiązać się z karami finansowymi, obowiązkowo podać numer karty kredytowej przy rejestracji i za każdorazowe złamanie regulaminu po 10zł, 50zł za ostrzeżenie, 500zł za ban 90 dniowy. Idealnie wkomponuje się w idee tu panujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze Hogi i Vilmark, mają objawy urojeń na tle paranoidalnym ;) , wszędzie widzą spiski, oszustwa, kolesiostwo itp, itd. do tego jeszcze kopiują wszystko, co się do nich o nich kiedyś pisało na PW i publicznie. Oczywiście kolesiostwa u siebie, czyli w grupie na FB nie widzą. Zostałem usunięty z "ich" grupy rzekomo z wszystkimi którzy rzucali błotem w dyskusji o aucie Kameleona. Po kilku dniach okazało sie, że z grupy usunięty zostałem tylko ja i mój kolega który sprzedawał auto.(w dyskusji prawie się nie udzielał, a na pewno nie rzucał błotem, zresztą ja też). Zapytalem Hogiego czy może mi wytłumaczyć czemu tylko dwie osoby zostały usunięte, a powinno ze sześć, to odpowiedział, że nie musi mi sie mi nic tłumaczyć, to jego grupa i mogę zrobić sobie swoja.

ps. Impreza Kameleona ma się dobrze, nowy nabywca jest szczęśliwym człowiekiem w przeciwieństwie do was... :P

Edytowane przez ferdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczyna się trzecia faza każdej takiej dyskusji pomiędzy użytkownikami a osobami moderującymi forum. Mianowicie osoby, które rozpoczęły i rozwinęły tą dyskusję są przez innych użytkowników porównywani do jak napisał ferdek sekty smoleńskiej, wcześniej Premo porównywał kolegów z panem Macierewiczem.

 

Mam prośbę - do Flippera i ape o zamknięcie wątku do czasu rozwiązania sytuacji - widziałem, że wątek już czytaliście. Wszelkie wątki polityczne są na forum niemile widziane i niezwłocznie zamykane, a porównywanie osób walczących o kolegę z forum do osób walczących o informacje na temat swoich bliskich, którzy ponieśli śmierć w katastrofie lotniczej, uważam za niegrzeczne i niestosowne porównanie, które nie przystoi dorosłym mężczyznom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę, wtedy ja wyedytuję swojego posta. Nie wyobrażacie sobie jaką krzywdę przeżywają żony oficerów BOR-u którzy zginęli w tej katastrofie. O dzieciach, wychowujących się bez ojca nie wspomnę. Więc moja gorąca prośba żebyście nie stosowali takich porównań, bo to dwie niewspółmierne do siebie sprawy. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Niestety mogę potwierdzić powyższe słowa Hefty.

I tak już nie trzymamy poziomu, ale w takie tematy naprawdę nie wchodźmy.

 

Jestem przeciwny zamykaniu wątku, ale jeśli mamy iść w stronę Smoleńska, pierwszy zgłoszę taką prośbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę to zrobić w organizacyjnym, więc dla bezpieczeństwa wolę tutaj, ale mam pytanie do moderatorów - czy w ramach nowego regulaminu rozpatrujecie zmianę sposobu banowania użytkowników? Tak, aby odbywało się to w uzasadnionych przypadkach. Typu wpada handlarz, albo ktoś nagminnie obraża innych itp.

 

Bo na przykładzie Sebachona - wyleciał niby za ot. TERAZ NIE DONOSZĘ, nie wciskam Raportuj :D ale przyczytajcie ostatnie naście stron wątku Skoda lepsza od Subaru :)

I niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego Sebastiana tu nie ma, a reszta forum jest, włącznie ze mną :)

Serio pytam, na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wciskam Raportuj :D

... a szkoda ;)

 

Ten "przycisk" nie gryzie :P

 

czyli w myśl regulaminu:

 

2. Niedopuszczalne jest umieszczanie treści (także linków) na Forum Subaru:

a. odbiegających od tematu (OT),

 

powinniśmy raportować wszystko we wszystkich wątkach?

 

bo za to dostałem ostrzeżenie (od szczura 75), tym sposobem wykluczy się z forum większość użytkowników

 

naprawdę tego chcecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego Sebastiana tu nie ma, a reszta forum jest, włącznie ze mną :)

Sebachon ma 3 punkty ostrzeżeń, a Ty jeden. Dlatego ;)

To chyba już zresztą było wyjaśniane ztcp. Trzeci pasek (tzw. ostrzeżenie) skutkuje urlopem na 90 dni.

 

Chociaż nie wiem czy mogę podawać publicznie takie informacje, jeśli to kogoś uraża to proszę zgłosić mój post raportem :D

 

 

 

powinniśmy raportować wszystko we wszystkich wątkach?

Nie.

 

My też nie czytamy wszystkiego we wszystkich wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Amstaff23, na temat zmian w regulaminie nie odpowiem, nie mam upoważnienia.

 

W sprawie handlarzy się nie wypowiadam, bo tego nie moderuję.

 

Jeśli chodzi o sytuację, gdy

ktoś nagminnie obraża innych itp.

raporty bardzo pomagają moderowanie.

 

 

 

BTW, zdarzają się czasem sytuacje, że wpada na forum jakiś oszołom albo inny spamer i zalewa nas arcyciekawymi treściami. W tej sytuacji raportów jest zazwyczaj kilka i skutkuje to banem dla szkodnika. Nie mylić bana z urlopem ;)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...