Skocz do zawartości

Hazardowo Charytatywnie edycja III :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością stwierdzam, że lista osób, które biorą udział "Pomoc dla Oli" nadal rośnie!!! :D 

 

Aktualnie (godz. 15:55 2015.0617) wygląda tak:

 

Chojny
ROBroB
BartZ
Saval
Bukmacerek 
ZAMIESZANIE
Ayu
Platon
BARTEQ
Carfit
Kosmit
Beben i Kasia
APACZ
GPRUSZKO 
AYO
DUNLOP
Jumpman
KOWAL
SZUBARU
CYBEL
J_A_B_B_A_R
GÓRAL Z ŁODZI I MYSZA 
RANCZO
URABUS FAMILY TEAM
J_A_B_B_A_R (ponownie!!!) :) 
PRZEMEKKA
AGA
ARTURFT
Andremil
Dzioba i Dziobnik 
ELIAS
Gryka
SADEK_ATM
 

Forumowicze, jedziemy dalej! ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani no nie poszło w tym roku, tym którzy stawiali na nas bardzo dziękuję, tym razem się nie udało i trzeba będzie zgodnie z zasadami zrobić przelew ;)

Natomiast tym, którzy postawili na "resztę świata" chciałbym przypomnieć pewną tradycję, otóż można świętować wygraną pomagając komuś, w tym wypadku przelewając np zadeklarowane kwoty na konto skarbnika Alexa ;)

 

Ci którzy nie brali udziału w zakładzie, również mogą pomóc małemu aniołkowi bo liczy się KAŻDA KWOTA !

 

 

Pamiętajcie pomagamy Oli która cierpi na bardzo rzadką ale destrukcyjną chorobę, na zdjęciach może wyglądać na małą uśmiechniętą dziewczynkę, ale tyle w swoim krótkim życiu spędziła czasu w szpitalach, na badaniach, rehabilitacjach, tyle odczuła bólu i cierpienia, że większość z nas nie zazna tego przez całe życie.

Dla nas to tylko kasa, jedna flaszka mniej na weekend, a dla niej może to być jeden dzień bez bólu.

 

pozdrawiam wszystkich i bardzo dziękuje, The Forum jest wielkie !

 

 

e1cbed82f7c64a77gen.jpg

 

1810eaa56e0256b8gen.jpg

 

e4f937037259bcb2gen.jpg

 

fff9e0a7722481fcgen.jpg

Edytowane przez Premo
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Forumowicze

 

Dzisiaj znalazłem chwilę czasu i zrobiłem ponowne podsumowanie. Stan na godz.22:20 2015-06-24

Chojny
ROBroB
BartZ
Saval
Bukmacerek 
ZAMIESZANIE
Ayu
Platon
BARTEQ
Carfit
Kosmit
Beben i Kasia
APACZ
GPRUSZKO 
AYO
DUNLOP
Jumpman
KOWAL
SZUBARU
CYBEL
J_A_B_B_A_R
GÓRAL Z ŁODZI I MYSZA 
RANCZO
URABUS FAMILY TEAM
J_A_B_B_A_R (ponownie!!!) :) 
PRZEMEKKA
AGA
ARTURFT
Andremil
Dzioba i Dziobnik 
ELIAS
Gryka
SADEK_ATM
GARDO
Sebi
 Stach1111
Dziedzice
Bikert
SLESZ
Carlos
 
Z uwagi, że kontaktowało się ze mną kilku spóźnialskich z prośbą o przedłużenie akcji, zbiórkę zamykamy  w niedzielę, tj. 28.06.2015
 
Przypinam dane do przelewów:
72 1240 5080 1111 0000 5196 6634
Paweł Plata
z dopiskiem: dla Oli (nick z Forum)
 
Oczywiście na liście znajdzie sie mój nick i Premo ;)
 
Uwaga, gdyby kogoś barkowało na powyższej liście, a dokonał wpłaty, proszę o kontakt!!!!
 
 
Działajcie! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za tak liczne uczestniczenie w akcji.

 

... mam nadzieję, iż tak jak ja :) macie poczucie, spełnienia czegoś "wielkiego".

 

To już 3 rok, jak pomagamy Oli. Mam nadzieję, iż nie jest to rok ostatni - pomyślcie, poczujcie, wczujcie się w rolę - osoby, która takiej pomocy wymaga. "THE Forum", nie raz, ani nie dwa, odpowiadało tłumnie na zapotrzebowanie serca, za to składam Wam, w ramach ogółu oraz każdemu z osobna WIELKIE podziękowania.

 

"Próżność" , przeistoczyła się w sposób idealny, w praktyczność.... :D i taki uśmiech mam na twarzy , jak zaglądam do tego wątku.

 

Carlos

Edytowane przez carlos-wrx
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomysleć ze wymyślił to największy burak i cham na tym forum ;) co gorsza jeżdżący tfu tfu Evo ;)

 

 

 

 

 

 

 

Poważniej : Brawo !!!!! Rownież się ogromnie cieszę ze ta nasza mała społeczność tak fajnie reaguje na tego typu akcje !!! Mam osobistą satysfakcje ponieważ mam wrażenie ze przyczyniłem się do tej ogólno szosowej spinki czyli korzeni tego pomysłu :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Zycie jest piekne

Turnus rehabilitacyjny Oluni zakonczony. Byl to czas rehabilitacji oraz wspanialych gorskich wycieczek, przebywania razem, cieszenia sie dana chwila, zawierania nowych znajomosci...mimo ze ataki Oluni nie odpuszczaly, to poranne slonce i gorskie widoki z balkonu Willi Wojnar pomagaly w dzien nabierac sil. Dziekujemy wlascicielom, Marii i Jozefowi Wojnar dzieki ktorym pobyt byl bardzo serdeczny. Dwie male bohaterki; Ola i Marysia zdobywaly szczyty na swojej zyciowej drodze...Odwiedzily Morskie Oko, Doline Koscieliska, zdobyly Karsprowy Wierch i Gubalowke, przelamywaly wszystkie bariery. Wyjazd na Turnus Rehabilitacyjny nie bylby mozliwy gdyby nie wklad wszystkich darczyncow oddajacy 1% dla Oli.

Slowa piosenki nie sa przypadkowe, poniewaz wracajac z Turnusu w Rabce poznalysmy Ks.Czeslawa ktory specjalnie dla Oli zaspiewal ta piosenke. Slowa napisane zostaly przez dziewczyne ktora rowniez byla niepelnosprawna na wozku.

Myslimy ze oddaja wszystko to co my przezywamy i czujemy w naszym pieknym zyciu...

Dziekujemy!

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/jolanta.kuc/videos/917194458352638/?fref=nf

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochani

 

Dziś w końcu się udało :) bardzo się cieszę bo Apacz zdecydował, że osobiście przekaże to co szanowne The Forum uzbierało po raz III w Hazardowo-Charytatywnym zakładzie ;) a my z Alexem możemy mu towarzyszyć. :)

Dołączył do nas jeszcze Romuś "Cybel" i w tak zacnym gronie udaliśmy się do dziewczyn.

 

b6955f02baa08b98.jpg

 

5a0d29b55aea71e2.jpg

 

24fd11e5bfea22aagen.jpg

 

b10abf1b9d3a2b30.jpg

 

 

 

I nagroda dla Apacza :)

 

0985f2ff094e0f7e.jpg

 

 

Jutro napiszemy trochę więcej bo żeby się wszystko udało musieliśmy z Apaczem bardzo wcześnie wstać i troszkę padamy na twarz...

 

DZIĘKUJE The Froum, DZIĘKUJE!!!

To zawsze zaszczyt reprezentować Forum Subaru ;)

  • Lajk 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało się nam wspólnie odwiedzić dziewczyny i przekazać Im naszą skromną pomoc. Nie było łatwo znaleźć termin, który wszystkim odpowiada, ale ma to też dobre strony bo kilka dodatkowych osób zdążyło dołączyć do akcji  :) . 

To był mocno zakręcony dzień, z dużą dozą refleksji, ale jetem szczęśliwy, że udało mi się poznać Olę i Jolę. Nie należę do ludzi wylewnych, ale to spotkanie zrobiło na mnie duże wrażenie, tym bardziej, że mam również córkę w podobnym wieku. 

Uderzające jest, że Jola ma w sobie niespożyte pokłady energii. Mimo, że opieka nad Olą kosztuje wiele wysiłku, nie słyszeliśmy ani słowa narzekania. Było za to mnóstwo uśmiechu i pozytywnego nastawienia. 

 

Co do Oli, to miło jest widzieć uśmiech na ustach dziecka dotkniętego tak ciężką chorobą. Podobno trafiliśmy na dość dobry dzień Oli, co zawdzięczamy między innymi ładnej pogodzie w ten czwartek, dlatego mogliśmy w miarę spokojnie porozmawiać i posłuchać najświeższych wiadomości o wydarzeniach i planach w życiu dziewczyn. Nieco się nawet zasiedzieliśmy i objedliśmy pysznym ciastem  :)

 

Diękuję Premo i Alex, że zaprosiliście mnie do udziału w tym spotkaniu. Uważam, że nasza obecność stanowi równie ważne wsparcie co pomoc finansowa. Pokazuje, że za tą pomocą stoją żywi ludzie, którym los dziewczyn nie jest obojętny. Robicie super robotę.

 

Oli i Joli życzę samych pogodnych dni, wytrwałości oraz pielęgnowania tego szczęścia, którym są dla siebie nawzajem  :) . Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny.

 

Forumowiczów namawiam do dalszej pomocy, niekoniecznie przez forum i liczę na to, że w kolejnych latach ta cykliczna akcja będzie trwała i spotka się z równie fajnym odzewem.

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jak czytam jestem wzruszona , tyle osób chce pomóc Oli,tak pieknie mówicie o nas....

To co po raz 3 dla nas robicie jest Wielkie ,nieocenione,Wspieracie nas bardzo ,jest to dla nas ważne tyle życzliwości i wspaniałych słów od was płynie  ...<3 

Bez Dobroci ludzi na swiecie zyć by sie nie dało...Nam się chce Żyć ,mając takich Aniolów którzy podnoszą 

Dziękujemy ,dziękujemy    ....

ślemy dobre mysli ,Pozdrawiamy wszystkich Jola i Ola

Zdjęcia i  podziękowania dla was ,tylko w słowach na Fb..................

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...