Skocz do zawartości

Hazardowo Charytatywnie edycja III :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła wiekopomna chwila.... :)

 

ustawę hazardową czas nagiąć :)

 

Jak co roku , o tej porze przychodzi mi w zaszczycie , namieszać trochę w spokoju tego forum. Otóż ON - tak ON (nie olej napędowy) , Premo - człowiek z nikąd, czlowiek z daleka... a nawet powiem Wam TAK - z Tarnowskich Gór on jest!

 

....wiem, wiem - przerażający to fakt

 

 

Po raz kolejny rzuca wyzwanie jedynemu słusznemu, prawowitemu, naj(kurde nie wiem w czym on jest naj)...  i tak dalej i tak dalej - osiołowi, który wpakował siedem wagonów "siana", w budowę przedłużenia członka :D

 

Dwa lata z rzędu , swoją "próżność" zamienialiśmy w dobro, a dobro to było przeogromne. Pomagaliśmy Oli, która walczy z bardzo ciężką chorobą.

 

Zasady są proste i klarowne - czy uzuraptor tronu (Premo) - najsyzbszego kierowcy na Plejadach utrzyma swoje władanie? Czy tym razem Bęben bez awarii, przejedzie przynajmniej jeden dzień :)

 

 

...o zakład tu idzie, o zakład na dobry cel - zasady są takie

 

Obstawiamy czy te, nadchodzące Plejady , na trasie szosowej wygra Premo - czy wygra Bęben?

Jako iż, Premo jest aktualnie obroncą tytułu, obstawiamy Premo vs Bęben + reszta świata :)

 

...tak tak uliczni sprzedawcy małp w Kenii też się w tym kryterium łapią :)

 

 

 

...a więc zacznę!

 

500 pińcet złotych na Bębna!!!

 

niechaj dobro i w tym roku pozwoli Wam być szczodrymi!

 

howgh! Carlos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas już był,żeby wątek zaistniał. ;)

Miałem już pewniaka do obstawienia,ale tymi 'ulicznymi sprzedawcami małp w Kenii",wprowadziłeś u mnie nutkę wątpliwości. :mrgreen:

 

 

musiało być "brutalnie" :) aby podkreślić powagę sytuacji :)

 

 

...a tak na poważnie - niech Ci co nie wiedzą, zobaczą ten film - tak właśnie działa rodzina Subaru

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci Carlosik, z Tarnowskich Gór to jest Jan Miodek czy Guidotto Henckel von Donnersmarck, chociaż moja mamuśka z domu Tarnowska to jednak ja jestem ze stolicy Dolnegoslaska czyli z Frankenstein (Ząbkowic Śląskich) a pomieszkuje obecnie w Bytomiu...

Sam widzisz, że nie człowiek z nikąd :)

 

Akcja słuszna, najsłuszniejsza z możliwych a żeby nie było niezręcznie to proponuje patałachowi Bebnowi postawić na mnie, ja postawie na niego, bo jakoś tak nie wypada żeby stawiać na siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z Tarnowskich Gór to jest Jan Miodek czy Guidotto Henckel von Donnersmarck, chociaż moja mamuśka z domu Tarnowska to jednak ja jestem ze stolicy Dolnegoslaska czyli z Frankenstein (Ząbkowic Śląskich) a pomieszkuje obecnie w Bytomiu...

 

kurde miałem napisac Sosnowiec - ale za to pewnie byś się na mnie pogniewał :)

 

Bęben:

 

Carfit - 1000

Carlos - 500

 

 

Premo:

 

no jop Twoja mać, nikt w niego nie wirerzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlosik, forumowicze znani są z wielkiego serca, koniecznie chcą przegrać żeby pomoc, dlatego stawiają na Bębenka ;)

A i chyba w pierwszym poście przydało by sie co nieco napisać o co chodzi dla tych ktorzy pierwszy raz przeczytają ten temat, mogę cos skrobnąć i dokleisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchy chodzą, że specjalnie na przejazdy bębna sędziowie zostaną wyposażeni w wyjątkowo precyzyjne urządzania pomiarowe i przejdą na pomiary ze stoperów na kalendarze. Nie do końca wiadomo ile tych kalendarzy trzeba kupić bo jak się tradycyjnie Yeti wykrzaczy po trzecim przejeździe to kasa wyrzucona w błoto.... na kalendarze oczywiście. 

 

Choć przez zwykłą ludzką przyzwoitość po tylu latach walki postawiłbym na bębna aby wreszcie doczłapał się bez awarii do mety i drugi raz stanął na najwyższym podium Plejad to wierzę, że faktycznie się dotoczy ale za plecami prema i jumpmana a ten dopisze sobie 5 zwycięstwo w Plejadach do listy.

 

B)

 

I klasycznie 100pln na prema.  

 

 

 

Żałuję najbardziej, że po przyjeździe na Plejady nie zastaniemy już takiego widoku.  :mellow:

 

10479714_813066662046590_727498496883722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję obserwować poczynania Bębna z bliska i z olbrzymim smutkiem stwierdzam, że w tym roku może mu się uda wygrać! :)


Dlatego też z przekory postawię na Prema 


Bęben


Carfit - 1000


Carlos - 500


bukmacerek - 200


gryka - 200


 


Premo:


ALEX  - 500


bukmacerek - 200


chojny - 100


Bartz - 100


elias - 100


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX brawo za postawę, poza tym nie ma żadnej przekory w obstawianiu zwycięzcy :twisted:

 

Bęben / ROTW

Carfit - 1000

Carlos - 500

bukmacerek - 200

gryka - 200
Nikon - 100

 

Premo:

ALEX  - 500

bukmacerek - 200

Ayu - 200

chojny - 100

Bartz - 100

elias - 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu odszedlem od stolu i dorwalem sie do kompa Wątek hazardowo trwa w najlepsze a mnie nie ma , trzeba szybko nadrobić zaległości :)

 

Po pierwsze, dzięki Carlos za tradycyjne otwarcie wątku. Czekaliśmy na ciebie bo robisz to zawodowo, szkoda byłoby przegapić taki wstęp ;)

 

Po drugie, najważniejsze, mocno zachęcam do udziału w tej akcji. Jeśli chcecie pomóc to obstawiajcie Prema, nie ma takiej opcji zeby mial farta 3 rok z rzędu. jesli chcecie zaoszczedzic postawcie na pewniaka czyli ekipe reszty świata , a jeszcze lepiej postawcie na nas z deklaracja wsparcia finansowego nawet mimo naszej wygranej. wtedy wygracie podwojnie, obstawicie dobrego konia i wspomozecie Rodzinę Oli.

Dla mnie objechanie Prema i przy okazji pomoc potrzebującym to kumulacja frajdy czyli wlasciwie norma na Plejadach.

 

Choć przez zwykłą ludzką przyzwoitość po tylu latach walki postawiłbym na bębna aby wreszcie doczłapał się bez awarii do mety i drugi raz stanął na najwyższym podium Plejad to wierzę, że faktycznie się dotoczy ale za plecami prema i jumpmana a ten dopisze sobie 5 zwycięstwo w Plejadach do listy.

 

Żałuję najbardziej, że po przyjeździe na Plejady nie zastaniemy już takiego widoku. :mellow:

 

10479714_813066662046590_727498496883722

Fakt, conajmniej jedno z tej trójki sie nie pojawi w tej wersji :( ale na szczescie pojawi sie załoga Babki , więc brak tego auta na Plejadach da się przeżyć

 

Premo wygrał juz 5 razy ? Czy pisałes o Jumpmanie ? Goli ścisłości, ja z Kasią walczymy o swoją 3 wygraną, Gronów i Bełchatów padły naszym łupem :)

Yeti jest ostatnio bezawaryjny więc jak mu znow nie pomogę jakąś studzienką czy kraweżnikiem to ......... Premo juz ty wiesz co wtedy bedzie ;)

Ponieważ jak juz pisałem najważniejsza w tym zamieszaniu jest chęć pomocy to postawię na obie strony pojedynku, bo wiem ze gdybym postawił na Resztę Świata to bym zaoszczedzil 5 stowek, a nie chce ;)

 

 

Bęben / ROTW

Carfit - 1000

Carlos - 500

bukmacerek - 200

gryka - 200

Nikon - 100

Bęben - 500

Premo:

ALEX - 500

bukmacerek - 200

Ayu - 200

chojny - 100

Bartz - 100

Bęben - 499 ;)

elias - 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale w Gronowie objechaliśmy was z jumpmanem o prawie 30 sekund i choć wygrałeś outlow to w generalce byłeś trzeci, więc walczycie o 2 generalkę ;)

 

2 zwycięstwa w generalce ma premo, ja i chyba Alex ;)

 

4 generalki jako pilota należą aktualnie do jumpmana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... to już trzecia edycja tej zabawy, a  mimo 100% skuteczności Prema niektórzy uparcie trzeci raz chcą popełnić ten sam błąd i obstawić źle ;) ...nie uczycie się na błędach ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...