Skocz do zawartości

Hazardowo Charytatywnie edycja III :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście po jedzeniu ? ;)

Brat zrobił sobie podobnie rok temu na kciuku lewej ręki. Zrobił to siekierą :D

Na pocieszenie dodam, że tydzień na zwolnieniu siedział w domu bo nie mógł nawet lewą ręką za kierownicę zlapac.

 

Ale do czwartku jeszcze daleko.

Zdrowia :)

Edytowane przez lukasz111222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem pozałatwiać ostatnie sprawy Holkiem w tym upale... i chyba tez sobie palucha urwę bo dwa dni w tej kuchence bedzie cieżko :)

 

 

Uważaj, wietrz brykę, słyszałem że Alex ostro ćwiczył, na torze i na symulatorze  ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by z Alexem pogadać ;)

Myślę, że powinniśmy zostać przy poprzedniej formie, tzn. na Forum deklarujemy wpłaty, a później wypłacamy przelewy na wskazane konto.

Porządek musi być! :)

 

Jak widać po pierwszym dniu, Ci którzy obstawiali Premo, dokonali dobrego wyboru. Jest bardzo blisko Apacha i dzisiaj wszystko się wyjaśni.

 

Zapraszam wszystkich do zabawy! Pamiętajcie, że cel jest szczytny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, podasz jakieś konto na wpłaty.

Po za moimi mam jescze 130pln ze skladki na impreze "wieśniekow"

 

Uczestnikow imprezy wcześniakow ktorzy nie uiscili skladki prosze o wplacenie zaległości bezpośrednio na akcję " dla Oli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani
Plejady minęły. Znamy już Zwycięzcę, którym w tym roku został Apacz :clapping:
Zgodnie z Jego decyzją w tym roku wszystkie zebrane środki przekażemy ponownie małej Oli :)

W tym roku ponownie podejmuję się roli Skarbnika, dlatego proszę wszystkich, którzy zadeklarowali wcześniej swój udział w zabawie, oraz tych którzy chcą pomóc małej Oli o wpłaty na moje konto.
Nie chciałem wcześniej przyjmować wpłat gotówkowych, ponieważ przy wpłacie na konto wszystko będzie transparentne i do zweryfikowania. Po zakończeniu zbiórki przekaże pełną informację Apaczowi oraz Premowi (ma już doświadczenie w takich kontrolach) :D , a jeśli zajdzie taka potrzeba innemu Forumowiczowi, w celu potwierdzenia zgodności wszystkich wpłat. Wszystko musi być tip top i bez niedomówień. ;)
Na bieżąco, powiedzmy co 3 dni będę starał się aktualizować listę Darczyńców, którą oczywiście przekażemy również Oli.

Myślę, że wszystkim wystarczy 11 dniowy czas na wpłaty, tj. do dnia 20.06.2015
Później wspólnie ustalimy termin przekazania naszej pomocy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Wieliczki, na ceremonię wręczenia wspólnie zebranych środków. Dziewczyny (Oli i Jej mama, Jola) z pewnością się ucieszą widząc każdego z Was.

Dane do przelewu
72 1240 5080 1111 0000 5196 6634
Paweł Plata
z dopiskiem: dla Oli (nick z Forum)

Po wpłacie proszę również o umieszczanie takiej informacji w tym wątku. Oczywiście wystarczy słowo "wpłacone". Pomoże mi to weryfikować wpłaty.

Z góry dziękuję wszystkim za każdą złotówkę! :yahoo:

 

Dla przypomnienia ubiegłorocznej akcji.

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...