Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że ciągle nie ma ostatecznego regulaminu. Dlatego nie bardzo wiadomo co ile mają być rajdy. Podany jest tylko ogólny kształt rozgrywek czyli nieograniczona ilość zawodników w teamie, nieograniczona możliwość wyboru auta na dany rajd (kiedyś tylko w obrębie klasy, teraz można jeden rajd jechać w A5, a następny w WRC). Co do replayów to wysyłać się będzie tylko kilka (a nie wszystkie jak kiedyś) i to tylko w sytuacji gdy zostaniemy o to poproszeni. Kontrola przejazdów za pośrednictwem repów będzie "wyrywkowa". Chłopaki kombinują też z pakietami graficznymi na poszczególne rajdy - to może być ciekawe :) Więcej na razie nic nie wiadomo.

 

Takie cuś wykonałem na pierwszym odcinku "Forum Subaru Czechy" - Stryckovy okruh :-) .

Aleś se miejsce na Aaltoneny wybrał :mrgreen:

Przy okazji, Jacek czym zgrywałeś ten przejazd? Frapsem? Kurde u mnie jest problem z grafiką w nagranym materiale. Jest kompletnie nieczytelny i nie można go nawet skompresować. Coś się popsuło.

Znacie jakiś inny program do zgrania materiału z gry?

na zadni porici bylo grubo ale Pablonas 3:09 tam to musialo sie dziac :twisted: :cool:

Wesoło było, a jeszcze przywaliłem w jednym miejscu. Byłoby ze 2 - 3 sekundy lepiej. Ten setup jest fenomenalny :twisted: Nie podoba mi się tylko zachowania auta na szutrowych łącznikach ale na asfalcie jest mega :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisali wstepnie z info o nowym regulaminie to w skaldzie Teamu moze i pincet :lol: osob byc a i tak 2 ktore zajma czolowe miejsca punktuja

 

to trzeba zgłosic wszystkich i finał - zawsze ktoś dojedzie nawet jak nasza czołówka się gdzieś zawinie na słupie (w końcu realistic będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylby ktos do WRC :?: :mrgreen:

 

jak dawno dawno temu jeźdizłem w lidze ogony to jako młody - pierwszosezonowy nie mogłem jeździć niczym poza s1600

jak można śmigać wurcem to pewnie, że bym wolał (tylko znów setupów musiałbym szukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuś wykonałem na pierwszym odcinku "Forum Subaru Czechy" - Stryckovy okruh :-) .

Aleś se miejsce na Aaltoneny wybrał :mrgreen:

Przy okazji, Jacek czym zgrywałeś ten przejazd? Frapsem?

Miejsce na aaltonena dobre jak każde inne. W końcu prawie się zmieścił :twisted:.

 

A zgrywałem frapsem. U mnie na razie bez problemów (od dawna nie zmieniałem sterów grafiki - działam na jakichś starych omegach, nigdy też nie aktualizowałem frapsa - działam na wersji sprzed roku?). Fraps niestety nie wyrabiał się w pełnej rozdziałce (gubił zbyt dużo klatek) i musiałem mu rozdzielczość przechwytywania do połowy ograniczyć (do 800x600).

 

Ten setup jest fenomenalny :twisted: Nie podoba mi się tylko zachowania auta na szutrowych łącznikach ale na asfalcie jest mega :shock:

Kurde, a mi jakoś zupełnie nie leży, przynajmniej z krótkiego testu na Stryckovym - w kosmos strzela mnie równie często co default, Twój, czy francuski... Do szutru nawet nie dojechałem ;-) - zwyczajowo wypluwa mnie na podjeździe za mostkiem (tym za spadaniem przez wioskę - za nawrotem). Mój dla mnie jest spokojniejszy (choć pewnie wolniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, ładna walka była ;)

 

Zrobiłem na czechach pare błędów. raz skasowałem kibiców. Musze jeszcze popracować nad zawiasem. Pablonas, rządzisz chłopie :)

Na tym długim odcinku, zrobiłem przy 160kmh po hopce aaltonena- jakoś się udało wyprowadzić :D

 

Ja do ligi mogę wsiąść w jakąś ośkę A5 (p106)/N3(FiestaST). W N4 od bidy też, bo coraz lepiej ostatnio idzie na szutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robmy robmy bo mnie juz pare osob chce wykrasc do teamow, ktore od dawna rywalizuja w RBR. Moge przebierac w ofertach Ja i Pablonas na pewno N4. Oskar moze jakies forumowe malowanie auta wymyslisz jak umiesz sie tym bawic

Łukasz może do RallyOnline przejdziesz?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś zrobię :grin: Pewnie będzie trzeba na każde auto czyt. Evo, Impreza, i jakieś WRC, więc im szybciej będzie lista tym lepiej, a mi pewnie zejdzie ze n2tyg. roboty, zależnie jak będzie u mnie z czasem. A Ty się Wełniacz nigdzie nie wybierasz, w regulaminie forum było małym druczkiem że Twoja dusza należy do Forum :razz: :twisted:

Ja bankowo Evo9 N4. ]

 

Jakaś nazwa teamu? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do obcych nie idę - nie chcę żeby szefował mi jakiś 13nastolatek :mrgreen: No chyba, że ktoś zaproponuje mi kontrakt za realną kasę... ale to raczej mało prawdopodobne :razz:

 

Robimy "Forum Subaru Rally Team" i koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia będzie jak z familijnych filmów usa z lat mej młodości - jest zapał, jest wiara, nie ma umiejętności - i przychodzi mistrz (wełniacz/pablonas) i trenuje i w ostatniej finałowej walce wygrywamy po fatalnym początku (obita twarz niemiłosiernie) - za to ostatni cios jest nokautujący i wszyscy się cieszą (w końcu nam, słabszym, kibicowali od początku :razz: )

 

a potem kręcimy 23 sequele i w końcu wychodzi karate kid 29 tfu.. rbr challenger 34 z gościnnym występem 79letniego marcusa gronholma w roli umierającego mentora :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...