Skocz do zawartości

Dyskusje o oponach prawych i lewych


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jestem ciekawy, czy jestes jakas alternatywa dla RE 070.

BTW, podobno RE 070 od 2007 wchodzi do ogolnej oferty bridgestone'a i ma zastapic RE 050A, ktore beda wycofane z produkcji.

 

pozdr!

 

 

Skąd te wieści :shock: Po pierwsze RE070 są w ogólnej ofercie Bridgestona, tylko z dostepnością krucho, po drugie napewno nie zastąpią RE050 ponieważ RE070 są produkowane tylko w jednym rozmiarze a RE050 conajmniej w klikunastu, i jakoś sobie nie wyobrażam powiedzmy Mercedesa E czy BMW 5 gdzie ma być duży komfort na oponach RE070.

Jestem w stałym kontakcie z Bridgestonem i pewno bym wiedział coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

carfit, to jest info z Bridgestone Polska - przez firme oponiarska, ktora sponsoruje moja justynke w kjs-ach. Jesli chcesz, moge sie dowiedziec o nazwisko czlowieka z Bridgestone'a, ktory te informacje przekazal.

 

A co do oferty Bridgestone'a, wydaje mi sie, ze sie mylisz - mozesz mi pokazac RE 070 na stronie bridgestone (w ofercie?). Ja nie znalazlem, ale byc moze jestem slabym researcher'em. Moim zdaniem, ta opona jest tylko OEM subaru.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, to jest info z Bridgestone Polska - przez firme oponiarska, ktora sponsoruje moja justynke w kjs-ach. Jesli chcesz, moge sie dowiedziec o nazwisko czlowieka z Bridgestone'a, ktory te informacje przekazal.

 

A co do oferty Bridgestone'a, wydaje mi sie, ze sie mylisz - mozesz mi pokazac RE 070 na stronie bridgestone (w ofercie?). Ja nie znalazlem, ale byc moze jestem slabym researcher'em. Moim zdaniem, ta opona jest tylko OEM subaru.

 

pozdr!

 

Wejdź na strone intercarsu "sklep online" i sie sam przekonasz! :lol:

Wiele jest opona których na stronach internetowych brak , a są w ciągłej sprzedaży. Przykład Goodyear UG Performance, brak jakiejkolwiek info, a u mnie leża i czekają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na strone intercarsu "sklep online" i sie sam przekonasz! :lol:

Wiele jest opona których na stronach internetowych brak , a są w ciągłej sprzedaży. Przykład Goodyear UG Performance, brak jakiejkolwiek info, a u mnie leża i czekają!

 

Mylisz dwa pojecia.

To, ze intercars sprzedaje opone OEM Subaru nie ma nic wspolnego z tym, czy ta opona jest w ogolnodostepnej ofercie Bridgestone. Bo nie jest.

 

A to, ze mozna je sciagnac na zamowienie - to jest zupelnie inna historia - gdyby tak nie bylo, wlasciciele STi MY05+ mieliby powazny problem.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na strone intercarsu "sklep online" i sie sam przekonasz! :lol:

Wiele jest opona których na stronach internetowych brak , a są w ciągłej sprzedaży. Przykład Goodyear UG Performance, brak jakiejkolwiek info, a u mnie leża i czekają!

 

Mylisz dwa pojecia.

To, ze intercars sprzedaje opone OEM Subaru nie ma nic wspolnego z tym, czy ta opona jest w ogolnodostepnej ofercie Bridgestone. Bo nie jest.

 

A to, ze mozna je sciagnac na zamowienie - to jest zupelnie inna historia - gdyby tak nie bylo, wlasciciele STi MY05+ mieliby powazny problem.

 

pozdr!

 

To już Cie naprawde nie rozumiem, jeżeli Iner Cars je sprzedaje to chyba sa OGÓLNODOSTĘPNE !!! Dla przypomnienia Inter Cars jest największym w Polsce dystrybutorem Bridgestona . A ściąga je od nikogo innego jak z Bridgestona. Podobnie siec hurtowni FOTA ma równiez w swojej ofercie RE070. To że na stronach Bridgestona nie ma o nich info nie znaczy że nie ma w ofercie !!!

Poza tym, Ty jako soba fizyczna badź firma, zadzwoń sobie do nich i powiedz zę chsesz kupić jakąś oponę, ciekawe czy Ci sprzedadzą. :mrgreen: (chyba że masz znajomości to może ). Żadna tego typu firma nie sprzeda ani 1szt, opony detalistom, skierują Cię do dealera.

A jak Cię nie przekonałem to sobie zadzwoń (22) 460 16 22 i zapytaj czy mają w ofercie czy nie. To że ich jest brak to jest inna bajka. Ale sa u mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, nie chce sie klocic.

To co chcialem powiedziec, to ze RE070 maja sie pojawic w pelnej rozmiarowce i zastapic RE 050. Mysle, ze to dobra wiadomosc dla wszystkich, pod warunkiem, ze nie beda znacznie drozsze, niz teraz (a maja byc drozsze).

 

pozdr!

 

Tak mnie ta wiadomość zaintrygowała ze pozwoliłem sobie zadzwonić do mojego kolegi Marcina Bachorka, ( Bridgestone Polska ) i on nic o tych wiadomościach nie słyszał !!! RE 050 bedzie dalej w sprzedazy, a RE070 bedzie dalej tylko w jedynym słusznym rozmiarze.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, nie chce sie klocic.

To co chcialem powiedziec, to ze RE070 maja sie pojawic w pelnej rozmiarowce i zastapic RE 050. Mysle, ze to dobra wiadomosc dla wszystkich, pod warunkiem, ze nie beda znacznie drozsze, niz teraz (a maja byc drozsze).

 

pozdr!

 

Tak mnie ta wiadomość zaintrygowała ze pozwoliłem sobie zadzwonić do mojego kolegi Marcina Bachorka, ( Bridgestone Polska ) i on nic o tych wiadomościach nie słyszał !!! RE 050 bedzie dalej w sprzedazy, a RE070 bedzie dalej tylko w jedynym słusznym rozmiarze.

PZDR

 

Dokladnie tak jak piszesz-mam to samo info.A co do osiagalnosci RE070 to mozna kupic od reki w IC(w tej chwili jest problem z jednym kpl. poniewaz maja same lewe opony) ale normalnie sa osiagalnie i nie trzeba ich zamawiac.Nastepna dostawa bedzie koniec pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, nie chce sie klocic.

To co chcialem powiedziec, to ze RE070 maja sie pojawic w pelnej rozmiarowce i zastapic RE 050. Mysle, ze to dobra wiadomosc dla wszystkich, pod warunkiem, ze nie beda znacznie drozsze, niz teraz (a maja byc drozsze).

 

pozdr!

 

Tak mnie ta wiadomość zaintrygowała ze pozwoliłem sobie zadzwonić do mojego kolegi Marcina Bachorka, ( Bridgestone Polska ) i on nic o tych wiadomościach nie słyszał !!! RE 050 bedzie dalej w sprzedazy, a RE070 bedzie dalej tylko w jedynym słusznym rozmiarze.

PZDR

 

Dokladnie tak jak piszesz-mam to samo info.A co do osiagalnosci RE070 to mozna kupic od reki w IC(w tej chwili jest problem z jednym kpl. poniewaz maja same lewe opony) ale normalnie sa osiagalnie i nie trzeba ich zamawiac.Nastepna dostawa bedzie koniec pazdziernika.

 

Jakie lewe ???? Co ty piszesz ???? może w znaczeniu że kradzione :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, nie chce sie klocic.

To co chcialem powiedziec, to ze RE070 maja sie pojawic w pelnej rozmiarowce i zastapic RE 050. Mysle, ze to dobra wiadomosc dla wszystkich, pod warunkiem, ze nie beda znacznie drozsze, niz teraz (a maja byc drozsze).

 

pozdr!

 

Tak mnie ta wiadomość zaintrygowała ze pozwoliłem sobie zadzwonić do mojego kolegi Marcina Bachorka, ( Bridgestone Polska ) i on nic o tych wiadomościach nie słyszał !!! RE 050 bedzie dalej w sprzedazy, a RE070 bedzie dalej tylko w jedynym słusznym rozmiarze.

PZDR

 

Dokladnie tak jak piszesz-mam to samo info.A co do osiagalnosci RE070 to mozna kupic od reki w IC(w tej chwili jest problem z jednym kpl. poniewaz maja same lewe opony) ale normalnie sa osiagalnie i nie trzeba ich zamawiac.Nastepna dostawa bedzie koniec pazdziernika.

 

Jakie lewe ???? Co ty piszesz ???? może w znaczeniu że kradzione :mrgreen: :?:

 

:mrgreen: moze maja je na lewo :mrgreen:

 

w katalogu IC maja je opisane jako opony prawe i lewe... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz katalog IC ale w moim tego nie ma :shock:

 

http://sklep.intercars.com.pl/

 

mam zainstalowany na kompie wiec linka ci nie dam :D

 

ale dzwonilem do naszego oddzialu i potwierdzili ze sa lewe i prawe :shock:

pamietam, ze kiedys Nokian robil opony z asymetrycznym bieznikiem i dodatkowo kierunkowym i sila rzeczy byly lewe i prawe.

Pewnie maja cos nie tak w katalogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam zainstalowany i nic takiego tam nie ma. Jest indeks nazwa cena i tyle, ani słowa lewa prawa. Niech ten oddział IC nie robi nawet wstydu że takie rzeczy gada.

Moge ci mailem przesłać screen z ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam zainstalowany i nic takiego tam nie ma. Jest indeks nazwa cena i tyle, ani słowa lewa prawa. Niech ten oddział IC nie robi nawet wstydu że takie rzeczy gada.

Moge ci mailem przesłać screen z ekranu.

 

nie chodzi o mnie, tylko o to dlaczego przed chwila dzwonilem po raz drugi i twierdza ze jeden pracownik u nich zamowil przez przypadek 4 prawe.Ten oddzial jest w Tychach-drugi co do wielkosci w PL(po Czosnowie)

Nie napisalem, ze ci nie wierze tylko dlaczego wygaduja takie brednie :???: (niby czekaja az dojda lewe, bo ostatnio sprzedali 4 prawe komus z Bielska?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam zainstalowany i nic takiego tam nie ma. Jest indeks nazwa cena i tyle, ani słowa lewa prawa. Niech ten oddział IC nie robi nawet wstydu że takie rzeczy gada.

Moge ci mailem przesłać screen z ekranu.

 

nie chodzi o mnie, tylko o to dlaczego przed chwila dzwonilem po raz drugi i twierdza ze jeden pracownik u nich zamowil przez przypadek 4 prawe.Ten oddzial jest w Tychach-drugi co do wielkosci w PL(po Czosnowie)

Nie napisalem, ze ci nie wierze tylko dlaczego wygaduja takie brednie :???: (niby czekaja az dojda lewe, bo ostatnio sprzedali 4 prawe komus z Bielska?)

 

niby czekaja az dojda lewe, bo ostatnio sprzedali 4 prawe komus z Bielska?)

 

To chyba sie nie doczekają :mrgreen:

 

No coments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...