Skocz do zawartości

Dyskusje o oponach prawych i lewych


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

No i bravo!!! Ja nie nieguje że nie ma nokianów LEFT -RIGHT tylko neguję posty o NRVI i NRHI bo mi tu próbują wmówić że są lewe i prawe. TZN teraz ich już nie ma były produkowane z tego co pamietam w roku 2001 i tyle.

 

ale z twojego zdania:

 

"Były ale Ty cały czas piszesz o NRVI że masz ( i otakich tu rozmawiamy) , wiec chce je zobaczyć, już pisałem opony asymetryczne Nokiana były produkowane bardzo krótko w bardzo małych ilościach, na samochody do testów, wystawowe itd. i bardzo wątpie żebyś je miał bo nigdy nie były oficjalnie sprzedawane w sieci Nokian . ...PZDR"

 

logicznie wynikalo cos innego.

wiec ci pokazalem ze sa jak najbardziej realne i do zdobycia.

 

Co ty mi pokazałeś, jakieś zdjecie wyciągnite z internetu, w dodatku z 2001 R. To wez je sobie kup jakżeś taki mądry. Zadzwoń do Nokian to Ci powiedzą jak z dostępnościa, że trzeba czekać tralala, że już ich nie ma, itd., a potem Ci powiedzą że NRVI jest lepsza i od ręki :mrgreen:

 

P.S. Ja w garazu mam wiele rzeczy, ale stare opony trzymać !!! może na kwietniki :razz: a jak masz zdjecie tych opon real to chętnie zobacze, nawet zużyte :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i bravo!!! Ja nie nieguje że nie ma nokianów LEFT -RIGHT tylko neguję posty o NRVI i NRHI bo mi tu próbują wmówić że są lewe i prawe. TZN teraz ich już nie ma były produkowane z tego co pamietam w roku 2001 i tyle.

 

ale z twojego zdania:

 

"Były ale Ty cały czas piszesz o NRVI że masz ( i otakich tu rozmawiamy) , wiec chce je zobaczyć, już pisałem opony asymetryczne Nokiana były produkowane bardzo krótko w bardzo małych ilościach, na samochody do testów, wystawowe itd. i bardzo wątpie żebyś je miał bo nigdy nie były oficjalnie sprzedawane w sieci Nokian . ...PZDR"

 

logicznie wynikalo cos innego.

wiec ci pokazalem ze sa jak najbardziej realne i do zdobycia.

 

Co ty mi pokazałeś, jakieś zdjecie wyciągnite z internetu, w dodatku z 2001 R. To wez je sobie kup jakżeś taki mądry. Zadzwoń do Nokian to Ci powiedzą jak z dostępnościa, że trzeba czekać tralala, że już ich nie ma, itd., a potem Ci powiedzą że NRVI jest lepsza i od ręki :mrgreen:

 

P.S. Ja w garazu mam wiele rzeczy, ale stare opony trzymać !!! może na kwietniki :razz: a jak masz zdjecie tych opon real to chętnie zobacze, nawet zużyte :lol:

 

a czy ja mowilem ze mozna ja teraz kupic? pewnie jest to teraz niemozliwe bo weszla nrvi i w magazynach pewnie juz nic nie zostalo z zapasow (poszukaj na allegro jak masz wolna chwile)....ale mozna bylo kiedys kupic i tyle.

nokian robil kierunkowe i to wcale nie dla wybrancow jak twierdziles, ale i zwykly plebs sie takze mogl na nich przejechac.

 

a trzymam bo nie mam gdzie ich wywalic (bo przeciez nie do smietnika przy bloku). maja 5mm, wiec od biedy mozna na nich jeszcze jezdzic, jakby mi sie rozwalily te co teraz mam (jakas wada itp).

 

zdjecia mam jedno ... jak bedziesz zainteresowany kupnem na wspomniane kwietnik, to ci fotki wysle na maila.....

a pozniej bedziesz sie mogl przekonac i podotykac osobiscie :twisted: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm !!!! Chciałbym miec takich klientów co wyrzucaja opony jak maja 5mm ( nowa 7-8mm) cos mi tu śmierdzi małym kłamstewkiem :twisted: , a może sie poprstu myle :oops:

 

moj mail: carfit@xl.wp.pl czekam na zdjęcia może sobie je kupie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm :?: :shock:

 

Rozumiem, że chodzi o przeciętną długość drutów wystających z opony? :mrgreen:

 

Jak bedziesz miał na swoich RE070 5mm, to pamietaj szybko je wyrzucaj !!! Tylko powiedz przy którym śmietniku beda stały :mrgreen: zjawie się prędziutko nawet z końca polski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego się zdziwiłem tą akcją z pięcioma milimetrami, bo gdybym tak chciał zmieniać, to być carfit musiał nocować u mnie pod śmietnikiem - nie opłacałoby Ci się jeździć w tę i z powrotem :mrgreen:.

 

Za taki deal to moge nawet spać na kupie gnoju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm !!!! Chciałbym miec takich klientów co wyrzucaja opony jak maja 5mm ( nowa 7-8mm) cos mi tu śmierdzi małym kłamstewkiem :twisted: , a może sie poprstu myle :oops:

 

moj mail: carfit@xl.wp.pl czekam na zdjęcia może sobie je kupie :mrgreen:

 

wlasnie zdjecia poszly mailem. nie sa najlepsze, ale nie robilem nigdy zdjec konkretnie oponom. sa po prostu na aucie. i gdzies tam zawsze zauwazysz albo napis nokian, albo zobaczysz bieznik (zdjecia od spodu auta).

a ze mialy 5mm ... ja sam nie mierzylem, tylko robil to rzeczoznawca z ubezpieczalni kiedy mialem stluczke. mam kopie protokolu powypadkowego w ktorej mam spisane rodzaj m.in. opon, oraz glebokosc bieznika na kazdym kole. to bylo we wrzesniu 2005 roku. jak bedziesz nalegal, moge przeslac zdjecie tego papierka.

po naprawieniu auta, przejezdzilem moze jeszcze ze 2-3 tygodnie na nich i wymienilem na zimowe. a na wiosne kupilem juz nowe nrvi.

zmienilem, bo balem sie na nich jezdzic. opony byly z 2001 roku z tego co pamietam i powoli na gumie pojawialy sie jakies mikro pekniecia. nie wiem czy to az tak istotne,

ale ja nie chcialem ryzykowac i zainwestowalem w bezpieczenstwo i kupilem nowe.

 

ale jesli mowisz ze na serio chcesz sobie je kupic (choc raczej odebralem to jako zart), to ci moge zrobic pod koniec miesiaca profesjonalna sesje fotograficzna "tego bialego kruka". rozumiem ze cena tez bedzie odpowiednia dla tej legendarnej opony o kolekcjonerskiej juz wartosci :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pozdrawiam, bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo balem sie na nich jezdzic. opony byly z 2001 roku z tego co pamietam i powoli na gumie pojawialy sie jakies mikro pekniecia. nie wiem czy to az tak istotne,

ale ja nie chcialem ryzykowac i zainwestowalem w bezpieczenstwo i kupilem nowe.

 

No to tu mi zaimponowałeś :smile: żeby wszyscy kierowcy mieli takie podejście, do opon jak ty było by na drogach o wiele bezpieczniej. Większość jeżdzi co najmniej do wskażnika granicznego na oponie, a już kompletnie sie prawie nikt nie przejmuję że opona ma parę lat, guma sparciała, twarda i kompletnie nie trzyma.

RESPEKT

 

Ja sam wczoraj przełożyłem koła 18 , Pirelli Pzero Rosso, i powiem że dramat jaka róznica pomiedzy RE070. Te Pirelli maja trzy lata i twarde jak cholera, co rondo, zakręt 90 st. gaz i slajd, poprostu dramat, kompletnie nie trzyma. Jest gorzej niż na RE070 juz prawie slickach.

A zmieniłem je bo juz czułem że rano, jak asfalt zimny, też nie trzymaja. Kurde powinni jeszcze wyprodukowac opony jesienno wiosenne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...