Skocz do zawartości

Opinie o skrzyni AT w Forku S-Turbo.


szfagir

Rekomendowane odpowiedzi

 

swędzi mnie ręka
- Twój czarny bandyta to AT ? 

 

Tak, AT i jestem z niego bardzo zadowolony :) do tego stopnia że nie wróciłbym już do skrzyni manualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady i zalety tej skrzyni zostały w tym wątku już omówione więc nie będę ich powtarzał... jednak swędzi mnie ręka żeby napisać jak bardzo śmieszą mnie wpisy tych użytkowników s-turbo którzy mają manual i piszą o trakcji, prowadzeniu, że AT to muł i w ogóle blee! tak jakby forester miał być autem na tor, no sorry... żal z powodu NIE posiadania imprezy czy jak?

Marcin ale Twój AT to petarda :)

Na zimę wracamy do Forka AT , tak się Nam stęskniło za takim modelem . Nie ma nic lepszego jak własnie skrzynia automatyczna w Foresterze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dareczku, ja już kiedyś pisałem że nie jeździłem nigdy seryjnym s-turbo więc nie mam porównania, ale przyznaje że mam nieraz ciary, może to z faktu zero/jedynkowości do której przyczynia się też ta skrzynia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy ktoś potrafi określić, na czym polegają różnice pomiędzy poszczególnymi skrzyniami AT w Forku S-turbo przedliftowym (97-99)?

 

Wiem, że:

+ miska identyczna

+ ssak - też

- kaseta z elektrozaworami - są różnice powodujące brak kompatybilności pomiędzy nimi ale czy są dwa rodzaje kaset/elektrozaworów, czy więcej?

- jak wyglądają różnice jeśli chodzi o koło zamach? Komputer? Wiązkę? Inne?

 

Mam problem ze swoją skrzynią - tzn. warsztat ma dwie kasety ale różnią się od mojej, nie mogę znaleźć takiej jaka mi potrzebna, rozważam zakup kompletnej skrzyni z portalu ogłoszeniowego z gwarancją ale nie wiem, po czym poznać - czy będzie pasować.

 

Hę?... :)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...