Skocz do zawartości

Biały rodzinnowóz - legacy


szampon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupiłem felgę na lato, wstępna przymiarka:

Zostawiasz w kolorze, czy będziesz przemalowywał?

Leci w kolor chyba czarny połysk z grubym ziarnem.

z tą kierownicą to niezły kunszt pokazałeś! Nawet bym nie pomyślał, że można polecieć kierę jakąś szpachlą. Troche za bardzo mi się z golfem R kojarzy.

Znaczy że wg Ciebie wieś? Ja tam jestem mega zadowolony z efektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem felgę na lato, wstępna przymiarka:

Zostawiasz w kolorze, czy będziesz przemalowywał?

Leci w kolor chyba czarny połysk z grubym ziarnem.

z tą kierownicą to niezły kunszt pokazałeś! Nawet bym nie pomyślał, że można polecieć kierę jakąś szpachlą. Troche za bardzo mi się z golfem R kojarzy.

Znaczy że wg Ciebie wieś? Ja tam jestem mega zadowolony z efektu.

 

Sama kiera bardzo mi się podoba, ale po prostu wydaje mi się że trochę za nowoczesny wygląd do subaraka, chociaż pewnie gdybym zobaczył na żywo to byłoby inne wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym tą kiere profilowałes?

Najpierw szpachla z włóknem, później wykańczająca. Stronę wcześniej foty wstawiałem.

Jakieś inne elementy F16 kolega planuje zamontowac? Faktycznie z deka kosmiczna kiera ale czy ja wiem czy zła? Ciekawa!

Fotele bym zastosował

 

Leci w kolor chyba czarny połysk z grubym ziarnem.

Zrobi robotę :D

Jakieś wstawki dodatkowo? Np. Inny kolor wewnątrz felgi?

Hmmm...żółty??? Nie no raczej w standard pójdzie czyli srebrny,jeszcze pogadam z lakiernikiem jak zrobić żeby fajnie było. Z masz jakieś sugestie?

Kurde za prostowanie 2 i pół stówy zabuliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...żółty??? Nie no raczej w standard pójdzie czyli srebrny,jeszcze pogadam z lakiernikiem jak zrobić żeby fajnie było. Z masz jakieś sugestie? Kurde za prostowanie 2 i pół stówy zabuliłem

 

Zrób coś co będzie hmm... takie wiesz, przyciągające oko ale nie wulgarne. :) 

Jak oddajesz lakiernikowi to ja na Twoim robiłbym inny kolor. 

Może taki kolorek? 

 

post-23450-0-61442000-1485280585.jpg

 

Obawiam się, że jak dasz czarny albo w odcieniu mocno czarnym to wizualnie zmniejszy Ci się felga, bo ma dość spore ramię. 

Jak chcesz jeszcze zobaczyć "inny" kolor - bo ni to grafit, to brąz ani fiolet to rzuć okiem na felgi w moim Legwanie. Kolor mają nietypowy a w zależności pod jakim kątem się człowiek patrzy to się kolor mieni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakieś chlapacze żeby założyć razem z kołami na lato żeby przy deszczach nie chlapać po całym boku auta. Są ori http://www.ebay.com/itm/2005-2009-Subaru-Legacy-Wagon-Splash-Guard-Mud-Flap-Set-Black-OEM-NEW-/201783801111?fits=Make%3ASubaru%7CModel%3ALegacy&hash=item2efb407517:g:wRkAAOSwirZTvtxs&vxp=mtr#vi-ilComp ale jednak wolałbym coś w normalniejszych pieniądzach. Ktoś ma jakiś pomysł? Rallyarmor też nie założę bo nie ten typ auta. 

Edytowane przez Szymon Chowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i coś powoli się u mnie dzieje. Szykuje felgi na lato
add3bd1ced3e73a9bb19df09336eadf8.jpg
b6de85d8cf33e80b6f700d1f326d9544.jpg
Wyczyszczone, cokolwiek oszlifowane ranty, ubytki są już uzupełnione i całe felgi obtoczone na tokarce i już też w podkładzie. Zakładam opony 215/45.
Drugi detal
453a58136b0a8b6b65288ea5d9158006.jpg
Jest też już pomalowany foto uzupełnię, i czeka na montaż trzecie światło stop.
Powoli dogaduje sprawę poprawy całego lakieru bo już wyłazi ruda na ubytkach i odpryskach po kamieniach. Trzeba zabezpieczyć żeby dalej nie szło.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rząd kosztów tej renowacji lakieru? Ja ostatnio przy lepszej pogodzie jak umyłem auto i obejrzałem z każdej strony, to też doszedłem do wniosku, że jak chce pojeździć jeszcze trochę to muszę coś zrobić, bo pełno u mnie odprysków wszędzie! Wiesz w ogóle na jakiej zasadzie się odbywa taka naprawa?

 

Ps. nie powinny być przypadkiem 215/50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stanu lakieru, jak dużo wgnieceń. Ja chce trochę po kosztach dlatego dogadałem się z kolesiem co wyciąga dołki i zrobimy to po za lakiernią a resztę już w firmie. Liczą od 300-500 za element. Ale zawsze najpierw wycena i może w tym tygodniu pojadę to zrobić, bo najpierw mycie samochodu i oglądanie pod odpowiednim światłem. A co do opon to słupek podaje tak jak napisałem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po trochu do przodu.
Taka przymiarki
b1e90350d71ff8753e9aca2cd5fa6154.jpg
458a1d10b4b60fd0fb009ea7ca0c04d1.jpg
No i coś co mnie strasznie cieszy polakierowane felgi na lato. Najlepsze pomysły na bieżąco się wymyśla a czasem finał urywa dupe
Podkład:
bd27ac88883125aa6e6e03a78410d565.jpg
e8772ce69d81afff9b0e70914241d9dd.jpg
Baza czarna perła:
1c875f38d841e3f17410a91ee32e76d6.jpg
Biało niebieska perła:
6b50b00290bcf7a9bff57b39788dbc00.jpg
3134d7643b37bd559c0c88c2bf5bed87.jpg
Na to warstwa bezbarwnego i w tym momencie wpadł mam pomysł na gruboziarnisty srebrny lekko przypylony i znowu bezbarwny:
3756ee8048faaafb2bb95dfbb0edda7f.jpg
b25eaa4b0c1e1d6d51b141a0f6469364.jpg
f7c28990142ecfebef170954e57da68f.jpg
Na zdjęciach nie widać ale wyszło zawaliście.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieźle ;) Taki kolor felg jest praktyczny, bo nie będzie widać pyłu z klocków. Mam podobny kolor felg w swoim v70 (właściwie to mam grafit).

Na białym nadwoziu Twojego gacka będzie się ładnie prezentować taka felga. No i daj znać, jak będziesz sprzedawać wóz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...