Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dzięki bardzo, ale chciało by się szybciej :) Chyba będę musiał wozić koła na wymianę, tylko że najpierw trzeba by je kupić :(

Prawda jest taka że jeśli chcesz jechać szybko , to musisz mieć narzędzia , a jednym z najważniejszych jest właśnie opona . Wiele było na tych zawodach aut które są znacznie mocniejsze i lepiej przygotowane od naszego wozu , i prowadzili je kierowcami którzy wiedzą jak się szybko jeździ , a mimo to byli niżej w wynikach , bo zabrakło im odpowiedniego ogumienia zapewniającego najlepsze możliwe osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roszczęń co do organizatora, to tak, ale organizator może rościć od sprawcy.

 

Tak naprawdę buda była około 60-80 metrów od linii przejazdu, więc nikomu nie wpadło do głowy że można w ją trafić. Obydwa zdążenia były totalną winą prowadzących, gdyż hamowali zbyt blisko trawy i w kałużach.

 

Ja jechałem na drogowych Bridgeston'ach przez te same kałuże i żadnych aquaplamingów nie doznałem, a na pewno nie takich z których bym się nie mógł wybronić.

Maciek, nie do konca...

Ja jeszcze nawet nie myslalem o hamowaniu bo bylem daleko. Chyba mi sie prawy tyl zacisk zblokowal bo w milisekundzie stalem bokiem i to nie w ta strone co trzeba :-)

I w piz... wyladowal. 

Edytowane przez GC8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, ale sam powiedz czy nie trzymałeś się blisko lewej strony? Tam były duże kałuże i trawa. Mały uślizg i choćby delikatny wjazd na trawę załatwił sprawę.

 

Mam nadzieje że samochód do uratowania, a po takich przygodach będziesz mógł już nim jeździć bez najmniejszych za hamowań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki bardzo, ale chciało by się szybciej :) Chyba będę musiał wozić koła na wymianę, tylko że najpierw trzeba by je kupić :(

Prawda jest taka że jeśli chcesz jechać szybko , to musisz mieć narzędzia , a jednym z najważniejszych jest właśnie opona . Wiele było na tych zawodach aut które są znacznie mocniejsze i lepiej przygotowane od naszego wozu , i prowadzili je kierowcami którzy wiedzą jak się szybko jeździ , a mimo to byli niżej w wynikach , bo zabrakło im odpowiedniego ogumienia zapewniającego najlepsze możliwe osiągi.

 

 

Jeżdżenie na jakiekolwiek imprezy "pojeżdżawkowe" (soes, psb, track day) na seryjnych oponach to kompletna bzdura... wielu ludzi ma mocne auta, ale nie ma szans nawet na przeciętny wynik, bo są na seryjnej gumie... wydać kasę na auto, potem wpisowe, paliwo itd., ale na opony/koła już nie... to częsty widok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, ale chciało by się szybciej :) Chyba będę musiał wozić koła na wymianę, tylko że najpierw trzeba by je kupić :(

Prawda jest taka że jeśli chcesz jechać szybko , to musisz mieć narzędzia , a jednym z najważniejszych jest właśnie opona . Wiele było na tych zawodach aut które są znacznie mocniejsze i lepiej przygotowane od naszego wozu , i prowadzili je kierowcami którzy wiedzą jak się szybko jeździ , a mimo to byli niżej w wynikach , bo zabrakło im odpowiedniego ogumienia zapewniającego najlepsze możliwe osiągi.

 

Jeżdżenie na jakiekolwiek imprezy "pojeżdżawkowe" (soes, psb, track day) na seryjnych oponach to kompletna bzdura... wielu ludzi ma mocne auta, ale nie ma szans nawet na przeciętny wynik, bo są na seryjnej gumie... wydać kasę na auto, potem wpisowe, paliwo itd., ale na opony/koła już nie... to częsty widok...

o ile chce sie zrobic wynik to ok, ja jezdze dla funu i nauki i federal w zupelnosci mi wystarcza

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o ile chce sie zrobic wynik to ok, ja jezdze dla funu i nauki i federal w zupelnosci mi wystarcza

 

Zgadzam się, ale Federal to nie jest seryjna opona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...