Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci nie karze walczyć do upadłego... Twojego czy auta. Ostatnia próba była "krótka" zdaje się że coś poniżej 5km ale już następna będzie miała 11km, więc jest co jechać. 

 

Możesz sobie pojechać, szybko, dynamicznie, pobawić się ale bez jazdy na 100%.

 

RSem nic wielkiego nie ugrasz ale jazdy, zabawy i nauki jest pod dostatkiem.

 

Warto sprawdzić czy hamulce są w odpowiednim stanie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boję się, że mnie temat wciągnie jak niektórych tutaj ;-)

 

Nie wiem o co Ci chodzi...  :biglol:

 

No to ja tym bardziej nie wiem :D  Ale w końcu trzeba mieć jakieś hobby, to podobno samo zdrowie... a rybę złapać w jeziorze czy znaczki zbierać to nie tak łatwo, więc zostają nam samochody .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wygląda na to, że będę 18-go. Muszę ogarnąć kilka drobiazgów.

 

 

Doskonale, zapraszamy do obozu na pączki ;)

 

Już dziękuję :)

 

Pytanie bardzo praktyczne - da radę pojechać bez pilota? 

 

 

Da radę, ale pewnie będziesz kilka razy zawracał lub wjedziesz w jakieś opony :biglol:  Ja sobie 11km bez pilota nie wyobrażam. Chyba, ze pojedziesz żółwim tempem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie bardzo praktyczne - da radę pojechać bez pilota? 

Spora część uczestników jeździ bez pilotów,czyli się da. ;) 

Trasa jest tak oznaczona,że podobno,zaznaczam podobno :P ,nie da się zabłądzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część uczestników jeździ bez pilotów,czyli się da.  

 

Tak własnie jest.

 

 

 

Trasa jest tak oznaczona,że podobno,zaznaczam podobno ,nie da się zabłądzić. 

 

Zabłądzić może nie ale pomylić kolejność następujących po sobie szykan, a raczej ich rozstawienie, czyli gęstość jak najbardziej, czy np. myśleć że jednak te 3km/h więcej się uda gdzie pilot już dawno by krzyczał "uwaga ślisko, mocno zhamuj" i siedzisz w trawie... w 96% trasy pilot nie jest potrzebny, w 3% może by się przydał ale błąd i tak popełnisz w tym 1% gdzie się nie spodziewasz i okazuje się niezbędny ;)

 

 

Jak ktoś dużo, często, gęsto nie jeździł to pilot fajna opcja, szczególnie, że przy mocniejszych autach masa pilota nie ma aż takiego  wpływu na osiągi jak w dychawicznej klasie 4   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny próbował bez żony kilka razy i co? I chyba się nie opłaca. :biglol:    I można powiedzieć, trochę się chłop w życiu najeździł.

 

Popełnienie błędu na trasie, wynikające z braku pilota na pewno nie skompensuje mniejsza waga i te 2-3 sek na okrążeniu. No chyba że ktoś walczy o pudło, to już inna bajka.

 

 

A i jeszcze jedno, trzeba żonę przyzwyczaić do innych "przeciążeń" :D

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny próbował bez żony kilka razy i co? I chyba się nie opłaca.     I można powiedzieć, trochę się chłop w życiu najeździł.

 

 

Cóż, jak jest żona w humorze i mi pozwala samemu pojechać to idzie dobrze i jak piszesz te 2-2,5 sekundy mogę urwać na masie ale jak nie ma ochoty wysiadać a ja się uprę to zawsze coś nie pójdzie. :mellow:

 

Podejrzewam czarna magie ale wole o tym nie pisać.  :P  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedzi.

1. Niestety, nie mam z kim jechać, a żona zostaje ze stosunkowo licznym planktonem ;)

2. Ja nie jadę po żaden wynik więc w sumie taryfa czy dwa razy zrobiony nawrót mnie (mówiąc delikatnie) wali :P

3. Ogólnie chodziło mi o to, czy nie zjadę z trasy, ale wygląda na to, że nie ;)

4. Jedyny cel to przetestowanie auta, zawiasu, geometrii i nauka do kwadratu, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Trzeba mieć w miarę świeże opony i klocki bo schodzą mocno. 

 

Z tego o ludzie tłukący się po Polsce w poszukiwaniu dobrych imprez mówią, to ta z amatorskich jest aktualnie najlepsza. 

 

Najbliższa to 2 przejazdy zapoznawcze, 4 przejazdy pomiarowe po 11km każdy plus dla chętnych próba dodatkowa z łącznikami szutrowymi  ;)

 

 

Najlepiej niech się wypowiedzą chłopacy z mocniejszych fur, dla nas w RWD jest genialnie.  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie ochoty na spota szukajcie białego Land Rovera i ekipy obżerającej się pączkami  :)

Ochota jest i to wielka :)

 

Przy okazji chojny, może mógłbyś powiedzieć jak najlepiej od ZG tam dojechać? 

albo od Leszna, bo istnieje szansa, że będę jechał z tamtej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w pierwszych trzech rundach PSB, potem przerwa ale już wracam na ostatnią rundę 11 km!  :yahoo:

 

Ciekaw jestem ogromnie jak mody w Subaraku przełożą się na wynik, nie mogę się już doczekać.

 

Jeszcze tylko kwestia pogody i temperatury i opon i dzida!  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo od Leszna, bo istnieje szansa, że będę jechał z tamtej strony ;)

 

od ZG lecisz S3->A2->S5 i zjazd Iwno na Pobiedziska/Wiktorowo i jesteś

 

od Leszna na wlocie do Poz (Komorniki) dajesz na A2 i jw. Można też lecieć na Śrem->Kórnik->Kostrzyn, ale minimalnie krótszy dystans, a droga gorsza.

 

https://goo.gl/maps/UGarh

Edytowane przez maniujr
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w pierwszych trzech rundach PSB, potem przerwa ale już wracam na ostatnią rundę 11 km! :yahoo:

 

Ciekaw jestem ogromnie jak mody w Subaraku przełożą się na wynik, nie mogę się już doczekać.

 

Jeszcze tylko kwestia pogody i temperatury i opon i dzida! B)

To widzę, że z Wrocka też będzie niezła ekipa :)

Jedziesz w sobotę rano?

Edytowane przez aprzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...