Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Dzięki.

 

Kuczę, to Legacy na 12. miejscu to jakieś przygotowane/wybebeszone czy seria? Wysoko :thumbup:

Miało wielki spojler i było takie jakieś plastikowe, to pewnie dlatego ;)

 

Mój przejazd prawie seryjnym E30, jak widać kierowca i auto żeby gonić czołówkę musi sie troche jeszcze stuningować.

 

 

W pierwszym przejeździe porozbijane były troche dwie szykany zaraz za startem, na dochamowaniu miałem 156 km/h moim pierdzidełkiem, jestem ciekaw ile tam miał Sebastian albo Frodo.

 

Niestety przez przypadek wykasowałem sobie cała telemetrię, a miałem porównanie mojego przejazdu ze zwycięzcą 4 grupy :(

MC Team

2015-05-10%2014.42.56_zpscc5im8ds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki.

 

Kuczę, to Legacy na 12. miejscu to jakieś przygotowane/wybebeszone czy seria? Wysoko :thumbup:

Miało wielki spojler i było takie jakieś plastikowe, to pewnie dlatego ;)

 

Mój przejazd prawie seryjnym E30, jak widać kierowca i auto żeby gonić czołówkę musi sie troche jeszcze stuningować.

 

 

W pierwszym przejeździe porozbijane były troche dwie szykany zaraz za startem, na dochamowaniu miałem 156 km/h moim pierdzidełkiem, jestem ciekaw ile tam miał Sebastian albo Frodo.

 

Niestety przez przypadek wykasowałem sobie cała telemetrię, a miałem porównanie mojego przejazdu ze zwycięzcą 4 grupy :(

MC Team

2015-05-10%2014.42.56_zpscc5im8ds.jpg

 

 

"zostaw ten ręczny..." pilot dobrze gada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczył super, mega szybka trasa, mógl ostro pogonić. Jednak gdyby nie awaria Mateusza to by był trzeci, szkoda że było tak mało mocnych aut, aczkolwiek było grubo ;)

 

Co się stało Mateuszowi ? 

 

też zauważyłem że w 6 klasie chyba najgorsza frekwencja jak do tej pory. Z powodu Plejad nas nie będzie jeszcze na kolejnej imprezie. Szkoda bo bym poganiał. 8,5 km próby - mniam mniam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało Mateuszowi ?

 

Dokładnie nie wiem, widziałem że walczyli z hamulcami.

 

kogo gryka miales na prawym ?

faktycznie frekwencja slaba, szkoda, ze odpuscilem :(

K.Wiza (czyt. mega driver) ;) Kto widział, ten wie :) Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru mam zrobione na fajną rajdówkę, ale przyczepny asfalt zaczął dosłownie masakrować to auto; oczywiście wiadomo co jest problemem: skrzynia 5B (mielone zęby 2-ki), małe hamulce z przodu (hamują b.dobrze, ale za koszt rozgrzewania wszystkiego wokół), małe piasty z przodu; policzyłem sobie ile trzeba by za to zapłacić i po wniosku, że dostanę za to mniej konkurencyjne auto (cięższe), zostawiłem na nieprzyczepne

 

evo zostawiam w formie możliwie zbliżonej do serii, mocno obawiam się o koszty (mojej) eksploatacji, jak długę będę mógł, tak długo je sobie zostawię.

silnik, kierownica, aktywny centralny dyfer (tył mam na zwykłej szperze) są tak dopasowane w tym aucie, że pozostaje cisnąć gaz i skręcać kierownicą, cały czas trzeba cisnąć gaz i to auto jedzie póki mu drogi wystarcza

Edytowane przez kons6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cie stać Piotr na dwa auta to super, ale myśle że druga edycja PSB będzie sezon jesień-zima i TypeR też czasami da rade.

 

Ładne to E9, taki niespotykany kolor. Tylko go tak nie "popsuj" jak copuety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MC Team

Nie widzę naszego śmietnika, chyba dembol zaparkował gdzieś z boku ;)

 

PS Zamówiłeś już naklejkę?

 

zostaw-ten-reczny-930x523.jpg

Dembol koło zgubił i sie nie doturlał do nas ;) Nakleja już jedzie :) A co do Raściszowa, to coś do nich nie mam szczęścia :( Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...