Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Nic.Po prostu nie skończyłem samochodówki ;)

 

 

Nie maż się - też nie skończyłem samochodówki i 'ocalało mi' 24 razy tyle 'strzałek' :)

Widocznie jesteś majsterkowiczem od urodzenia ;)

 

Cóż.Uważam,że jest kompletnym bezsensem pozostawienie lajkow w dziale technicznym.Nie potrafię tego racjonalnie uzasadnić.

 

 

Natomiast za carbonare od Agi,porady filmowe od Szu,poradę co zobaczyć w Pradze,porady muzyczno audiofilskie od luka i szu bardzo chętnie przyznawalem zielone,bo te wiadomości bardzo mi się przydały.Taka mała wdzięczność o której pisał powozniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aga,z dużą gracją (jak zwykle ;) ) udajesz,że nie wiesz o co chodzi ;)

Dziękuję ;)

 

 

 

Choć w sumie Twój ostatni lajk jest naprawdę ciężko zapracowany i zasłużony,mimo,iż podejrzewam, że samochodowki nie ukończyłaś :D;)

A nawet nie wiem za co mam tego lajka, aż se sprawdzę :D ... oraz nie skończyłam samochodówki, z pewnością :)


 

 

Cóż.Uważam,że jest kompletnym bezsensem pozostawienie lajkow w dziale technicznym.Nie potrafię tego racjonalnie uzasadnić.

To bardzo proste, jesteśmy na forum motoryzacyjnym, a nie na forum kulinarnym, audiofilskim czy też podróżniczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast za carbonare od Agi,porady filmowe od Szu,poradę co zobaczyć w Pradze,porady muzyczno audiofilskie od luka i szu bardzo chętnie przyznawalem zielone,bo te wiadomości bardzo mi się przydały.Taka mała wdzięczność o której pisał powozniak.

Też uważałem, że przyznawanie "zielonych" było bardzo fajnym mechanizmem umożliwiającym podziękowanie za pomoc, informację, czy też wyrażenie aprobaty dla treści fajnych, ciekawych, śmiesznych itp.

 

Niestety cały sens tej funkcjonalności zabiły "boty" automatycznie przydzielające "zielone" według z góry zaprogramowanego klucza do wyczerpania limitu włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszyło to, że ktoś docenił mój nakład pracy w temacie o Austrii - konkretne zapytania o opony zimowe, łańcuchy i przewożenie nart. Z lajkowaniem nie miało to nic wspólnego, bo jestem nowy na forum, dlatego te punkty nie zostały mi z sympatii przyznane, a za konkretną odpowiedź. Ale nawet to zostało mi odebrane :cry: Dlatego przyznam, że brak konsekwencji w ostatnich pociągnięciach osób odpowiedzialnych ma prawo rozczarowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszyło to, że ktoś docenił mój nakład pracy w temacie o Austrii

Mnie również cieszyło jak ktoś przeczytał np. mój artykuł i kliknął znajdującą się pod nim zieloną strzałkę :)

 

Ale nawet to zostało mi odebrane

Niestety straciliśmy na tym wszyscy :(

 

Dlatego przyznam, że brak konsekwencji w ostatnich pociągnięciach osób odpowiedzialnych ma prawo rozczarowywać.

To nie ma nic wspólnego z konsekwencją. Jesteś nowym użytkownikiem, który dołączył do naszego grona długo po migracji forum na nową platformę i chyba nie znasz historii? Na starej platformie nie było punktów reputacji, a funkcjonowały tzw. "pomuki". Przyznawał je autor wątku tym którzy wypowiadając się w nim pomogli mu w jakiejś kwestii technicznej. Przenosząc forum na nową platformę nie było możliwości technicznych zachowania "pomuków" i w ich miejsce pojawiły się tzw. punkty reputacji. Funkcjonowały bardzo fajnie... do pewnego czasu niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawa nazwa "punkty reputacji". To że zielone i czerwone mają taką nazwę dotarło do mnie już po ich usunięciu.

 

Można było sobie np. zbudować "reputację" działając w Estetach  :biglol:  ;). Oczywiście bez urazy dla tych, którzy tam działają.  :)

 

A odnośnie artykułów. Może bym coś skrobnął. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie również cieszyło jak ktoś przeczytał np. mój artykuł i kliknął znajdującą się pod nim zieloną strzałkę :)

W artykułach strzałki zostały ;)

 

Ale jakby nie patrzeć

 

Jakiś czas temu u Urabusa było:

 

52070714345134869164.jpg

 

a dziś jest

 

83099399545734847162.jpg

 

więc prawdą jest, że

 

 

Niestety straciliśmy na tym wszyscy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykułach strzałki zostały

W galerii też, ale zapewne niebawem znikną :( Pierwotnie zostawiliśmy strzałki również w Naszych Podróżach, ale natychmiast rozpoczęła się akcja zmasowanego "strzałkowania" i nie mieliśmy wyjścia  :rolleyes:

 

a dziś jest

Stare punkty reputacji z artykułów nie zostały doliczone bo miałbym trochę więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze jako wprowadzanie zasady tylko po to zeby ja wprowadzic i jakies kurczowe trzymanie sie regulaminu.

Czy robi Wam roznice ze ktos ma swietna reputacje bo lubi gole ( * ) ( * ) i za to autorom watkow przyznaje zielone?

 

Mysle ze teraz bedzie bardziej "przepisowo" i moze "porzadnie" ale wykastrowaliscie przy okazji troche z charakteru forum.

 

Strzalki nie spedzaja mi snu z powiek ale szkoda, bo bylo to po prostu mile, a jak jeden z forumowiczow z drugim przyznawal innym pijakom-gawedziarzom to czy to komus przeszkadza w czymkolwiek?, ludzie sie lubia po prostu. Ot tak wiecie ludzko-psiejsko-czarodziejsko  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze sie nie zgadzam, reputacja to cos wiecej niz tresc to po prostu bycie pomocnym, ciekawym i interesujacym indywiduum :)

Trzymacie sie tych przepisow jak Jas Malgosi zamiast pozwolic na odrobine dekadencji ktora to tez przyciaga ludzi do forum i siebie nawzajem.

 

Nazwijcie zielone inaczej skoro slowo "reputacja" kluje w oczy i bedzie po problemie, a jezeli boicie sie ze stanie sie to straszna bronia obusieczna to wywalcie czerwone (super pomysl IMHO) i sprawa zalatwiona.

 

Nie wiem jak inni ale ja pare osob tutaj szanuje za ich wypowiedzi w roznych tematach, wywazeniu, bycie dziwnym lub zabawnym, swoistym lub kims z kim sie nie zgadzam ale przynajmniej ma jakies okreslone poglady, i nie mam najmniejszego pojecia ile "punktow reputacji" jeden czy jedna posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reputacja to cos wiecej niz tresc to po prostu bycie pomocnym, ciekawym i interesujacym indywiduum

Zgadzam się w całej rozciągłości... z zastrzeżeniem jednakże, że taka reputacja zostanie zbudowana w sposób wiarygodny.

 

Jeśli ja Ci dam 1000 "zielonych" i Ty mi dasz 1000 "zielonych" to od tego nie przybędzie nam pieniędzy... pardon reputacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczyło ograniczyć ilość strzałek przyznawanych dziennie. Wtedy każdy szanowałby swoje i nie szastał nimi na lewo i prawo. Nie ukrywam, że mi też zdarzało się rozdawać je po prostu z sympatii. 

 

Natomiast jeśli zmasowaną akcją nazwać pięć strzałek które dostałem zanim mój wątek trafił do offtopa (nota bene jest już na swoim miejscu i właśnie opisałem kolejne miejsce wg mnie warte odwiedzenia) to nie wiem czy czuć się winnym czy być z tego dumnym.  :krecka_dostal: Inne wątki jakoś nie pokonały takiej podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czuć się winnym czy być z tego dumnym

Obaj jesteśmy dorośli, grajmy więc w otwarte karty:

 

Znalazłem pewną lukę. W Galeriach strzałki jeszcze są.

 

Mam chyba pomysł na wątek podróżniczy.

 

Spróbuje go założyć dziś wieczorem. Zobaczymy czy przetrwa.

 

 

"prawo nie działa wstecz"

Strzałki nie były przedmiotem żadnego "prawa", to funkcja silnika forum, która nie zdała egzaminu praktycznego i została wycofana z użytku... póki co częściowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałki nie były przedmiotem żadnego "prawa", to funkcja silnika forum, która nie zdała egzaminu praktycznego i została wycofana z użytku... póki co częściowo.

 

Zatem uważam, ze należy usunąć wzmiankę o nich z regulaminu.

 

Edit :

 

Ok, doczytałem, o okresowej korekcie liczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zatem uważam, ze należy usunąć wzmiankę o nich z regulaminu.

@@ape, zrobił już stosowną korektę: #4, ale chyba coś wgrało się nieprawidłowo do regulaminu.

 

Dzięki za zwrócenie uwagi... przekażę ją pod właściwy adres  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie wystarczyło wywalić strzałki z off topa i byłoby po sprawie. W pozostałych działach spam i tak mógł być "nagrodzony", co załatwiłoby kwestię punktów za takie posty. Teraz wylano dziecko z kąpielą, a przede wszystkim przez sposób wprowadzenia zmian i argumentację za zmianami atmosfera na Forum nie lepsza i chyba nie mniej ten temat dzieli Forumowiczów od niewłaściwego stosowania strzałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...