Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tego to jakoś nie łapię,głosowałem na 1,2,3

Skoro są tylko czerwone to zamieszczone w ankiecie czerwono/zielone (opcje 1,2) oraz zielone (opcja 3) to wypisz wymaluj martwe dusze Gogola. Zatem:

 

wybory i tak zostały sfałszowane
 
;)  :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus,ale na koniec jakiś poemacik ad meritum poprosimy

 

Były sobie strzałki:

Czerwone i zielone,
Każdy mógł je kliknąć,
Po to były one.
 
Kliknięcie oznaczało,
Że post się spodobał,
Gdy strzałką zieloną,
Ktoś go potraktował.
 
Użycie czerwonej,
Sygnalizowało,
Że post jest do bani,
I rzygać się chciało.
 
Niestety lud popadł,
W chorobę klikania,
Kolegom zielonych,
Aż do wyczerpania.
 
No a nie kolegom,
Strzałą czerwoną,
Walił między oczy, 
W  treść niezawinioną.
 
I tak z reputacji,
Jaką strzały dały,
Zostało pośmiewisko,

I śmiał się świat cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wierszy pisać się nie chce  

 

nooo.. to dobrze, ze nie ma strzałek.. teraz każdy kto bedzie cos chciał napisać, bedzie musiał wysilić szare zwoje... na zdrowie to TF wyjdzie ;)

 

jedynie pomuki przywróćcie :)


 

 

Niestety lud popadł, W chorobę klikania, Kolegom zielonych, Aż do wyczerpania.

 

wiesz.. chciałem coś napisać... ale nie śpieszy mi sie na urlop...  :ph34r:  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,ale tak z drugiej strony dlaczego pozbawiono mnie i innych czegoś co dali nam nasi przyjaciele lub ludzie ,którym jesteśmy obojętni a którym to co napisaliśmy jakoś się spodobało.

Jakim prawem ktoś zarządził tym co do niego nie należało?To jest brak szacunku dla tych którzy te dowody akceptacji wyrazili.

 

Czy brak laików spowoduje łatwiejsze zawieranie przyjaźni?Nie,bo lajki są jej wynikiem a nie odwrotnie.

 

A wszyszystko na podstawie kilku,jeśli nie jednego donosu.

 

Kto pozwolił oceniać co jest bardziej wartościowe?

 

Przyjaciół trzeba umieć sobie znaleźć i zjednać,tak w życiu jak i na forum.

 

A jeśli chce się siłą zmienić zasady funkcjonowania forum,to zdaje mi się że prawo nie działa wstecz.

 

Szczerze powiedziawszy to dość średnio wypadła ta akcja urawniłowki.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu bracie oddam Ci swoje 8 jeśli tylko się tak da.

 

Prawda jest taka, że samo pojawienie się tych durnowatych szczałek było nieporozumieniem. Pamiętasz nasze dyskusje w KK i innych gdzie wyglądało to mw. tak, że obóz prawicowy dawał sobie zielone, a obóz liberalny otrzymywał czerwone i naopak. Nawet nie czytało się tego co ktoś napisał, tylko gdy tylko pojawił się "wrogi" nick, to zaraz się "kolorowało". :D

Swoją drogą, to aż wstyd się przyznać, że się w tym brało udział... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus,wydaje mi się, że nawet w dyskusji politycznej dawalismy akceptację lub nie za skrajności a nie za sam avatar.Nigdy nie burzylem się z moich czerwonych strzałek a już z pewnością nie przyszło mi na myśl że jestem prześladowany.

 

Poza tym to tyllko margines całości.Rozdalem wiele strzałek ,bo chciałem pokazać moją przyjaźń, akceptacje lub wdzięczność ,bo wiele rad wcielilem w życie począwszy od info. na którym kanale jest mecz a skończywszy na poradzie jaki olej mam zastosować w zimie.

 

Jakim więc prawem ktoś zadysponowal moimi punktami wdzięczności przyznanymi zgodnie z ówczesnym prawem?!

 

Dziwię się bardzo Urabusowi,bo w wielu dyskusjach dał się poznać jako orędownik wszelakich wolności i niewidzialnej ręki rynku,a tutaj proszę,działanie narzucone ludziom z góry oczywiście w jedynie słusznej sprawie.

 

Tutaj jeden z forumowiczów dobrze to ujął i w zasadzie zainspirował mnie,żeby chociażby wyrazić sprzeciw takim działaniom:

 

.

Mnie zastanawia tylko jedno...Komu przeszkadzałby fakt, że ktoś z forumowiczów ma "Zielone strzałki" za nawet takie wypowiedzi typu " piję kave i zaraz ide do kibla" ?

Bo nie bardzo rozumiem..To przecież nie konkurs czy jakiś wyścig, ze kto ma ich milijon...wygrywa :/

Kiedyś były pomuki...Pamiętam te czasy

Ale strzałki- choć na początku wydawały się być "dziwne" to z czasem...W czym były złe?

 

nadal tego nie rozumiem

 

I tak jak ktoś tutaj wielokrotnie napisał...Forum straciło Swój czar i urok...Stało się bezduszne...Trzeba się pilnować/ kontrolowac..Pisac grzecznie i na temat...A jak się tak nie zrobi to...kara

 

Żal...żal

Marcus,Ty żyjesz w Raichu i nauczono Cię karnosci i posłuszeństwa,reszta Polaków nie tak łatwo daje się wsadzić w tryby ;)

To nasza zaleta i przekleństwo jednocześnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, tylko czy to wszystko jest warte aż takiej batalii. Naprawdę, utrata "punktów reputacji" nie jest tożsama z utratą rzeczywistej reputacji, nie ma więc co rozdzierać szat.

Oczywiście że o reputacji nie stanowią strzałki.

Dlaczego więc komuś zależało na ich usunięciu?

Dlaczego zadysponowano cudzymi głosami rozdanymi z różnych powodów ,ale zgodnie z zasadami?

Dlaczego narzuca się co ma stanowić o reputacji?

Tak jak napisałem wcześniej,żeby dostawać strzałki od kolegów,to najpierw trzeba ich zdobyć,a to nie jest tu proste ;)

 

To nie prawda co gdzieś napisał aflinta ,że porada samochodowa kogoś z "reputacja" może zaszkodzić pytajacemu,bo reputacja jest pojęciem szerszym i nie świadczy o znajomość mechaniki samochodowej,ludzie nie są idiotami.

 

 

Sjak, pytasz po co ten szum?Bo warto walczyć jak się w coś wierzy,lub ma się poczucie,że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zgodnie z ówczesnym prawem?!

 

Też się zastanawiałem, lecz wcześniej regulamin (tak kojarzę) milczał nt. strzałek, więc nie miały one "mocy prawnej" ostatnio dopiero pojawił się zapis o strzałkach z zastrzeżeniem, że mogą one być okresowo przeliczane.

Jeśli natomiast wcześniejsza wersja regulaminu zawierała informację o strzałkach to ich odebranie było niezgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giechu,przecież strzałki nie mogły funkcjonować nie zgodnie z regulaminem!!?

 

Taka formę forum wybrano po jego odnowieniu więc zdecydowano się na wszystkie zasady jej funkcjonowania.

 

Strzałki więc zostały przyznane zgodnie z zasadą funkcjonowania forum i oczywiście odebrane zostały bezprawnie z braku innych argumentów polemiki.

 

Trzeba było wcześniej zmienić regulamin,a nie działać wbrew.

Choć nawet gdyby go zmieniono,to prawo nie działa wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...