Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie, to strzałki zostały z tego co widzę. I to zostały w odpowiednim do tego temacie- To jest Forum Motoryzacyjne jak by nie patrzeć i napewno zielona szczała przyznana np. Carfitowi czy innemu espertowi marki nie może się równać zielonej strzałce danej komuś kto popija Dalmayr, czy inne Jacobs-y.

Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus to w takim razie,jeśli punkty reputacji są przyznawane jedynie za porady techniczne,to proponuję nie nazywać tego "reputacją",bo z nią nie ma to nic wspólnego,w zamian zaś proponuję zmienić określenia forumowicza w zależności od ilości technicznych strzałek na:

(w kolejności zdobywania)

 

*techniczny analfabeta-0 lajków

*techniczny laik-0-10 lajków

*uczeń-10-50 lajków

*mechanik 50-200 lajków

*starszy mechanik 200-400 lajków

*kierownik zmiany 400-1000 lajków

*kierownik warsztatu 1000-2000 lajków

*mistrz powyżej 2000.

 

Przydałaby się też zmiana formuły i profilu tego forum z którego wypiszę się jako pierwszy.

I wszystko będzie jasne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu :)
Prof.Bartoszewski kiedyś powiedział "Są rzeczy które warto i są rzeczy które się opłaca" 
I być może warto toczyć batalię i bić pianę ale nie sądzę żeby się opłacało ;)
Bo nie wszystko co się opłaca: warto a nie wszystko co warto:opłaca się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest Forum Motoryzacyjne jak by nie patrzeć

 

A ja spojrzę inaczej.

To jest forum importera dla użytkowników Subaru. Czy użytkownicy Subaru mają aż tyle problemów z samochodami jak użytkownicy AR, żeby ciągle o usterkach i ich naprawach gadać ? A o czym tu gadać, jak samochód się nie psuje ? Może o kawie jednak ? Może o filmie jaki się właśnie obejrzało ? I dlaczego nie mam dać strzałki za dobrego cynka o sklepie w którym można fajne buty kupić ? A że słowo "reputacja" zostało źle zinterpretowane, to jest problem.


 

 

*techniczny analfabeta-0 lajków *techniczny laik-0-10 lajków *uczeń-10-50 lajków *mechanik 50-200 lajków *starszy mechanik 200-400 lajków *kierownik zmiany 400-1000 lajków *kierownik warsztatu 1000-2000 lajków *mistrz powyżej 2000.

 

pow. 5000 - niedościgniony operator klucza oczkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu :)

Prof.Bartoszewski kiedyś powiedział "Są rzeczy które warto i są rzeczy które się opłaca" 

I być może warto toczyć batalię i bić pianę ale nie sądzę żeby się opłacało ;)

Bo nie wszystko co się opłaca: warto a nie wszystko co warto:opłaca się 

 

Może i masz racje,ale mam trochę wolnego na walkę z wiatrakami ;)

 

 

 

*techniczny analfabeta-0 lajków *techniczny laik-0-10 lajków *uczeń-10-50 lajków *mechanik 50-200 lajków *starszy mechanik 200-400 lajków *kierownik zmiany 400-1000 lajków *kierownik warsztatu 1000-2000 lajków *mistrz powyżej 2000.

 

pow. 5000 - niedościgniony operator klucza oczkowego.

 

 

Pardą,nie pomyślałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, +1  ;)

Napiszę jeszcze raz coś, co już napisałem w innym miejscu. Subaru to nie tylko problemu techniczne (a tych oby jak najmniej), ale i ludzie. I dla nich jest to Forum. Na Plejadach nie uczymy się rozkręcania i skręcania silnika, tylko bierzemy udział w zabawie, można by ją nazwać, integracyjnej. Subariady też nie po to, by auta katować i naprawiać, a zwiedzić kawałek świata w doborowym towarzystwie. Itd itd. 

I żeby była jasność, nie o zielone mi chodzi. Były - ok, nie ma ich, dla mnie też ok. Ale jak czytam niektóre wypowiedzi modów, uzasadniające zmiany w regulaminie, to mi się na Forum być odechciewa. 

Zastanówcie się droga moderatornio po co jest Forum, po co Wy jesteście i po co na nim wszyscy jesteśmy. Może wtedy jakiś pomysł na dobry regulamin i zasady Forum się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus to w takim razie,jeśli punkty reputacji są przyznawane jedynie za porady techniczne,to proponuję nie nazywać tego "reputacją",bo z nią nie ma to nic wspólnego,w zamian zaś proponuję zmienić określenia forumowicza w zależności od ilości technicznych strzałek na:

(w kolejności zdobywania)

 

*techniczny analfabeta-0 lajków

*techniczny laik-0-10 lajków

*uczeń-10-50 lajków

*mechanik 50-200 lajków

*starszy mechanik 200-400 lajków

*kierownik zmiany 400-1000 lajków

*kierownik warsztatu 1000-2000 lajków

*mistrz powyżej 2000.

 

Przydałaby się też zmiana formuły i profilu tego forum z którego wypiszę się jako pierwszy.

I wszystko będzie jasne.

Forum zmieniało sie juz wielokrotnie, były rewolucje, ewolucje, zmiany... Jedni odchodzili, jedni zostawali, nowi przychodzili... Tak to juz działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcus to w takim razie,jeśli punkty reputacji są przyznawane jedynie za porady techniczne,to proponuję nie nazywać tego "reputacją",bo z nią nie ma to nic wspólnego,w zamian zaś proponuję zmienić określenia forumowicza w zależności od ilości technicznych strzałek na:

(w kolejności zdobywania)

 

*techniczny analfabeta-0 lajków

*techniczny laik-0-10 lajków

*uczeń-10-50 lajków

*mechanik 50-200 lajków

*starszy mechanik 200-400 lajków

*kierownik zmiany 400-1000 lajków

*kierownik warsztatu 1000-2000 lajków

*mistrz powyżej 2000.

 

Przydałaby się też zmiana formuły i profilu tego forum z którego wypiszę się jako pierwszy.

I wszystko będzie jasne.

Forum zmieniało sie juz wielokrotnie, były rewolucje, ewolucje, zmiany... Jedni odchodzili, jedni zostawali, nowi przychodzili... Tak to juz działa ;)

 

 

 

Zdecydowanie rozumiem,czemu płakał nie będziesz ;)

Ponadto,czy zawsze reguły zmieniano wbrew ludziom?

Pytam bo młodszy stażem jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dla dobra ogółu ;) i nie wbrew ludziom, w ankiecie brał udział promil aktywnych użytkowników, wiec nie ma danych kto jest za a kto przeciw ;)

 

Nic podobnego.W ankiecie bierze udział duża reprezentacyjna grupa dla tego forum.Jestem zaskoczony że sprawa spotkała się z taki dużym odzewem.

Nie mówmy o martwych duszach.

Wystarczy sprawdzić ile osób dziennie jako "użytkownik" loguje się na Forum i będziesz miał odpowiedź.

W oftopie,"naraz" jest góra 20-25 osób,więc tak liczne grono w głosowaniu jest sukcesem.I ciągle przybywa ;)

Gdyby ankieta była w Ogólnym jej uczestników byłoby jeszcze więcej.

 

To nieładnie Premo deprecjonować wynik "wyborów" kiedy nie idą po Twojej myśli lub innych będących w mniejszości ;)

Doczytaj co znaczy "promil" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj co znaczy "promil" ;)

Ważny głos oddało 100 użytkowników (wliczając w to dwójkę, która oddała głos na wszystkie opcje, czyli de facto oddali głos tożsamy z pustym).

Od 11.10.2014 (czyli przez ostatnie 3 miesiące) na forum logowało się 4005 unikalnych użytkowników.

 

Fakt, promil to to nie jest. Jest to oszałamiająca frekwencja 2,5%. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę 20 067 uprawnionych do głosowania oraz 122 głosujących co by oznaczało zainteresowanie tematem na poziomie 0,61% czyli 6,08 O/oo... mówienie o większości czy przytłaczającej przewadze jest...

 

W przytłaczającej przewadze są Ci, którym to lotto ;)

 

Ale Moderatorzy oczywiście mają temat na uwadze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doczytaj co znaczy "promil" ;)

Ważny głos oddało 100 użytkowników (wliczając w to dwójkę, która oddała głos na wszystkie opcje, czyli de facto oddali głos tożsamy z pustym).

Od 11.10.2014 (czyli przez ostatnie 3 miesiące) na forum logowało się 4005 unikalnych użytkowników.

 

Fakt, promil to to nie jest. Jest to oszałamiająca frekwencja 2,5%. :twisted:

 

 

 

Uczestników głosowania jest na ten moment 122.

System głosowania jest wielokrotnego wyboru,więc nie mówimy o ilości głosów.

 

Która akcja na Forum zgromadziła w ciągu kilku dni taką frekwencję wśród świadomych jej uczestników? ;)

Tym bardziej,że w oftopie liczba uczestników nigdy nie przekracza 25.

 

Ja bym nie lekceważył "świadomych" i aktywnych forumowiczów,których "obchodzi" jak funkcjonuje ta platforma wymiany poglądów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu tradycyjnie sie mylisz, "wybory" nie mogą iść nie po mojej myśli z bardzo prostej przyczyny: wynik tego głosowania mam głęboko w dupie ;)

Tak jak strzałki, punkciki, gwiazdki, chmurki, buzki i sloneczka...

Trzeba było myślec za wczasu, a nie teraz płakać. Oczywiście teraz Mody są jak zwykle winni wszystkiemu... A z waszej strony jakaś refleksja, skrucha, przemyślenia? Tego mi zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

124 :)

 

Stachu tradycyjnie sie mylisz, "wybory" nie mogą iść nie po mojej myśli z bardzo prostej przyczyny: wynik tego głosowania mam głęboko w dupie ;)
 

 Jednak głos oddałeś ;)

 

 

 wynik tego głosowania mam głęboko w dupie ;)
Tak jak strzałki, punkciki, gwiazdki, chmurki, buzki i sloneczka...
 

 

Bo ty meno prawdziwy jesteś i tyle a nie baba jakaś :)  ;)

 

Trzeba było myślec za wczasu, a nie teraz płakać. Oczywiście teraz Mody są jak zwykle winni wszystkiemu... A z waszej strony jakaś refleksja, skrucha, przemyślenia? Tego mi zabrakło...

 

Ale myśleć o czym?Czy były jakieś ograniczenia w sposobie używania strzałek?

Trzeba było uzupełnić regulamin a dopiero potem wprowadzać nowy porządek.

Chociaż miło by było wcześniej zapytać ludzi co o tym sądzą i w którą stronę ma iść zmiana,bo to użytkownicy tworzą to forum i jego atmosferę.

 

PS.Premo zazwyczaj nie zgadzamy się ze sobą ,ale lubię z Tobą polemiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Doczytaj co znaczy "promil" ;)

Ważny głos oddało 100 użytkowników (wliczając w to dwójkę, która oddała głos na wszystkie opcje, czyli de facto oddali głos tożsamy z pustym).

Od 11.10.2014 (czyli przez ostatnie 3 miesiące) na forum logowało się 4005 unikalnych użytkowników.

 

Fakt, promil to to nie jest. Jest to oszałamiająca frekwencja 2,5%. :twisted:

 

Uczestników głosowania jest na ten moment 122.

System głosowania jest wielokrotnego wyboru,więc nie mówimy o ilości głosów.

 

Która akcja na Forum zgromadziła w ciągu kilku dni taką frekwencję wśród świadomych jej uczestników? ;)

Tym bardziej,że w oftopie liczba uczestników nigdy nie przekracza 25.

 

Ja bym nie lekceważył "świadomych" i aktywnych forumowiczów,których "obchodzi" jak funkcjonuje ta platforma wymiany poglądów ;)

.

 

A jeżeli chodzi o przemyślenia starszego stażem kolegi to cos Ci Stachu powiem. Nie wiem skąd to przekonanie, że skoro jesteś forumowiczem to w związku z tym cos Ci sie należy czy że możesz czegoś żądać. Forum to tylko platforma do porozumiewania sie ludzi, tu akurat właścicieli/marzycieli/fanów Subaru, a modowie są po to by to sprawnie funkcjonowało i tyle. Tak samo porozumiewać możesz sie na innych platformach: Facebooku, naszej klasie, instagramie, onecie, czy Twitterze. Nikt nikogo nie zmusza żeby na tym forum byc.

Nie ma co dorabiać do tego jakiejś ideologii, straszyć co bedzie jak mnie nie posluchacie, bo smierć TF zapowiadana była juz wiele razy. Zazwyczaj straszyciele znikali w czeluściach internetu a The Forum trwało. I tak samo bedzie trwało bez Ciebie, Twoich ankiet i mądrości, beze mnie i moich mądrości, bez Carlosa, bez Aya i bez wielu innych...

Tak to działa, mody są od tego żeby to jakoś funkcjonowało, a my żeby sie komunikować, tyle i aż tyle ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...