Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dobra , przekonałeś mnie, jade do media :twisted:

nie wydawaj tyle kasy na jedną, czy dwie gry!!!

nie namawiam na Kinecta - namawiam do szukania opinii na innych forach, specjalizujących się w konsolach oraz do obejrzenia kilku filmów na YouTube o wykorzystaniu obu systemów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydawaj tyle kasy na jedną, czy dwie gry!!!
Xanadu, carfit chyba już korzysta z PS3, więc dodatkowy zakup move ma chyba sens :wink:

Co nie zmienia faktu, ze kinect też jest fajny, ale kupowanie xbox tylko dla kinecta mając już ps3 trąci kawiorem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanadu, carfit chyba już korzysta z PS3, więc dodatkowy zakup move ma chyba sens :wink:

Co nie zmienia faktu, ze kinect też jest fajny, ale kupowanie xbox tylko dla kinecta mając już ps3 trąci kawiorem :mrgreen:

no to sorki, nie wiedziałem :lol:

myślałem, że chodzi o zakup całego kompletu...

ja poważnie przymierzam się do PS 3 Move, bo jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety - na dzisiaj jednak w moim domu Kinect rules!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego move nie ma nigdzie w sklepach?

Ponoć Sony nie wyrabia się z produkcją :(

 

StarterPacka (kontroler+kamerka+demo ChSports) można dostać, ale namierzyć kontroler stand-alone to już ciężka sprawa. Mnie się udało dorwać jedyny dostępny na alledrogo :) Tak sprawa wyglądała 2 tyg temu.

Oczywiście można kupić 2x StarterPack 8) Będziesz wtedy miał zapasową kamerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalnie

tu mam zdecydowanie inne odczucia.

Oczywiście można kupić 2x StarterPack Będziesz wtedy miał zapasową kamerkę.

ja kupiłem PS3 Move + starter Pack. W Wawie były dostępne na KEN same kontrolery.

Na amazon.co.uk do kupienia bez problemu, z darmową wysyłką do Polski i to od ręki .Cena - jak w Polsce.

w PL sklepach też status jest "dostępne" a po zamówieniu okazuje się , że jest ZONK. Trzeba ostrożnie - na Amazon kiedyś wrzuciłem cos do koszyka, zapłaciłem kartą i dostałem maila - w związku z brakiem na magazynie czas realizacji 3-6 tygodni :shock: A z anulowaniem zamówienia i zwrotem kasy już tak fajnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL sklepach też status jest "dostępne" a po zamówieniu okazuje się , że jest ZONK

 

Te duże (empik.com, merlin.pl) takich akcji nie robią.

 

Trzeba ostrożnie - na Amazon kiedyś wrzuciłem cos do koszyka, zapłaciłem kartą i dostałem maila - w związku z brakiem na magazynie czas realizacji 3-6 tygodni

 

Kupuję na amazonie od lat, wydaję tam sporo kasy - tak na amerykańskim, jak i UK i nigdy takiej akcji nie miałem :roll:.

 

W każdym razie wczoraj dość szybko po złożeniu zamówienia na zestaw move (starter + dodatkowy kontroler + klip do TV + ładowarka) dostałem wiadomość tej treści:

 

"Your Amazon.co.uk order 0xx-1xxx478-2xxx902 has shipped!"

 

8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie wczoraj dość szybko po złożeniu zamówienia na zestaw move (starter + dodatkowy kontroler + klip do TV + ładowarka) dostałem wiadomość tej treści:"Your Amazon.co.uk order 0xx-1xxx478-2xxx902 has shipped!"

szacun. Amazon działa chyba też trochę tak, że zamawiasz u nich a podmiot trzeci realizuje zamówienie- tak przynajmniej miałem w przypadku sprzętu foto. Zamówione w UK przyszło z DE (tzn nie przyszło bo przesyłka zaginęła 8) ale jak już przyszło drugie to przyszło z DE ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem mova i..... na początku te gry sport to takie..... ok na familijną rozrywke ale jakoś moja żonka nie zachwycona

 

Za to pograłem grubo w Fight i rano nie mogłem podnieść herbatki takie zakwasy miałem, podoba mie sie bardzo i przeznaczam 2 godziny dziennie od dziś na granie w tą naparzankę ...- dla zdrowia i kondycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w kilku centrach handlowych i obserwowałem ludzi w okolicach standów z PS MOVE i Kinectem (wreszcie się pojawiły). Mówiąc w skrócie, PS Move - ok ludzie patrzą jak sobie ktoś raz po raz zagra i macha kontrolerem, ale do Kinecta ustawiają się kolejki chętnych do grania, a niemal każdy przechodzień staje popatrzeć co się dzieje na ekranie TV kiedy gracze wykonują konkretne ruchy.

 

Ostatnio byłem ze znajomym w jednym z sieciowych sklepów, chciał zobaczyć Kinect'a i... graliśmy ponad godzine (z przerwami bo inni już się burzyli ,że też chcą :P ) bo chciał jeszcze i jeszcze, za to pan sprzedawca mówił ,że mają niezłą polewkę jak obserwują ludzi w kamerach od monitoringu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

może mi ktoś wytłumaczyć czemu prawie nigdzie nie można kupić kiery Logitecha Driving Force GT?

na alledrogo prawie ich nie ma, a jak już są to sprzedają się w dwa dni po dużo wyższych cenach. A o sklepach typu Media czy Euro można zapomnieć. To przez święta czy już może kończy się jej produkcja? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś korzysta z kierownicy firmy Fanatec Porshce 911 GT2?

jakie macie wrażenia? warto wydawać na nią tyle kasy?

 

P.S. polecam fotele z polskim symulatorem Play-Max - po delikatnej przeróbce otrzymujemy 2 w 1, czyli zestaw do wyścigów samochodowych i symulator lotów samolotem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś korzysta z kierownicy firmy Fanatec Porshce 911 GT2?

jakie macie wrażenia? warto wydawać na nią tyle kasy?

 

Kupilem w piątek (GT2 , standardowe pedały i dongiel USB, aby działało to bezprzewodowo przy PS3), jutro ma przyjsć - zdam relacje :)

 

Ale wg opinii w sieci warto tyle wydac - dla mnie podstawowym argumentem byla kompatybilnosć zarówno z ps3 jak i x360. Mam obie konsole, bardzo lubie grac w F3, a GT5 takie najgorsze tez nie jest ;)

 

Troche ponoć wadliwe sa standardowe pedały (50 EUR), ale doczytalem o tym, gdy moje zamowienie juz poszło paczką - wiec nie zdążyłem zmienić ich na ClubSport'y (200 EUR). Najwyzej jak zdechną - wtedy bede kombinował. Byla nawet jakas akcja promocyjna, polegająca na wymianie w 'dobrej' cenie standardów na te lepsze.

 

Mam na sprzedaż prawie nowego Logitech DFGT :D

 

 

P.S. polecam fotele z polskim symulatorem Play-Max - po delikatnej przeróbce otrzymujemy 2 w 1, czyli zestaw do wyścigów samochodowych i symulator lotów samolotem :lol:

 

Drogie cholerstwo , fajne zdjęcie reklamowe :D (http://www.play-max.pl/foto/2010/12/506-1292573559.jpg)

Jestem świeżo po zrobieniu sobie prostego stanowiska (mnie taka zabawa strasznie odpręża) i jak oglądam te Play-max'y to jakoś mi sie nie chce wierzyć, że ten 'trzymak' na samą kiere jest stabilny - z tym była największa walka. Nastepna wersja mojego fotela będzie skladała sie z kubełka od STI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...