Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

codziennie jeżdżę do pracy ok 30 km dwupasmową drogą ekspresową moim wrx-em, a że rano się ciężko wstaje , to mi się często spieszy.

 

przelatując obok grzecznie jadących prawym pasem ,nasłuchuje na SB radiu ciekawych opini innych kierowców :lol:

 

typu : ale idiota , debil , niezle idzie , ale poszed itp

 

ale ostatnio jak spadł śnieg i jakoś mi się tak fajnie jechało po swieżym białym :twisted: usłyszałem tekst roku ;

 

BÓG DAŁ MU SUBARU I ZABRAŁ ROZUM !!!!

 

pozdro

 

T-tedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wożę sąsiadkę (pracujemy w tym samym miejscu) i jej 5 letniego syna przy okazji zawozimy do przedszkola i po tygodniu jazdy ze mną (zachodzę po nich jak wychodzę z domu) tym razem jechali sami swoją A4 i ja nie zaszedłem po nich... [m]atka mówi do yna:

[m] chodź wchodzimy

co dzisiaj idziemy na piechotę?

[m] nie, dlaczego? dzisiaj jedziemy swoim autem, bez sąsiada

ale jak to? nasz przecież nie ma napędu na 4 koła i :(

Jak mi to opowiedziała to razem wybuchneliśmy śmiechem :mrgreen:

5 latek a już wie o co chodzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wożę sąsiadkę (pracujemy w tym samym miejscu) i jej 5 letniego syna przy okazji zawozimy do przedszkola i po tygodniu jazdy ze mną (zachodzę po nich jak wychodzę z domu) tym razem jechali sami swoją A4 i ja nie zaszedłem po nich... [m]atka mówi do yna:

[m] chodź wchodzimy

co dzisiaj idziemy na piechotę?

[m] nie, dlaczego? dzisiaj jedziemy swoim autem, bez sąsiada

ale jak to? nasz przecież nie ma napędu na 4 koła i :(

Jak mi to opowiedziała to razem wybuchneliśmy śmiechem :mrgreen:

5 latek a już wie o co chodzi 8)

fajna jakaś? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jechałem sobie wyjątkowo autobusem na imprezę do Centrum.

Na przeciwko mnie siedzą dwie dziewczyny, ok 25 lat.

Podjeżdża STi i zatrzymuje się mniej więcej na wysokości okna tych Pań.

 

Pierwsza mówi: "Fajne. Tylko szkoda, że ma zamontowany gaz"

Druga: "Skąd wiesz??"

A ta odpowiada: "Widzisz to wycięcie na masce?? Tam się gaz wlewa...."

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giechu, tutaj żaden komentarz nie wystarczy ;) Ale nie skomentować to też grzech, aż się prosi :mrgreen:

 

Bogi25, a wyobrażasz sobie taki tekst na żywo?? :mrgreen: Turlałem się ze śmiechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi25, a wyobrażasz sobie taki tekst na żywo?? Turlałem się ze śmiechu

Nie nie wyobrażam sobie usłyszeć tego na żywo :?: :!: Ale bym chyba potrzebował pomocy lub czegoś na uspokojenie :mrgreen: bo mógłbym się udusić ze śmiechu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold, powiedz że to były blondynki :lol: Innego wytłumaczenia nie mam :twisted:

 

Wyglądały na takie, co się na samochodach znają, jeśli wiesz, co mam na myśli... :wink: :twisted: Full tapeta, włosy po farbie, szpile, mini itp atrakcje. Koloru włosów nie zidentyfikowałem :lol:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Chciałem to jakoś skomentować, ale nic nie wymyśliłem :lol:

BTW Do końca miałem nadzieję, że zobaczyła korek wlewu na zderzaku... :P :wink:

 

Też tak w pierwszej chwili pomyślałem :mrgreen: ale 5 sekund później, kiedy koleżanka skończyła wywód, musiałem się przesiąść, nie wytrzymałem ciśnienia :mrgreen:

 

Aż nieprawdopodobne :shock: :lol:

 

Życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak przed świętami byłem u klienta i obraził mnie strasznie :evil: - długo mu tego nie zapomnę :evil mianowicie było tak:

Wyszliśmy z biura na zewnątrz, wsiadam do samochodu, a gość pyta:

- Co to za marka samochodu?... To chyba ten Tata z Indii? :shock:, dobrze się tym jeździ? :shock: - jak to usłyszałem, to scyzoryk w kieszeni prawie mi się otworzył, mimo, że to nie automat 8)

Ja na to:

- To jest Subaru............

Gość wypuszczając ze słyszalnym sykiem powietrze z ust:

- Ale wstyd mi jest..., to tak sporadycznie spotykane samochody i niepozorne że pomyliłem...., napęd na 4 koła?

Ja:

-Tak, ciągnie cały czas na 4. Do widzenia.

I przebiwszy się bezproblemowo przez zaspę, która to blokowała mi wyjazd (w międzyczasie inne auto mnie przyparkowało z tyłu) odjechałem.

Z Fordem już Forka mylono i innym, ale tutaj gość przesadził znacznie.

Wczoraj :

- Dużo pali taki Forester?

Ja:

- 10-12/100, ale można spalić sporo więcej.

- Myślałem, że więcej.... ( miał wyraźnie zawiedzioną minę, że tak mało pali - to już nie pierwszy raz rozmówca pytając o spalanie jest rozczarowany - chyba będę mówił, że 15/100 pali, coby nie psuć mitu o tym, że Subaru dużo palą :P )

- Te reduktory to dobre musi mieć, bo w tej Skandynawii to ciężkie warunki do jazdy mają, dobre auto... :shock:

Ja:

-............................. pozostawiłem bez komentarza, po prostu nie chciało mi się po raz kolejny tłumaczyć, że Subaru to jednak japoński samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- Te reduktory to dobre musi mieć, bo w tej Skandynawii to ciężkie warunki do jazdy mają, dobre auto... :shock:

Ja:

-............................. pozostawiłem bez komentarza, po prostu nie chciało mi się po raz kolejny tłumaczyć, że Subaru to jednak japoński samochód.

Chodziło mu o SAABARU :P:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...