Skocz do zawartości

SI podnietka?


Juras

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano wsiadłem do mojego WRX-a i pojechałem do pracy.

Bardzo fajnie mi się jechało.

Czy wy też tak macie?

 

Wiem , że to chore że się podniecam mimo ,że mam już SI jakiś czas ale mam tak czasami ,że jak wsiadam to jadę normalnie bez emocji, a czasami jak wsiadam i jadę to jakoś mi tak dobrze i czuje Połera i wogóle jest fajowo.

 

czy ja jestem chory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pani mi mowi ze chyba gupi jestem bo za kazdym razem jak przekrecam kluczyk to mam banana na twarzy :mrgreen:

a jak depne to robie ojojojojojoj z blogim usmiechem

jak mi sie ktos napatoczy i go objade to sie z takim blogim wyrazem twarzy do niego usmiecham (mijajac go ;) )

 

a wlasnie musze znalezc klisze RTG to zrobie szablon ze swiniakiem i podpisem IMPREZA RULES MY LIFE i sobie zrobie koszulke (w liceum tak se robilem bo ciezko bylo znalezc koszulki z interesujacymi malunkami wiec je sobie sam robilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzar - szablon

 

tak jest

 

w kliszy RTG (moze tez byc grubszy karton - ale jest mniej trwaly i generalnie gorzej sie w nim wycina - klisza lepsza) wycinasz negatyw tego o chcesz pozniej naniesc na koszulke, sciane, chodnik itp. bierzesz spreja i do przodu.

 

bede musial sobie przypomniec bo swojego czasu to nawet doszedlem do takiej wprawy, ze ludziom ze zdjec robilem szablony ich twarzy - z reszta gdzies w domu mam jeszcze takie szablony ;)

 

a teraz zrobie swiniacza i bede mial zajefajowa koszulke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - mam identycznie. Po poworcie do domu z wyjazdu, pierwsze, co robię to wsiadam do samochodu, przejażdżka i... życie znów nabiera barw :D.

 

Yoo... Po powrocie z wakacji (a byłem dupowozem) pierwszą czynnością było wtargnięcie do garażu i odpalenie Evci oraz wymoszczenie się w fotelu :) 8) Najlepsza z Żon podsumowała wdzięcznie, że jestem świrem, co skądinąd jes wiadome :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. pracuje 5 metrow od domu wiec podroz samochodem odpada :-) (no chyba ze macie jakies ciekawe rozwiazania :-) ) wiec jak wracam z roboty do domu to po drodze zachaczam o garaz i wioooooo.... chociaz na 5 min.

 

To wytłumacz mi dlaczego nie jeździsz do pracy 5km skrótem ?!

 

Uff, ulżyło mi.

Już myślałem, że tylko ja jestem normalny inaczej. A tutaj okazuje się, że to normalna norma.

 

Jak by Ci to powiedzieć... z Legacy jesteś jedyny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja zabke po dupci klepie jak przechodze (nie umiem wstawic tej zawstydzonej emotki). a jak mam dobry humor i 'skilluje' jakiegos dzielnego diesla podspiewuje pod nosem 'nie bedzie diesel plul nam w twarz ' (pod melodie Roty) :-). okazjonalnie tez wzdobywam z siebie radosny okrzyk 'bansaiiiii' ;-). chory z 8 rok jestem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głaszczę pulpit i całuję poduchę na kierownicy.... :mrgreen::mrgreen:

Chyba jakiś nienormalny jestem i jeszcze puszczam to w świat.... Jak nic zwolnią mnie, nie przejdę psychologa, no uwali mnie :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...