Jump to content

SI podnietka?

Juras

Recommended Posts

Wczoraj rano wsiadłem do mojego WRX-a i pojechałem do pracy.

Bardzo fajnie mi się jechało.

Czy wy też tak macie?

Wiem , że to chore że się podniecam mimo ,że mam już SI jakiś czas ale mam tak czasami ,że jak wsiadam to jadę normalnie bez emocji, a czasami jak wsiadam i jadę to jakoś mi tak dobrze i czuje Połera i wogóle jest fajowo.

czy ja jestem chory?

Raczej nie jesteś chory. Ja mam Impreze od ponad trzech lat, a za każdym razem jak ją widze ciesze się jak dziecko. Poza tym jeśli jej nie widze kilka dni mam zły humor, i wogóle wszystko mnie wkurza :twisted:

moja pani mi mowi ze chyba gupi jestem bo za kazdym razem jak przekrecam kluczyk to mam banana na twarzy :mrgreen:

a jak depne to robie ojojojojojoj z blogim usmiechem

jak mi sie ktos napatoczy i go objade to sie z takim blogim wyrazem twarzy do niego usmiecham (mijajac go ;) )

a wlasnie musze znalezc klisze RTG to zrobie szablon ze swiniakiem i podpisem IMPREZA RULES MY LIFE i sobie zrobie koszulke (w liceum tak se robilem bo ciezko bylo znalezc koszulki z interesujacymi malunkami wiec je sobie sam robilem)

a wlasnie musze znalezc klisze RTG to zrobie szablon ze swiniakiem i podpisem IMPREZA RULES MY LIFE i sobie zrobie koszulke (w liceum tak se robilem bo ciezko bylo znalezc koszulki z interesujacymi malunkami wiec je sobie sam robilem)

Mozna jaśniej ;) bo ja młody jestem ;):mrgreen:

Huzar - szablon

tak jest

w kliszy RTG (moze tez byc grubszy karton - ale jest mniej trwaly i generalnie gorzej sie w nim wycina - klisza lepsza) wycinasz negatyw tego o chcesz pozniej naniesc na koszulke, sciane, chodnik itp. bierzesz spreja i do przodu.

bede musial sobie przypomniec bo swojego czasu to nawet doszedlem do takiej wprawy, ze ludziom ze zdjec robilem szablony ich twarzy - z reszta gdzies w domu mam jeszcze takie szablony ;)

a teraz zrobie swiniacza i bede mial zajefajowa koszulke ;)

mati - mam identycznie. Po poworcie do domu z wyjazdu, pierwsze, co robię to wsiadam do samochodu, przejażdżka i... życie znów nabiera barw :D.

Yoo... Po powrocie z wakacji (a byłem dupowozem) pierwszą czynnością było wtargnięcie do garażu i odpalenie Evci oraz wymoszczenie się w fotelu :) 8) Najlepsza z Żon podsumowała wdzięcznie, że jestem świrem, co skądinąd jes wiadome :twisted::mrgreen:

no cos w tym jest. Moj "Gacek" stoi na parkingu bo sie dopchac nie moge w zakichanym urzedzie by auto zarejestrowac i szlag mnie trafia bo bym sobie wsiadl w niego i pojezdzil. To choroba. Subarumania. hehe brzmi jak VW Mania. Bleee

Ja np. pracuje 5 metrow od domu wiec podroz samochodem odpada :-) (no chyba ze macie jakies ciekawe rozwiazania :-) ) wiec jak wracam z roboty do domu to po drodze zachaczam o garaz i wioooooo.... chociaz na 5 min.

To wytłumacz mi dlaczego nie jeździsz do pracy 5km skrótem ?!

Uff, ulżyło mi.

Już myślałem, że tylko ja jestem normalny inaczej. A tutaj okazuje się, że to normalna norma.

Jak by Ci to powiedzieć... z Legacy jesteś jedyny :mrgreen:

ja swoja zabke po dupci klepie jak przechodze (nie umiem wstawic tej zawstydzonej emotki). a jak mam dobry humor i 'skilluje' jakiegos dzielnego diesla podspiewuje pod nosem 'nie bedzie diesel plul nam w twarz ' (pod melodie Roty) :-). okazjonalnie tez wzdobywam z siebie radosny okrzyk 'bansaiiiii' ;-). chory z 8 rok jestem ;-)

Ja głaszczę pulpit i całuję poduchę na kierownicy.... :mrgreen::mrgreen:

Chyba jakiś nienormalny jestem i jeszcze puszczam to w świat.... Jak nic zwolnią mnie, nie przejdę psychologa, no uwali mnie :) :)