Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam środkowym palcem wojewodę wielkopolskiego.

Stadion zamknięty na inauguracje sezonu.

No i czy było warto odpalać race? Jak zawsze, to nie kara straszy a jej nieuchronność. Ciekawe kto by zmiękł - raca = 3 kolejki bez kibiców.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam środkowym palcem wojewodę wielkopolskiego.

Stadion zamknięty na inauguracje sezonu.

No i czy było warto odpalać race? Jak zawsze, to nie kara straszy a jej nieuchronność. Ciekawe kto by zmiękł - raca = 3 kolejki bez kibiców.

 

Pozdrawiam

 

Jak byś nie pamietał to w zeszłym sezonie jak nam wojewoda zamknął naszą trybunę to na nastepnym meczu odpaliliśmy i tak racę wraz z transparentem. " 1 raca = cały stadion" czy cos takiego. Groził nam, że jeśli zapłonie choćby 1 raca to zamknie cały stadion. No i wymiękł. Raca była a stadionu nie zamknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że media pompują balonik.

Jeśli nowy "treneiro" to odpowiednio poskłada to jest szansa na top3 w tym roku - liczę po cichu na imponującą rundę wiosenną.

Podstawa to długa ławka (pod tym względem Legła jedynie może się pochwalić) - a wiadomo, płacić trzeba wszystkim.

Wzmocnienia są na każdej pozycji, imponująco wygląda to zwłaszcza w środku - jeśli naszym skrzydłowym nie przytafi się żadna kontuzja (odpukać) ani spadek formy to jestem spokojny.

 

 

p.s. Lechii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy sezon czas(nareszcie) zacząć!!!

 

Jak tam po dzisiejszym "widowisku"? Ilu Irischów przyleciało? Pokojowo nastawieni?

jeden nie przeżył tej wyprawy :( ale to ponoć bez udziału osób trzecich.

O samym meczu to szkoda pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj eliminacje Ligi Europy, mam nadzieje że asy z Bułgarskiej nie pójda za przykładem Legii ;)

 No nie poszli śladami Legii :P

Kompromitacja za kompromitacją.

A już tłumaczenia Rumaka to w ogóle kabaret :biglol:

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeden nie przeżył tej wyprawy ale to ponoć bez udziału osób trzecich.

 

Kolejny chłopak po ME 2012... Szkoda. :( 

 

 

 

zanotowali pewne straty na mieście

 

Można było się spodziewać, że chlebem i solą nie zostaną powitani. W ilu przylecieli, bo w tv to praktycznie malo co ich pokazali?

 

 

 

na następny mecz kibice L powinni przyjść na stadion z torbami papierowymi na głowie

 

A czy kibice Legii dali dupy? Oni akurat wstydzić się czego nie mają, bo są kibicowską czołówką w PL.

 

 

 

 

Honor po raz kolejny ratują złodzieje węgla... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spojrzałem na to co się wyprawia w Gdańsku i powiem szczerze, że na tą chwile Lechia zrobiła najlepsze ruchy transferowe i chyba mają najlepszy skład na papierze 

 

 

papier przyjmie wszystko ;)

 

zanotowali pewne straty na mieście

 

W ilu przylecieli, bo w tv to praktycznie malo co ich pokazali?

 

 

2 autokary i bus odwoził ich na lotnisko - jakieś 70-100 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spojrzałem na to co się wyprawia w Gdańsku i powiem szczerze, że na tą chwile Lechia zrobiła najlepsze ruchy transferowe i chyba mają najlepszy skład na papierze 

No wzmocnienia jak na naszą ligę mogą robić wrażenie. Tacy trochę młodzi gniewni ;) Podoba mi się że staramy się ściągać młodych a nie stare wypalone gwiazdki. Teraz wszystko zależy od zgrania się i jak poukłada to wszystko nowy trener. U nas jest wielki głód "dużej" piłki i jak będą wyniki to myślę że na każdym meczu będzie po 30tyś.

Wygląda na to, że nowi właściciele podchodzą zdrowo do wszystkiego i nie stawiają zbyt wygórowanych celów na ten sezon a już na pewno nie Mistrza Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...