Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio płaciłem koło 350 zl za 4 felgi 16 cali :wink:

Robiłem tam swoje 16" po zimie. Niestety były w słabym stanie. Lakier się utlenił i widać maluteńkie bąbelki :(

Jednak do pracy zakładu nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio płaciłem koło 350 zl za 4 felgi 16 cali :wink:

Robiłem tam swoje 16" po zimie. Niestety były w słabym stanie. Lakier się utlenił i widać maluteńkie bąbelki :(

Jednak do pracy zakładu nie mam zastrzeżeń.

a co jest w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prosił bym o jakieś ciekawe propozycje odnośnie koloru złotego na felgi WRXa.

 

Najlepiej nr.farby i zdjęcie jak to wygląda na felgach.

Nie mogę się zdecydować po próbkach, raz już wybrałem lakier na moje felgi z papierka w lakierni no i niestety po pomalowaniu inaczej to trochu wyszło na moich kołach, teraz chce jeszcze raz przemalować na odpowiedni złoty kolor.

 

Proszę o jakieś rady, propozycje złotego koloru, bo jest ich naprawdę duży wybór.

 

-- Wt maja 29, 2012 4:29 pm --

 

Kto ma jakieś oznaczenia nr. farby koloru złotego?

Pilnie potrzebuję kupić lakier na felgi i nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

There is my compilation of color codes for gold wheels. After nearly 3 months of hard working and searching and asking nearly the entire east coast of Canada with that question I have the codes.

 

Brembo calipers STI: 2001 Honda Civic Coupe gold INCA: CHY61P

JDM STi v7 Wheels: W083G or volvo 451 (near of original) color yellow gold met

BBS gold STi 2004-2006: GK1 or Dupont F9657

RS 98 Gold wheels: 2C2B

OZ Rally Gold wheels: 57E81203 (lighter) or 7E81202 (darker)

 

Maybe put a sticky on that, it's a frequently asked question

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

troszkę odświeżę wątek

 

czy w rejonie łódzkim możecie polecić mi kogoś kto zajmuje się malowaniem felg :?:

oczywiście mówimy o sprawdzonej firmie, kolor będzie złoty subaroski, koła są proste, więc trzeba idealnie wyczyścić - odpada prostowanie

 

wysyłanie gdzieś w Polskę to ostateczność, chciałbym to zrobić na miejscu...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jutro oddaje felgi na instalatorow. Zobaczymy co im się uda zrobić z mocno dojechanymi felgami do upalania :) . Nie wiem tylko jaki kolor prysnąć ? Szukam jakiegoś koloru typu oczojebki, moze czerwień albo jakiś seledynek czy inny yellow prodrift :mrgreen: widoczne w galerii na ich stronie http://www.regeneracjafelg.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro oddaje felgi na instalatorow. Zobaczymy co im się uda zrobić z mocno dojechanymi felgami do upalania :) . Nie wiem tylko jaki kolor prysnąć ? Szukam jakiegoś koloru typu oczojebki, moze czerwień albo jakiś seledynek czy inny yellow prodrift :mrgreen: widoczne w galerii na ich stronie http://www.regeneracjafelg.pl

Zrób takie jak ja miałem ostatnio w Kielcach. Czerwony z lekkim brokatem :mrgreen:

Teraz robie drugi kpl też w tym kolorze.

Na czerwonych felgach auto jest zdecydowanie szybsze :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie również ta biała perła, moze sobie zrobię tak felgi na codzień, a pojeżdżawkowe chyba faktycznie na yellow psiknę (Ken będzie mół na fejsie napisać że ma takie kółka jak Bęben, tzn tfu tfu wg ostatniej nomenklatury Tamburyn) . Jak podjadę i obejrzę na żywca to zdecyduję. Ta czerwień tez wchodzi w gre :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem się na yellow prodrift :mrgreen: . Będzie wioska pełną gębą, chyba zostanę sołtysem :)

 

Inna sprawa to koszty :shock: , wyszedł mega kawior :sad: 4x malowanie, 4x ranty plus 3 x delikatne prostowanie i wyszło 8 stów :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są w okolicach W-wy tacy u których to samo wyszłoby około 20-30% taniej

robiłem 2 komplety, w tym jeden greenoczojebek :mrgreen: i jestem bardzo zadowolony

Napisz proszę gdzie, bo pytałem już w dwóch zakładach i chcieli za ten kolor prawie 2xwięcej niż za każdy inny ~150pln/szt. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Inna sprawa to koszty

 

faktycznie dużo. U mnie za malowanie tego, wyszło ok 430 z montażem. Ale były w idealnym stanie, żadnych przytarć, zjechanych rantów czy nawet rysek.

 

DSC_0428.JPG

 

Natomiast 640 za naprawianie rantów w 4 plus malowanie, kapselki, montaż itd. zimowych.

 

w tym jeden greenoczojebek

 

Możesz wrzucić zdjęcie?

 

Poszukuję takiego koloru, żeby pomalowac swoje felgi ale nigdzie nie mają odpowiednio oczojebnego proszku:

 

Pierwszy od lewej:

 

te37_jpeg.jpg

 

2011-07-01_14-57-27_51.jpg

 

W ogóle te VOLK TE37 mi się meeega podobają i widziałbym je u siebie ale cena nowych zabija niestety.

 

Wracając do malowania, to ze swojej strony gorąco polecam zakład na instalatorów. Przede wszystkim robią to mega dokładnie. A co do cen, kolorów itd. można się śmiało dogadać, najlepiej z Przemkiem. A juz szczególnie jak się powołacie albo na czarną impreze na niebieskiej albo na Damiana, któremu do niebieskiej imprezy malowali na różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...